999 rezultate për

trafikut

Ndalohet qarkullimi tek ish-sheshi Shqiponja, plani për devijimin e trafikut Qarkullimi i mjeteve tek ish-sheshi Shqiponja do të ndalohet për shkak të punimeve për ndërtimin e Unazës së Madhe tek z
A e ka parashikuar revista italiane në 1962 distancimin social që po ndjekim sot për shkak të Covid-19? Fotografia e cila është publikuar nga revista italiane në vitin 1962 ka bërë shumë zhurmë këtë peridhë. Pasi në foton
Vrasja e të rinjve në Malësinë e Madhe, PD akuza të rënda Ramës Ish-deputeti Enkelejd Alibeaj me një postim në rrjetin social Facebook thekson se vrasja në Malësi të Madhe ndodhi për s
U arrestuan në operacionin e bujshëm, lihen në burg 5 pjestarët e grupit të trafikut të drogës Pesë të arrestuarit mbrëmjen e djeshme janë lënë në burg pasi morën pjesë në trafik ndërkombëtar të drogës. Të arrest
U përfshi në "masakrën" në Bllok, si u arrestua në Dubai burri trafikant i Suada Sherifit Operacioni ndërkombëtar i drogës i finalizuar në disa shtete ka vënë në pranga disa persona. Gazetari Artan Hoxha rap
Po niseni për pushime? Policia zbulon situatën e trafikut në rrugët kryesore të vendit Policia e Shtetit ka dalë me njoftim për situatën në rrugët e vendit, lidhur me trafikun e mjeteve që kthehen me pushues
Artan Hoxha flet për "padron" të ri në Shqipëri: U kthye në Lazarat tërë Shqipëria Vite më parë Shqipëri përflitej Lazarati si fshati i hashashit. Sot atij operacioni të madh antikanabis i është rikthyer
5 muaj nga aksidenti tragjik, zbulohet shkaku i rrëzimit të helikopterit të Kobe Bryant Janë bërë pesë muaj që nga vdekja tragjike e legjendës së basketbollit, Kobe Bryant dhe nëntë personave të tjerë në bord
Frontex jep alarmin: 4 rrugët e trafikut të emigrantëve, përfshihet edhe Ballkani Si pasojë e Coronës në Bashkimin Evropian në prill ra dukshëm numri i refugjatëve. Në maj janë shënuar rreth 4300 kalime
Kokainë nga Belgjika në Itali, kush janë shqiptarët pjesë e organizatës së trafikut “Lumenj” kokainë nga Belgjika e fshehur brenda kavanozave plot me drogë dhe oriz të varrosur në Palanzana. Në Itali,
Shkatërrohet grupi që mbushte Milanon me të "bardhë", shqiptari ishte koka e bandës Një grup i trafikut të lëndëve narkotike është shkatërruar në Itali nga Policia italiane. Sipas mediave fqinje, në pr
U kap me 55 kilogramë "mall", arrestohet në Greqi shqiptari Një shqiptar 25 vjec është arrestuar në Selanik nën akuzën e trafikut të lëndëve narkotike. I riu nga Shqipëria u kap
Shkatërrohet banda e trafikut të drogës në Itali! 20 të arrestuar 20 persona u arrestuan, ndërsa janë lëshuar edhe disa fletë-arreste të tjera nga policia italiane, e cila arriti të çmon
"Kokat" e trafikut nga Ekuadori në Shqipëri, kush janë personat që urdhëruan pengmarrjen e Prengës Pengmarrja e Jak Prengës ka shkaktuar shumë zhurmë në media. Rrëmbimi dhe vrasja e tij ishte makabre dhe arsyet e krimit
Faji i pilotit pas ngjarjes së rëndë? Dalin detajet e reja nga rrëzimi i helikopterit të Koby Bryant Piloti i helikopterit që transportonte Kobe Bryant, vajzën e tij dhe 6 pasagjerë të tjerë të dielën u paralajmërua se ai
Shërbente si korrier i trafikut, arrestohet 31-vjeçari shqiptar Një shqiptar është arrestuar nga autoritetet italiane pasi dyshohet se shërbente si korrier I transportimit të lëndëve n
Ndaluan dhe parkuan në vendin e gabuar, rrugorja procedon 840 shoferë (VIDEO) Policia rrugore në Tiranë gjatë 24 orëve të fundit ka proceduar 840 mjete për shkak të parkimit në vendin e gabuar.
5 aksidente automobilistike për 24 orë, 8 persona të lënduar Aksidentet automobilistike, janë kthyer në një problem serioz për rrugët e Maqedonisë Veriore. Tetë persona morën lën
Ndizen 97 qirinj në përkujtim të viktimave të trafikut rrugor në Kosovë 97 qirinjtë e ndezur në shkallët e Teatrit Kombëtar, përfaqësojnë 97 viktimat e trafikut gjatë vitit 2019. Me moton “
Kush është "bosi i madh" nga Tuzi, që drejton rrjetin botëror të trafikut me avionë privatë! Mediet zvicerane shkruajnë se është arrestuar “bosi i madh” i kokainës, që drejtonte rrjetin botëror të trafikut. Bëhet