999 rezultate për

trafik

Raporti i DASH për trafikun e qënieve njerëzore: Shqipëria nuk i përmbush standardet minimale Një raport vjetor i Departamentit amerikan të Shtetit për trafikun e qënieve njerëzore i publikuar të enjten, e klasifik
Trafikonin lëndë narkotike në Elbasan, arrestohen 4 persona Policia e Elbasanit ka mbyllur me sukses një tetër operacion të koduar "Palestra", kundrejt shpërndarjes së narkotikëve.
Trafikonte drogë dhe mbante armë pa leje, arrestohet 30 vjeçari (VIDEO) Wshtë arrestuar një 30 vjeçar i cili qarkullonte me armë zjarri dhe rezultonte me precedent penal në fushën e narkotikëv
E bënë edhe këtë?! Trafikantët fshehin 8 kuintal kokainë në gurë (VIDEO) Trafikantët kanë shpikur mënyra të ndryshme për të fshehur drogën, por ky rast është i jashtëzakonshëm. Policia span
Çohu, çohu shpejt! Prela nuk i përgjigjet gazetarëve për Dakon, veprimi i çuditshëm i prokurorit Çohu, çohu shpejt! Ky ishte reagimi i njërit prej prokurorëve të dosjes 339 ndaj Donika Prelës, ndërkohë që gazetarët po
Këta janë policët e Kosovës që u bënë polic trafiku kur ishin në pozita të larta NdryshIMe të mëdha janë bërë së fundi brenda institucionit të Policisë së Kosovës. Afro 100 pozita janë ndryshuar në
Trafik droge dhe prostitucion, shkatërrohen dy banda shqiptare në Itali Në orët e para të mëngjesit të sotëm një operacion i Policisë italiane të Modenas ka çuar në shkatërrimin e dy bandave s
U arrestua për trafik kokaine, nipi i Enverit hedh pas të shkuarën (FOTO LAJM) Mesa duket nipi i diktatorit Enver Hoxha ka lënë pasmomentet e vështira të jetës në burg, dhe shihet i lumtur krah bashk
Shkatërrohet banda e trafikantëve, arrestohen 5 persona Finalizohet një tjetër operacion për kapjen e personave të kërkuar për trafikim të lëndëve narkotike. Arrestimet janë
Shkatërrohet banda italo-shqiptare, Salvini: Asnjë tolerancë ndaj kriminelëve Antimafia italiane në bashkëpunim me Policinë e Firences kanë shkatërruar mëngjesin e sotëm një bandë që trafikonte lënd
I dënuar nga Krimet e Rënda për trafik droge, arrestohet 46-vjeçari (VIDEO) Policia e Mallakastrës në vijim të zbatimit të masave për kapjen e personave të shpallur në kërkim, arrestoi një shtetas
41 aksidente në 24 orë, njëri me fatalitet Policia e Kosovës ka bërë të ditur se numri i aksidenteve në 24 orët e fundit ka qenë i lartë, e madje ka pasur të tillë
Arrestohet 33-vjeçari i shpallur në kërkim për trafik droge (VIDEO) Policia e Durrës ka arrestuar një person të shpallur në kërkim për trafik të lëndëve narkotike. Në pranga u vu shteta
Përmes Shqipërisë, kjo është rruga e heroinës së Afganistanit për në Europë Iniciativa Globale Kundër Krimit të Organizuar në gjashtë vendet e Ballkanit Perëndimor ka publikuar raportin mbi funksi
Aksident i frikshëm në Elbasan, trafikndarjësja çan përmes makinën Një aksident i rendë ka ndodhur pak më parë në aksin Elbasan-Librazhd ku vetëm fati ka bërë që të mos ketë viktima.
Trafikuan 2.5 ton drogë drejt Italisë para dy viteve, gjykata lë në burg dhe punonjësit e doganës Për grupin që trafikoi 2.5 ton drogë në Itali dy vite më parë Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka lënë në fuqi vendi
Kapen trafikantët që shisnin drogë me aplikacionin e Snowden Një “emoji” për të porositur drogë nëpërmjet një aplikacioni “sekret” që fshin mesazhet pas tre sekondash. Getuesit gjet
Kapet lezhjani i dënuar në Itali për trafik droge Një 48-vjeçar nga Lezha, i dënuar në Itali për organizatë kriminale dhe trafik droge është arrestuar nga policia shqipta
PËRGJIMET/ "Do t'i hedh kalamajtë nga ballkoni!" Sherri mes trafikantëve pas kapjes së drogës (VIDEO) Për 8 muaj me radhë, Prokuroria për Krime të Rënda hetoi një grup kriminal, që ushtronte aktivitetin e tij në fushën e t
Kanë kapur vetëm punëtorët, nëna rrëfen për rolin e djalit të saj në mafien e jugut Në shtëpinë e Kujtim Zmajlit, i arrestuar pak muaj më parë si një nga korrierët që është rekrutuar nga trafikantët e dro