999 rezultate për

tradhtuar

"Kam tradhtuar dhe kam bërë s*ks në avion", Françeska Jaçe rrëfehet si asnjëherë (FOTO LAJM) Modelja Françeska Jaçe i ka treguar të gjitha në një intervistë të dhënë për mediat. Në “Afterparty me Luanën”, ajo
E kapi duke tradhtuar, ish-partnerja shpërthen ndaj Evra (FOTO LAJM) Patrice Evra, ish-futbollisti i njohur i Manchester United dhe Juventusit është fejuar zyrtarisht me modelen holandeze,
UÇK/ Basha i përgjigjet Ramës për akuzat: Ja 3 detyrat që kam pasur! "Edi Rama ka tradhtuar interesat e Kosovës. Kjo është një thikë pas shpine ndaj Kosovës dhe interesave të saj. Është një
Kini kujdes! Nëse partneri juaj ka këtë karakteristikë, mund të jetë duke ju tradhtuar Tradhtarët kanë tendenca të jenë egoistë, ndaj këta njerëz cilësohen si të pabesë. Meshkujt e femrat që tradhtojnë ja
Vajzat shqiptare që pranuan publikisht tradhtinë e partnerëve (FOTO LAJM) Këto personazhe publikë patën guximin të pranonin në publik se janë tradhëtuar nga partnerët e tyre: 1 .Albërije Hadë
Hajdari sulmon Ramën: PS ka tradhtuar shqiptarët! Deputetja Rudina Hajdari, e ftuar në rubrikën “Opinion” deklaroi se PS ka tradhtuar shqiptarët për sa i përket çështjes
Momentet e sikletshme, si i kanë "tradhtuar" veshjet VIP-at (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet kur personazhet e njohur kanë pësuar “aksidente” me veshjet. Që nga këputja e një kopse apo
Tradhtuan njëri-tjetrin? VIP-at shqiptarë që ranë pre e skandaleve pas ndarjes (FOTO LAJM) Tradhtia është padyshim një nga temat që gjithmonë përflitet dhe ngjall interes tek publiku. Por sidomos kur ndodh m
A e ka tradhtuar bashkëshorten? Përgjigjet Sabri Fejzullahu (FOTO LAJM) Këngëtari i dashur për publikun shqiptar, Sabri Fejzullahu, është spikatur gjithmonë si legjenda e muzikës shqiptare. Nd
Majlinda nga Tirana: Kapa burrin duke tradhtuar, tani dua burrë tjetër Një 36-vjeçare nga Tirana telefonoi në emisionin e të shtunës në “Aldo Morning Show” nga ku kërkoi njohje pasi ishte div
Çfarë po ndodh te Juve? CR7 ndihet i tradhtuar nga drejtuesit bardhezi dhe mendon largimin Cristiano Ronaldo ndihet i tradhtuar te Juventusi, të paktën sipas asaj që raportojnë nga Spanja. “Don Balon” shkruan
Ish-demokratja e flaktë ia thotë hapur Bashës: Ma ke tradhtuar besimin! Ish-kryetarja e AMA-s dhe njëkohësisht ish mbështetësja e Lulzim Bashës deri në vitin 2017, Endira Bushati, ka folur rr
"U ndjeva i tradhtuar nga e gjithë skuadra", Ilir Gjyla flet pa doreza: Ja çfarë më thanë lojtarët kur panë se gjyqtar ishte Hamiti Trajneri i Lushnjës, Ilir Gjyla, u shfaq tepër i zhgënjyer pas disfatës në derbi ndaj Apolonisë me rezultatin 1-2. N
Vajza kini kujdes! Shenjat e trupit që tregojnë se burri ju ka tradhtuar (FOTO LAJM) Nëse së paku për disa javë përqendroheni dhe vështroni trupin e partnerit dhe arrini të mësoni gjuhën e trupit të saj ap
Disa nga yjet që janë kapur "mat" duke tradhtuar (FOTO LAJM) Besnikëria është mjaft e rëndësishme për të mbajtur një lidhje të gjatë dhe të lumtur. Por, jo të gjithë qëndrojnë besni
Tradhtuan njëri-tjetrin? VIP-at shqiptarë që ranë pre e skandaleve pas ndarjes (FOTO LAJM) Tradhtia është padyshim një nga temat që gjithmonë përflitet dhe ngjall interes tek publiku. Por sidomos kur ndodh m
"Futbollistët janë tradhtuar nga qeveria dhe nga FSHF-ja" Në këtë periudhë pandemie, ata që po e ndjejnë më tepër krizën janë futbollistët, të cilët janë braktisur nga qeveria.
Rrëfehet Ina e "Përputhen": Virgjërinë e humba 17 vjeç, kam tradhtuar për mirë (VIDEO) Konkurentja e “Përputhen”, Ina Kollçaku ka treguar se virgjërinë e ka humbur në moshën 17-vjeçare. E ftuar në emision
Pas 12 vitesh, ylli i Bayernit ndihet i tradhtuar nga klubi David Alaba me siguri do të largohet nga Bayern Munich pas 12 vjetësh qëndrim. Futbollisti austriak ka mbërritur në M
Veliu: Kurti ka tradhtuar dhe po tradhton Kosovën Nënkryetari i LDK-së, Agim Veliu, i cili ditën e djeshme u shkarkua nga detyra e ministrit të Punëve të Brendshme, ka th