999 rezultate për

tragjik

Tentoi vetëvrasjen duke prerë gishtat e këmbës, por e varrosën të gjallë: Historia tragjike e kolonel Sulejmanit Kjo wshtw historia e panjohur të Sulejman Vuçiternës nga fisi që e ka prejardhjen nga Verbovsi të Drenicës së Veriut, i
95 viktima vetëm brenda një dite, sa ka shkuar bilanci tragjik i koronavirusit Vetem dje numri i personave te vdekur nga koronavirusi ka qene 97, cilesuar si numri më i madh i viktimave në ditë.virus
Pamje nga vendngjarja: Po ktheheshin nga puna, fati tragjik i dy mësuesve në Memaliaj (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Memaliaj - Krahës. Aksidenti ka ndodhur në vendin e qua
Humbi jetën në mënyrë tragjike, kur do të bëhen homazhet në nder të Kobe Brayant Një ceremoni e madhe do të organizohet më 24 shkurt në “Stapls Center” në Los Angles Lakers, për të bërë homazhe për nde
Janari tragjik, 16 aksidente rrugore në 1 ditë Muaji i parë i vitit mbyllet me një bilanc tragjik sa i përket aksidenteve rrugore në Shqipëri. Sipas Qendrës Kombëta
Dy thika në bark e një në zemër, fundi tragjik i 33 vjeçares në Durrës Detaje të reja janë zbuluar nga krimi makabër i ndodhur mesnatën e djeshme në Durrës ku Lulzim Cuko qëlloi për vdekje ba
Reagojnë për herë të parë motrat e Kobe: Jemi të shkatërruara (FOTO LAJM) Aksidenti tragjik që i mori jetën basketbollistit të famshëm, Kobe Bryant, vajzës së tij dhe 7 pasagjerëve të tjerë ka t
Detaje të reja nga aksidenti tragjik i Kobe Bryant, çfarë nuk zbatoi piloti Kompania që zotëron helikopterin që transportonte basketbollistin Kobe Bryant, vajzën e tij dhe shtatë të tjerë nuk isht
Pas vdekjes tragjike të Bryant, komania merr vendimin drastik për helikopterët Kompania "Island Express" që zotëronte helikopterin "Sikorsky S-76B" ka pezulluar të gjitha aktivitetet e saj pas tragje
"Doja t'i puthja edhe njëherë", bashkëshortja e Kobe bën dedikimin prekës pas aksidentit tragjik (FOTO LAJM) Pesë ditë nga aksidenti fatal që i mori jetën Kobe Bryant dhe vajzës ka reaguar bashkëshortja Vannessa. Me një postim në
Aksidenti tragjik i Bryant, gjenden trupat e viktimave (FOTO LAJM) Aksidenti tragjik qw i mori jetwn Kobe Bryant, vajzws sw tij dhe shtatw personave tw tjerw ndodhi nw njw reliev tepwr tw
Aksidenti tragjik i Bryant, flasin dëshmitarët: Po fluturonte shumë ulët Dëshmitarët e përshkruajnë si tragjike momentin kur helikopteri më 9 persona në bord ku ndër to ishte edhe Kobe Bryant m
Policia e LA zbulon shkaqet e aksidentin tragjik ku humi jetën ylli i NBA-së Helikopteri në të cilin ishte Bryant me vajzën e tij dhe 7 persona të tjerë po udhëtonte në kushtë të rënda atmosferike.
Mos u mashtroni, këto nuk janë pamje nga tragjedia në ajër ku humbi jetën Kobe Bryant (VIDEO) Basketbollisti i njohur Kobe Bryant do të kishte një fund tragjik, bashkë me 8 persona të tjerë si pasojë e rrëzimit të
Version paraprak, ky ishte shkaku i i aksidentit tragjik ku humbi jetën Kobe Bryant (VIDEO) Aksidenti i ndodhur rreth orës 10:00 të mëngjesit të së dielës ishte fatal për 9 personat të ndodhur në bord ku mes tyre
Identifikohen 8 nga 9 viktimat e aksidentit tragjik të Bryant, shuhen familje (FOTO LAJM) Në helikopterin ku po udhëtonte Kobe Brynt dhe vajza e tij ishin edhe shtatë persona të tjerë. Fillimisht u raportua për
Milani i shpreh publikisht ngushëllime Bryant Kobe Bryant dhe katër persona të tjerë kanë humbur jetën në një aksident me helikopter në Californi të Dielën në mëngjes
Tërmeti tragjik në Turqi, dhimbja dhe shkatërrimi që la pas në disa fotografi (FOTO LAJM) Së paku 35 persona kanë humbur jetën nga një tërmet i fuqishëm në lindje të Turqisë. Ndërkohë, raportohet se mbi 1 m
Tërmeti tragjik në Turqi, momentet emocionuese kur nxirren njerëz nga rrënojat (VIDEO) Së paku 20 persona kanë humbur jetën nga një tërmet i fuqishëm në lindje të Turqisë. Ndërkohë, raportohet se mbi 1 mijë
Të paktën 30 ende nën rrënoja, 15 të vdekur nga tërmeti tragjik në Turqi (FOTO LAJM) Në ora 19.55 u regjistrua një tërmet i frikshëm me madhësi 6.8 në Turqi, epiqendra e të cilit ishte në Elazig. Tërmet