999 rezultate për

tragjike

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur çifti i moshuar shqiptar nën rrënoja në Turqi Rëndohet bilanci për shqiptarët që kanë humbur jetën si pasojë e tërmetit që goditi ditën e djeshme Turqinë. Ambasad
Tragjike! Një 34 vjeçar nga Tirana mes 7 viktimave të sotme nga COVID-19 Një 34-vjeçar nga Tirana ishte viktima më e re në moshë në 24 orët e fundit si pasojë e Covid -19. Të shtunën u shënuan
Shifra tragjike: 35 viktima nën gërmadha e 800 të plagosur nga tërmeti Mbi 800 persona janë plagosur nga tërmeti që ndodhi më 30 tetor në Turqi, që rrënoi objekte dhe shkaktoi një cunami të v
Tragjike! Nëna shqiptare mbron me trup djalin nga tërmeti në Turqi (FOTO LAJM) Mes viktimave në Turqi, të shkaktuara nga tërmeti shkatërrimtar, ka edhe shtetas shqiptarë. Mes viktimave nga tërmeti
Pamjet tragjike që la pas tërmeti shkatërrimtar në Turqi (VIDEO) Tërmeti shkatërrimtar në Turqi ka lënë pas një dhimbje të madhe dhe shumë gërmadha. Një video e realizuar me dron tre
Tragjike! Nëna mbulon me trup fëmijën gjatë tërmetit të fuqishëm që shkundi Turqinë (VIDEO) Në një video të shpërndarë ne Instagram, shfaqen momente prekëse të një nëne në Turqi që mundohet të mbulojë me trupin e
Ngjarje tragjike! Nëna vret tre fëmijët e saj, më i vogli vetëm 8 muajsh Një nënë e re austriake, 31 vjec, është vënë në pranga pasi dyshohet se ka vrarë 3 fëmijët e saj. Sipas mediave të h
Tragjike në Gjermani: Treni përplas për vdekje dy vëllezërit shqiptar të mitur Dy vëllezër nga Komuna e Deçanit, banorë të Gjermanisë kanë vdekur mëngjesin e ditës së sotme pasi janë goditur nga tren
Ngjarje tragjike në Ferizaj, vdes 23-vjeçari Një i ri është gjetur pa shenja jete nga familjarët e tij. Sipas mjekëve ai vdiq nga sulmi në zemër. Rasti ka ndodhur
Mbidozë, vrasje mafioze dhe aksidente, 10 të famshmit që patën fund tragjik (FOTO LAJM) Ata na sjellin gëzim dhe kjo është arsyeja pse kur ata vdesin ne e kemi kaq të vështirë ta pranojmë si fakt. Për disa nj
Tragjike në Itali: Vdes 10 vjeçari, në gjendje të rëndë babai Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Itali ku ka humbur jetën një 10 vjeçar, ndërsa babai i tij një 40
Mbidozë, vrasje mafioze dhe aksidente, 10 të famshmit që patën fund tragjik (FOTO LAJM) Ata na sjellin gëzim dhe kjo është arsyeja pse kur ata vdesin ne e kemi kaq të vështirë ta pranojmë si fakt. Për disa nj
Ngjarje tragjike, adoleshentët torturohen, abuzohen dhe varrosen të gjallë në mesnatë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Suedi në Solna, të shtunën në mbrëmje. Dy adoleshentë raportohet se janë abuzuar dh
Ngjarje tragjike në plazh, mbytet një grua në det Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kavajë, ku një grua ka humbur jetën pasi është mbytur në det. Identit
Tragjike, gjendet trupi i mbytur i 9-vjeçarit në lumin Shkumbin Një 9-vjeçar është gjetur i mbytur në lumin Shkumbin. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kurtaj, ndërsa nga hetimi parapra
Vdes një shqiptar në Itali teksa po punonte: Bie nga skela Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen e një shqiptari ka ndodhur në Itali. Mediat italiane shkruajnë se një 50-vjeçar
Ngjarje tragjike! Dy fëmijë gjenden të pajetë në një makinë (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur në një familje në Alabama në SHBA. Mediat vendase bëjnë me dije se dy fëmijë ndërruan
Pamjet e ngjarjes tragjike sot në Durrës, 65-vjeçari del i pajetë në breg të detit(FOTO LAJM) Një ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës. Ngjarja ndodhi rreth orës 13:45 në lagjen Nr.13 të qytetit të
Ngjarje tragjike në Durrës, i mituri mbytet në pishinë Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në Durrës, ku një fëmijë është mbytur duke u larë në pishinë. Nga
"Gjyshi im shpëtoi Enverin nga ballistët, por e vdiqën në tortura", historia tragjike e besnikut të Zogut Është publikuar historia e panjohur të Riza Kishtës me origjinë nga Gramshi ku familja e tij ishte një nga më të pasurat