999 rezultate për

trajner

Kristian Panuçi një donzhuan në të shkuarën, njihuni me “bëmat” e trajnerit të kombëtares (FOTO LAJM) Kristian Panuçi, një koleksionues trofesh në fus ën e lojës si futbollist, por edhe një donzhuan… Trajneri i ri i Kombët
Tifozët e Olimpiakos provokojnë trajnerin Hasi, zbuloni reagimin e gjakovarit Aventura e shqiptarit nga Gjakova, Besnik Hasi si trajner i ekipit më të madhe Grek Olimpiakos nuk është aspak e lehtë.
Emery thyen heshtjen: Po PSG ka ofruar zyrtarisht thyerjen e klauzolës së Neymarit Trajneri i PSG-së, Unai Emery, ka thyer heshtjen e tij rreth spekulimeve që lidhin gjigantët francezë me një lëvizje sen
Nostalgjia De Biasi flet: Nuk e këshillova un Panuccin, vetëm mu tha të takoj disa trajnerë Emri i Kristian Panuçit nuk ka qenë ai që Xhani De Biazi i ka këshilluar presidentit të FSHF-së, Armand Duka, që të punë
Historia interesante e trajneri të ri të kombëtares, ja si i ka shpëtuar rrëzimit të aeroplanit Christian Panucci sot edhe zyrtarisht është prezantuar si trajner i Shqipërisë Trajneri i ri i Kombëtares shqiptare,
Zbuloni se sa do paguhet trajneri i ri i Kombëtares Trajneri i ri i kombëtares sonë ashtu siç u raportua dhe nga Albeu.com disa ditw mw parw wshtw Panucci. Panuçi është
Marca bën një parashikim fantastik të Kombëtares shqiptare me Panuccin trajner E përditshmja prestigjioze Marca ka menduar ti kushtojë pak kohë Kombëtares shqiptare dhe trajnderit të ri të saj. P
Marca shkruan për trajnerin e ri dhe Kombëtaren shqiptare Sot zyrtarish Panucci u zyrtarizua si trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare. Lajmi ka bërë jehonë deri në Spanjë, ku
Kryeministri Rama shpreh besimin tek trajneri i ri i Kombëtares shqiptare Kryeministri Edi Rama ka uruar për ekperiencën e re të nisur sot nga Christian Panucci. Rama e uron dhe i shpreh besimin
Panucci jep premtimin e parë si trajner i Shqipërisë Gjatë prezantimit të tij zyrtar ditën e sotme trajneri i ri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci premtoi se do të p
Fjalët e para të Panuccit si trajner i Kombëtares Kombëtarja shqiptare e futbollit tashmë ka zyrtarisht trajnerin e ri. Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka zyrtarizuar
Zbuloni detajet rreth lojës së Panuccit si trajner “Besueshmërinë duhet ta krijosh ditë pas dite duke qëndruar mbi palët. Raporti me lojtarët është i rrezikshëm sepse ata
Zbuloni sa do të fitojë trajneri i ri i kombëtares Trajneri i ri i kombëtares sonë ashtu siç u raportua dhe nga Albeu.com ditën e djeshme do të jetë një Panuçi. Panuçi
Zbuloni rrugën se si u zgjodh trajneri i ri i kombëtares Kristian Panuçi pritet të zyrtarizohet të enjten si trajner i ri i Shqipërisë. Akordi me ish-mbrojtësin e njohur të Ital
Zbulohet emri, kush ia sugjeroi Dukës emrin e Panuçit për trajner Ndërkohë që nesër pritet hedhja e firmës mes Cristian Panuçit dhe FSHF-së për marrjen e drejtimit të kombëtares shqiptar
EKSKLUZIVE/ Panuçi zyrtarizohet si trajner i kombëtares, sa e ka rrogën dhe kur firmoset kontrata (FOTO LAJM) Ish-mbrojtësi Cristian Panuçi do të jetë trajneri i kombëtares shqiptare duke filluar nga nesër. Burime të sigurta t
Mbyllet marrëveshja, Panucci është trajneri i ri i kombëtares? Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka arritur marrëveshjen me ish-mbrojtësin italian Cristain Panuçi për të drejtua
Duka bën lëvizjen e fundit, ja trajneri që do të zëvendësojë De Biazin Gara vazhdon akoma edhe pse ka ardhur drejt fundit. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit p
Kjo është arsyeja e vërtetë e largimit të Bonuccit nga Juventusi Leonardo Bonucci shokoi të gjithë me transferimin e tij nga Juventusi te Milani. 30 vjeçari sot u zyrtarizua si lojta
Kombëtarja pa trajner? Mediat italiane gjejnë zëvendësuesin e De Biasit Federata Shqiptare e Futbollit kishte premtuar emrin e trajnerit të ri brenda muajit korrik, por edhe pse kanë kaluar ta