999 rezultate për

trafikanti

Kapen 12 sirianë të paligjshëm në Gjirokastër, policia në kërkim të trafikantit Drejtoria e kufirit Gjirokastër ka kapur 12 shtetas sirianë të moshës 20 deri 40 vjeç. Mësohet se ata kanë hyrë në m
Berisha i publikon foton dhe emrin: Sandër Lleshaj i shoqëruar me trafikantin e drogës Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mbrëmjen e sotme një foto të ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj në shoqër
Ky është trafikanti që sipas Berishës ka lënë qelinë Ish kryeministri Sali Berisha nxjerr emrin e një personi të dënuar me 15 vite burg i cili është liruar. Duke publiku
"Paguan 150 mijë euro për prokurorin", del nga qelia trafikanti i dënuar me 15 vite burg Ish kryeministri Sali Berisha nxjerr emrin e një personi të dënuar me 15 vite burg i cili është liruar. Duke publiku
Detyroi një vajzë të prostituonte në Itali, kapet trafikanti i rrezikshëm Policia e Tiranës ka arrestuar një person i shpallur në kërkim për veprën penale “Trafikim i personave të rritur”, kryer
Ishte fshehur në pyll, policia italiane kap trafikantin e shumëkërkuar shqiptar Ai u kërkua që nga maji 2018 për trafik droge. Një i arratisur i rrezikshëm shqiptar, i lindur në 1984, u gjet dhe u arr
Gafa, mesfushori i Atletikos ngatërrohet me trafikantin e njohur Televizioni portugez CMTV ka qenë autor i një gafe qesharake teksa po raportonte një aksion të policisë e cila kishte nd
"Zemra ime, martohemi", historia e dashurisë së trafikantit shqiptar me italianen përfundon keq Çfarë nuk kemi dëgjuar vetëm e vetëm për të siguruar një nënshtetësi tjetër, larg Shqipërisë. I tillë është dhe rast
Paloka: Ja si e identifikova trafikantin e drogës në zgjedhjet e Dibrës në 2016 Sipas demokratëve, skema e shitblerjes së votës përfshinte edhe grupe kriminale që kultivonin kanabis. Edhe pse Dibra nu
17 vite në arrati, trafikanti gjendet në një shpellë mes pyjeve (FOTO LAJM) Historitë e arratisë tashmë prej kohësh kanë ngacmuar imagjinatën njerëzore pasi kriminelët të gjendur në presion, shpi
U ekzekutua me dy plumba në kokë, kush është trafikanti i drogës më 2 emra? Një 47-vjeçar është vrarë me armë zjarri mbrëmjen e sotme rreth orës 21:00. Viktima është Nikola Ikonomi nga Selenica e
Trafikonin klandestinë sirianë, arrestohet një person Policia e Gjirokastrës parandalon trafikun e klandestinëve sirianë 45 km në thellësi të territorit shqiptar. Burime nga
Një listë në xhepin e xhupit i bën gjëmën trafikantit shqiptar në Itali Një i ri shqiptar është arrestuar ditën e sotme, në Itali, i dyshuar për trafik droge. Policia dyshon se ai ushtronte
Aksion filmi, si policia italiane kapi trafikantin shqiptar Policia nuk ka ndërhyrë menjëherë por ka pritur dy ditë dhe ka vëzhguar aktivitetin e një shqiptari të ri në moshë, por
Skandali i lirimit të Naser Gashit, shpallet në kërkim shefi i Komisariatit të Kukësit Disa muaj pas skandalit me lirimin e trafikantit të drogës Naser Gashi nga komisariati i Kukësit, Krimet e Rënda kanë lë
Iu iku kryetrafikanti, shfryhet super aksioni me 32 të arrestuar Gjatë operacionit “Rruga e gabuar” u prangosën me bujë 32 persona, kryesisht taksistë dhe shoqërues klandestinësh, por j
Trafikanti shqiptar "gjeni", shet drogë nga Instagrami Një shqiptar 22 vjeçar u arrestua sot, të martën, 8 janar, nga karabinierët e Vaiano, Toskana, me akuzën e shpërndarjes
"Rama dhe një pjesë e qeverisë drekojnë në lokalin e kryetrafikantit" (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha, ka postuar një denoncim të ardhur në profilin e tij të Facebook-ut, lidhur me qeverisnë d
Kapet trafikanti i armëve dhe municioneve nga Shqipëria në Kosovë Në Vërmicë është arrestuar një person pasi u zu duke kontrabanduar municion nga Shqipëria për në Kosovë. Atij iu gjet
EMRI/ Ndjekje nëpër rrugët e Francës, kapet trafikanti shqiptar Policia e Francës ka vënë në pranga një 24 vjeçar shqiptar pranë qytetit të Lyonit, pas një ndjekje të gjatë. Të arr