999 rezultate për

trafik

"Lambo, Audi e BMW", makinat super luksoze bllokojnë trafikun për një selfie (FOTO LAJM) Ky është momenti kur një grup burrash krijuan trafik në një ndalesë në një rrugë të ngjeshur në Londër, në mënyrë që të
Trafikoi 1.2 ton "të bardhë", kush është "koka" nga Mirdita që u arrestua në Itali Alfred Arapi është 42- vjeçari nga Mirdita i cili u arrestua në itali për llogari të shtetit grek . Ditën e djeshme medi
Prostitucion e trafikim "malli", kush është Gazmend Mahmutaj OFL ka shenjestruar sot Edison Çobon dhe Gazmend Mahmutaj banues në Berat që të deklarojnë pasurinë brenda 48 orësh.
OFL vazhdon misionin, kush janë dy emrat që morën sot "letrën" Dy subjekte të tjera të paketës anti-KÇK janë bërë sot publike nga OFL, që të deklarojnë pasurinë e tyre brenda 48 orësh
Tirana u paralizua për "dy pika" shi, Veliaj: Sa doli KÇK-ja, iku trafiku Nëse ka një problem të cilin e identifikon Tiranën është trafiku i rënduar nga mëngjesi në darkë, e sidomos në kohët me
Habit shqiptari në Angli pasi kapet nga policia me drogë: Më trafikuan për këtë punë Një shqiptar i kapur në Angli duke shitur drogë, i la pa fjalë oficerët e policisë kur e morën në pyetje. Romeo Vrapi
Shkatërrohet banda e trafikut të drogës në Itali! 20 të arrestuar 20 persona u arrestuan, ndërsa janë lëshuar edhe disa fletë-arreste të tjera nga policia italiane, e cila arriti të çmon
Sa mbaroi provimin, "artisti" shqiptar arrestohet në Itali për trafik droge Mediat italiane informojnë se në Akademinë e Artit në Brera është arrestuar 46 vjeçari shqiptar Qani Kelolli nga Berati.
Prej kohësh në arrati, kush është shqiptari që u ngjit në çati për t'i shpëtuar policisë Një 51 vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali pasi akuzohej për trafik të lëndëve narkotike. Ai u kap në Foggia ndr
Trafikonin drogë në 5 shtete të BE! Europol arreston 25 shqiptarë 25 shqiptarë janë arrestuar gjatë një operacioni të Europol. Ata akuzohen se trafikonin lëndë narkotike në shtet të
Dy emra të tjerë në listën e "zezë" të OFL-së, efektivja misterioze nxjerr të akuzuarit për trafiqe Efektivja e OFL-së ka dalë sërish në një konferencë ku ka nxjerrë dy emra të tjerë të botës së krimit. Ditën e sotme
Ky është trafikanti që sipas Berishës ka lënë qelinë Ish kryeministri Sali Berisha nxjerr emrin e një personi të dënuar me 15 vite burg i cili është liruar. Duke publiku
"Paguan 150 mijë euro për prokurorin", del nga qelia trafikanti i dënuar me 15 vite burg Ish kryeministri Sali Berisha nxjerr emrin e një personi të dënuar me 15 vite burg i cili është liruar. Duke publiku
Zgjidhje për shqiptarët, ideja "brilante" për të shmangur trafikun dhe zhurmën (VIDEO) Policia në Indi ka gjetur së fundmi një plan të zgjuar për të ulur ndotjen nga zhurmat që cdo ditë mushin qytetet. Dh
Akuzat për prostitucion e trafik njerëzish, kush është biznesmeni në sitën e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit që zbaton paketën ‘anti-KÇK’ të miratuar nga qeveria pak ditë më parë është edhe Dashamir Gjok
Shfaqet sërish policja misterioze me syze, shenjestron tre emrat e radhës nga bota e krimit Eshtë zgjedhur po ajo agjente grua, me syze dhe joshëse të publikojë sot emrat e tre personave të rrezikshëm të cilët pr
"Po lirojnë vrasës e trafikantë të dënuar", Rama reagon edhe njëherë për Anti-KÇK Kryeministri Edi Rama ka reaguar në rrjetin social “Tëitter” për paketën “Anti KÇK”. Rama shprehet se Prokurorë dhe gjyk
PD kushte Ramës: KÇK të nisë me goditjen e mikut trafikant të Ballës Me miratimin e paketës anti-KÇK, Partia Demokratike ka kërkuar që qeveria ta nisë zbatimin e ligjit anti KÇK me pasurin
"Anuloji qeset nëse s'janë si i kërkove", zbardhen përgjimet e trafikantëve të drogës Detaje të tjera zbardhen nga dosja 339, pjesë e së cilës është edhe laboratori i gjetur në fshatin Brenogë të Hasi. R
Ish- agjenti britanik: Si po e dominon mafia shqiptare trafikun e kokainës Rrezikshmëria dhe aftësia e grupeve kriminale shqiptare për të tregtuar sasi të madhe kokaine në Angli, doli në pah edh