999 rezultate për

trageti

Panik në tragetin Durrës-Bari, pasagjerët tre orë në mes të detit Problemet me panelin e Kontrollit brenda në tragetin e linjës Durrës-Bari, ka bërë që ky i fundit të qëndrojë për rreth
Kapet momenti kur përplaset trageti me 53 pasagjerë në SHBA (VIDEO) Një traget me 53 pasagjerë në bord u përplas pas një muri mbrojtës në San Francisko të premten, duke plagosur dy persona
Bie zjarr në një traget, 300 njerëz të bllokuar në Detin Baltik Një zjarr ka shpërthyer në një traget në Detin Baltik. Më shumë se 300 njerëz janë bllokuar në det, pas rënies së zjarri
Tanzani, përmbyset trageti, 44 viktima Të paktën 44 njerëz kanë vdekur pasi një traget që mbante qindra njerëz është përmbysur në liqenin Viktoria, në Tanzani.
Nuk iu dha ndihma e parë, ndërron jetë pasagjeri në tragetin Bari-Durrës Ditën e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Durresit. Sipas informacioneve një person rreth 52 vjeç ka
Mbytja e tragetit me mbi 190 pasagjerë, arrestohet kapiteni Policia indoneziane ka arrestuar kapitenin e tragetit që u mbyt të hënë në liqenin Toba në ishullin Sumatra të Indonezis
Turistë të gjakosur, pamjet e rënda pas shpërthimit të tragetit (FOTO LAJM) Tre kanadezë dhe dy amerikanë kanë marrë dëmtime të rënda nga shpërthimi në flakë i tragetit me turistë, në brigjet meks
Merr flakë trageti me turistë, dhjetra të plagosur (VIDEO) Një traget me turistë ka marrë flakë në plazhin e njohur meksikan të Playa del Carmen duke lënë 25 persona të plagosur.
Misteri i zhdukjes së avokatit shqiptar, hapet dosje me akuzën e vrasjes Ka kaluar më shumë se një muaj që nga zhdukja e avokatit shqiptar Besnik Muco, ngjarje nga e cila gjtihcka është e turbu
Sherr në traget, italiani dhunon dy të rinj nga Durrësi Dy të rinj nga Durrësi kanë depozituar në polici një padi ndaj një shtetasi Italian. Mësohet se shtetasi Italian është n
Mbërrin 12 orë me vonesë në Durrës trageti i linjës Ankona-Durrës Trageti i linjës Ankona-Durrës i cili ka pësuar një defekt në motor u ankorua mëngjesin e sotëm në portin e Durrësit me
Pamje nga trageti i linjës Ankona-Durrës që ka mbetur në det të hapur (FOTO LAJM) Trageti “Adria Ferries” që është nisur mbrëmjen e djeshme nga Ankona me destinacion portin e Durrësit, pritet të mbërrij
Pëson defekt në motor trageti i linjës Ankona-Durrës Trageti i linjës Ankona-Durrës ka pësuar një defekt në motor. Defekti është konfirmuar nga Kapiteneria Durrës. Në b
Sherr masiv në tragetin Ankona-Durrës, kosovari plagos disa të huaj Në orët e parta të mëngjesit të sotëm ka ndodhur një sherr masiv në tragetin e linjës Ankona-Durrës. Sipas Policisë, një
E tmerrshme/ Ja si udhëtojnë shqiptarët në tragetin Brindizi-Vlorë (VIDEO) Qindra pasagjerë udhëtojnë nga Italia në Shqipëri në kushte skandaloze në tragete. Ora News nëpërmjet pamjeve tregon se
Shpërthim në një traget në Francë, evakuohen 77 pasagjerë Rreth 77 pasagjerë të një trageti dhe stafi i tij janë evakuuar, pasi kanë dëgjuar shpërthime pak minuta para se të nis
Ankesa e Dodës për tragetin e linjës Bari-Durrës: Eksperiencë e shëmtuar! Pas një udhëtimi që ka bërë nga Bari në Durrës, deputetja Mesila Doda e ka cilësuar të tmerrshëm linjën e trageteve Bari
Merr fund udhëtimi i pasagjerëve të tragetit “Marina” Sot ka marrë fund udhëtimi i lodhshëm i pasagjerëve të tragetit “Marina”. I referohemi udhëtimit të pasagjerëve të linjë
Zhduket trageti i linjës Shëngjin – Brindisi Pa u mbushur një muaj nga ceremonia e përurimit, trageti i linjës Shëngjin - Brindisi, është zhdukur pa lëne asnjë gjurm
Defekt në tragetin e linjës Ankona-Durrës Trageti i linjës Ankona-Durrës ka ndërprerë udhëtimin, duke u kthyer në portin e nisjes. Trageti pritej të mbërrinte rre