999 rezultate për

trafikun

Artan Hoxha bën paralajmërimin e fortë: Na presin 4 muaj ferri! Gazetari Artan Hoxha ka komentuar ndalimin e qarkullimit në ish-sheshin Shqiponja duke paralajmëruar 4 muaj ferri në kry
Cila nga makinat po bllokon trafikun? (FOTO LAJM) Të vësh trurin në punë me quize, enigma dhe gjëegjëza të ndryshme është gjëja më e mençur që mund të bëni. Në këtë m
Lungomare: Policia shokon turistët, bllokon trafikun dhe shoqëron me forcë disa të rinj Policia e Vlorës ka realizuar një operacion që duket si film aksion në mes të shëtitores së Lungomares. Disa efektiv
Edhe prostituonin edhe shisnin drogë, kush është tutorja shqiptare që drejtojnë trafikun në Itali Katër nga nëntë anëtarët e organizatës kriminale që ushtronin prostitucion, vjedhje dhe trafikim droge kanë rënë në pran
SKANDAL/ Drejtoresha e Kufirit Enkeleda Toska, e përfshirë në trafikun e arabëve Një investigim i Top Story, ka nxjerrë në pah një sërë emrash të rëndësishëm të përfshirë në trafiqe me arabët. Një n
Çifti shqiptar drejtonte trafikun e kokainës në Greqi: 5 shtetas në pranga Policia greke në Selanik ka arrestuar 4 shqiptarë dhe një grek të moshës 26 deri në 54 vjeç si pjesë e një rrjeti të tra
"Lambo, Audi e BMW", makinat super luksoze bllokojnë trafikun për një selfie (FOTO LAJM) Ky është momenti kur një grup burrash krijuan trafik në një ndalesë në një rrugë të ngjeshur në Londër, në mënyrë që të
Zgjidhje për shqiptarët, ideja "brilante" për të shmangur trafikun dhe zhurmën (VIDEO) Policia në Indi ka gjetur së fundmi një plan të zgjuar për të ulur ndotjen nga zhurmat që cdo ditë mushin qytetet. Dh
Ish- agjenti britanik: Si po e dominon mafia shqiptare trafikun e kokainës Rrezikshmëria dhe aftësia e grupeve kriminale shqiptare për të tregtuar sasi të madhe kokaine në Angli, doli në pah edh
Kush ishte e dashura e Aldo Bares dhe biznesmeni i njohur që kontrollonte trafikun (VIDEO) Vëmendia mediatike përenbdrohet edhe një herë te ish kreu i bandës së Lushnjës, Aldo Bare. Eliminimi i të tmerrshmit
U ekzekutua sa doli nga kafja, pista kryesore ku po heton policia Vrasja e mafioze e 28-vjeçarit në zonë e Astirit mbrëmjen e së hënës dyshohet se ka si motiv kryesor trafikun e lëndëve
Plasin përgjimet e Dokles nga burgu për trafikun e drogës: U nis me ma fut Është publikuar edhe sot pjesë nga dosja në të cilën Endrit Dokle u shpall fajtor për trafikimin e heroinës dhe u dënua
EMRI/ E reja nga Bilishti tregon si u fut në trafikun e lëndëve narkotike: Jam penduar “Historia ime” në Tv Klan ka shkuar në burgun e grave në Tiranë, ku rreth 80 gra vuajnë dënimin. Një prej tyre është
Trafiku Shqipëri-Itali, kapet banda shqiptare e lidhur me “Ndraghetan” Prokuroria Antimafia e Firences kanë kryer një tjetër operacion të madh, për të zbatuar urdhërat e ndalimit të firmosur
Raportoi lidhjet e Tahirit me trafikun, gazetari italian: Më kanë kërcënuar me jetë "Jam kërcënuar dhe jam ofenduar në mënyrë të vazhdueshme..." Gazetari italian, Valerio Cataldi ka zbuluar për herë të
Tërmeti në vend, mbyllet trafiku tek Mbikalimi i Shkozetit Autoritetin Rrugor vendos të mbyllë trafikun tek Mbikalimi i Shkozetit. Ky vendim u mor pas tërmeteve të përsëritura
"Rebelim për klimën", protestuesit dalin zhveshur në rrugë (FOTO LAJM) Mbrojtësit e klimës ka vijuar protestën e tyre në rrugët e Melbourne. Aktivistët e “Extinction Rebellion” bllokuan m
I përfshirë në trafikun e drogës, Krimet e Rënda japin vendimin për ish-kampionin e mundjes Ditën e sotme gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda në Tiranë ka ndryshuar masën e sigurisë për ish-kampionin e
Për 21 vite me rradh ky është aeroporti më i ngarkuar në botë Aeroporti “Hartsfield-Jackson” në Atlanta të Shteteve të Bashkuara u shfrytëzua nga 107 milionë udhëtarë vitin e kaluar,
Të lidhur me trafikun ndërkombëtar të drogës, arrestohen shqiptarët në Kroaci Ata kishin zgjedhur një vendbanim midis kufirit të Serbisë dhe Kroacisë, pothuajse gjysma e rrugës tokësore midis Shqipë