999 rezultate për

trafford

Zhbllokohet sfida në Old Trafford (VIDEO) Manchester United ka kaluar në avantazh ndaj Leipzig me autor sulmuesin Greenwood.
Spektakël në Old Trafford, shënohen 3 gola në 7 minuta (VIDEO) Ka nisur me spektakël supersfida mes Man Utd dhe Tottenham. Vendasit kanë kaluar të parët në epërsi që në minutën e 2
Manchester United e nis me humbje sezonin e ri, Crystal Palace i jep "leksion" në Old Trafford (VIDEO) Manchester United e ka nisur shumë keq sezonin e ri në Premierligë, duke u mposhtur nga Crystal Palace. United kanë p
Përmbyset rezultati në "Old Trafford" (VIDEO) Vetën pak minuta i kanë mjaftuar Mnachester United për të përmbysur rezultatin ndaj Bournemouth. Pas barazimit nga Gr
Ylli i Aston Villës akoma edhe më pranë Man.United Ylli i Aston Villa, Grealish, vazhdon të lidhet me një transferim të mundshëm te skuadra e Manchester United. Sipas r
Zhbllokohet sfida në Old Trafford (VIDEO) Manchester United ka kaluar në avantazh ndaj Sheffiel Utd. Është francezi Martial që realizoi lehtësisht brenda zonës
ZYRTARE/ Man.United rinovon kontratën me talentin e mesfushës Manchester United ka arritur që të mbyll marrëveshjen me mesfsuhorin e skuadrës, McTominay. McTominay është pajtuar p
Kur Messi turpëroi në Old Trafford Scholes (VIDEO) Argjentinasi ka dribluar qindra lojtarë mes vështirësive dhe bukurisë së madhe gjatë gjithë karrierës së tij, shkruan Al
Befason United, gati të rikthejë në "Old Trafford" dështimin e madh Drejtuesit e Manchester United se kanw ndryshuar me mendim sulmuesin kilian Alexis Sanchez i cili wshtw huazuar te skuad
Man United dhe Dortmund në "pole position" për Haaland Manchester Unitedi dhe Borussia Dortmund janë në pozicionin më të mirë për ta transferuar sulmuesin e Red Bull Salzburg,
Mourinho e pëson në "Old Trafford", portugezi dëmtohet nga lojtari (VIDEO) Është duke u zhvilluar ndesha midis Manchester United dhe Tottenhemit në këto momente, e vlefshme për javën e 15-të në P
Jetonte në hotel kur drejtonte United, Mourinho tregon arsyen Jose Mourinho e ka sqaruar pse ai jetonte në hotelin Lowry gjatë kohës së tij si trajner i Manchester Unitedit, para kth
Arsyet që ka Mourinho për të mposhtur Manchester United Thuajse një vit më parë, drejtuesit e Manchester United vendosën të shkarkojnë Jose Mourinhon për rezultatet të dobëta d
Zhbllokohet sfida në "Old Trafford", Manchester United në avantazh (VIDEO) Manchester United ka kaluar në avantazh në ndeshjen që po zhvillon ndaj Partizanit të Beogradit. Është talenti Greenw
Shpërthen 'Old Trafford', Man United zhbllokon ndeshjen ndaj Liverpool (VIDEO) Manchester United ka zhbllokuar ndeshjen përballë Liverpool. Një top i fituart nga McTomminay në mesfushë nxorri në k
Salah mungon përballë United, Klopp zbulon arsyen Pak para ndeshjes, Klopp ka folur për mungesën e Mohamed Salah në sfidën mes Man united dhe Liverpool. Mo nuk u shfaq
Manchester United dhe Arsenal ndajnë pikët në 'Old Trafford' (VIDEO) Manchester United dhe Arsenali i kanë ndarë pikët në Old Trafford sonte duke barazuar me rezultat të barabartë 1-1. Ky i
United mposht me vështirësi Astanan (VIDEO) Man United ka marrë pikët e plota në “Old Trafford”, duke e mposhtur 1-0 FC Astanan. “Djajtë e Kuq” e kanë nisur me k
Zhbllokohet sfida në "Old Trafford", Manchester United në avantazh (VIDEO) Manchester United ka kaluar në avantazh përballë Leicesterit në Old Trafford. Është Rashford ai i cili u tregua i sak
ZYRTARE: PSG nënshkruan me yllin e Manchester United PSG ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit të Manchester United, Ander Herrera. Herrera ishte për pesë vite në Old