999 rezultate për

tradhtuar

De Biazi: Ndihem i tradhtuar, nga stoli i Polonisë te Kroacia e Ronaldo Gianni De Biasi, ish-tra jneri i Kombëtares së Shqipërisë, është rikthyer të flasë për median italiane, më konkretisht p
7 tradhtitë që shokuan publikun shqiptar: Nga politikanët tek VIP-at (FOTO LAJM) Tradhtia është një dukuri e vjetër sa vetë bota, ka ndodhur dhe vazhdon të ndodhë mes çifteve, megjithatë jo të gjithë p
Vjehrra i bën gropën nuses: E kap mat duke i tradhtuar të birin me trajnerin personal (VIDEO) Ky është momenti kur një mama kishte vendosur të provonte besnikërinë e gruas së djalit të saj dhe e cila mbeti pa fjalë
I dashuri kapet duke tradhtuar Dua Lipën (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po vazhdon të jetë në qendrën e mediave botërore për sukseset në muzikë.
Frikë nga Erdogani dhe të tradhtuar nga Thaçi, familjet e mësuesve turq ikin nga Kosova Ende nuk ka asnjë detaj të ri nga operacioni shokues në të cilin u dëbuan padrejtësisht disa mësues turq në Turqi. Për k
Albërie Hadërgjonaj e pranon publikisht se ish-bashkëshorti e ka tradhëtuar (VIDEO) Albërie Hadërgjonaj është ndër këngëtaret më të njohura. Mbrëmjen e sotme Albëria do të jetë e ftuar në emisionin “Top
Sara Kapo e para femër shqiptare që e pranon: Kam tradhtuar Sara Kapo ka qenë ftuar në Thumb ku ka treguar disa detaje për jetën e saj private. “Kam tradhëtuar dhe jam ndjerë s
Njihuni me shtatë histori të tradhëtisë nga persona VIP (FOTO LAJM) Tradhtia është një dukuri e vjetër sa vetë bota, ka ndodhur dhe vazhdon të ndodhë mes çifteve, megjithatë jo të gjithë p
Zbuloi se burri e kishte tradhtuar, hakmarrja e gruas po bën xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Një grua e cila zbuloi se i shoqi e kishte tradhtuar, përgatiti hakmarrjen e cila u kthye në virale në rrjet. Do të i
Luajti gruan e tradhtuar në klipin e Encës, moderatorja shqiptare ka një “bishë” për burrë Në klipin e ri të Encës, ku ajo lidhet me një burrë të martuar, u vu re se gruaja në klip e këtij burri ishte moderatorj
Pianic nuk ndjen se e ka tradhëtuar Romën Miralem Pjanic nuk e konsideron tradhëti kalimin nga Roma tek Juventus në vitin 2016. Bardhezinjtë paguan klauzolën e
Kap të dashurën duke e tradhtuar dhe bën selfie, ky djalosh ka sens të theksuar humori (FOTO LAJM) Një djalë dyshonte see dashura e tradhtonte dhe kështu e ka ndjekur atë deri në club-in ku kishte lënë të takohej me të
Pas dorëheqjes nga Vetëvendosje, Besa Baftiu ofendohet në rrjetet sociale Lëvizja Vetëvendosje është e njohur për aktivitetin e anëtarëve të saj përmes rrjeteve sociale, kanal që ata e kanë përd
Zbardhet emri, ja kush e zëvëndësoi Flori Mumajesin në jetën e Elvanës "Dashuria" dhe bashkëpunimi mes këngëtarit dhe kompozitorit Flori Mumajesi dhe Elvana Gjatës mbaroi kohë më parë. Po
I tradhtuar? Tahiri braktis PS-në edhe në ditë feste (FOTO LAJM) Ditën e djeshme PS e Tiranës ka festuar festat e fundvitit kur ishin të pranishëm disa nga pjestarët e PS-së nmë Tiranë.
Anaidi për lidhjen me moderatoren: E kam tradhtuar dy herë Gjatë ditës së sotme u fol në median online se Anaid Kaloti, fituesi i Big Brother 6 dhe moderatorja e njohur e InTv, Sa
Si ja mbledh Armina Shkëlzenit nëse ai do ta tradhëtonte? Armina Mevlani është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh publikon momente të ndryshme nga jeta e saj. Së fundm
Aktori i njohur i humorit shqiptar e ka “tradhtuar” të birin Aktori Julian Deda është një ndër kritikët më të mëdhenj të qeverisë Rama. Ai shfrytëzon çdo rast të mundshëm për të shp
Gruaja nga Shkodra tregon dramën: Burri më ka tradhtuar disa herë Bashkëshorti i saj e ka tradhëtuar më shumë se një herë, e një grua e lënduar ka vendosur të ndajë me ndjekësit e faqes
Gruaja kap burrin duke e tradhtuar, rreh keq atë dhe dashnoren (VIDEO) Ndodh që disa prej atyre që tradhtojnë të mos e kenë problem të dalin në publik me të dashurat e tyre. Por, kësaj radhe