999 rezultate për

tradhtonte

Pa të dashurën me një tjetër, veprimi i djalit bëhet viral në gjithë botën Një 20-vjeçar ka kapur mat të dashurën e tij teksa e tradhtonte, madje realizoi edhe një selfie në atë moment. Djalos
E tradhtonte me 70 vjeçaren, gruaja godet burrin 8 herë me gërshërë Një foto e gabuar në vendin dhe momentin e gabuar për pak i kushtoi jetën një 40-vjeçari. Charlotte Laudat, 31 vjeç m
Burri e tradhëtonte se ishte e shëndoshë por kur u dobësua ia hoqi trurin (FOTO LAJM) Ajo u betua se do të hakmerrej dhe kështu vendosi të ushtrohet në palestër së bashku me motrën e saj. Betsy Ayala nga
Burri e tradhtonte dhe e qëlloi 46 herë më thika, ajo bën kërkesën e çuditshme Bashkëshorti jo vetëm që e tradhtonte, por e goditi 46 herë me thika. 10 prej thikave që mori në bark i dëmtuan mushk
Çfarë do bënte po ta tradhtonte burri? Zaimina lë pa fjalë me përgjigjen Ditën e nesërme do të jetë puntata e tretë e Shiko Kush Luan. Ndër të ftuarat është edhe Zaimina Vasjari e cila e pye
Burri zbulon nga Google Maps se gruaja e tradhtonte (FOTO LAJM) Google Maps është bërë ‘shkaktar’ për divorcin e një çifti. Bashkërshorti zbuloi gruan e tij duke ledhatuar një burrë tj
Irina: Ronaldo më tradhtonte me vajza të tjera Cristiano Ronaldo së fundmi është vendosur në qendër të të gjitha mediave për shkak të akuzave që po bëhen në drejtim të
Kjo është ish e dashura seksi që Lingard e tradhtonte (FOTO LAJM) Jesse Lingard përveç talentit me futbollin është bërë shpesh herë pjesë e mediave për lidhjet e tij të shumta. Pak p
Tradhtonte gruan, dashnorja i bën gjëmën burrit nga Vora Një lidhje dashurie me shoqen e ngushte të bashkëshortes duket se i ka kushtuar shtrenjtë 45 vjeçarit nga Vora. Gjyk
Albëria deklaroi se ai e tradhtonte, si reagoi ish-bashkëshorti i saj Bëri jo pak bujë , deklarata e këngëtares së njohur Albërie Hadërgjonaj e cila deklaroi se ish-bashkëshorti i saj e kish
Është zbuluar vendi ku meshkujt më së shpeshti tradhtojnë të dashurat Nuk është fjala për klubin e natës. Sajti IlicitEncounters.com ka bërë hulumtime me 2.000 të anketuar. Një anketë ka
A do t'a tradhtonte Sinani? Përgjigja e Andrra Destanit do t'ju habisë Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë ndër çiftet më të njohura në Shqipëri. Pavarësisht diferencës së tyre në moshë, A
Drama e 27-vjeçarit: Gruaja më tradhtonte, më çoi gabimisht mesazhin Quhet Serian Stafa dhe është 27 vjeç. Ai vjen nga Shijaku dhe është babai i një djali tre vjeçar. Ndodhet sot në stud
Zbardhet dëshmia e gruas që vrau burrin: Më tradhtonte! Pasi vrau bashkëshortin, 35-vjeçarja Violeta Donaj mësohet të ketë deklaruar në polici se qëlloi me pistoletë ndaj bashk
Durrsaku tregon pse vrau gruan: Dyshoja se më tradhtonte me pronarin "Dyshoja se bashkëshortja më tradhtonte me pronarin e rrobaqepësisë ku punonte. Ky ishte shkaku, për të cilin nisi k
Mbante dy të dashur njëkohësisht, vajzës i ndodh gjëma (VIDEO) Një vajzë e cila ishte e lidhur me dy djem njëkohësisht ka vendosur që të provojë besnikërinë e të dyve. Vajza nga Ka
Burri e tradhtonte, gruaja e rreh me shkop në mes të rrugës (FOTO LAJM) Një grua sulmoi bashkëshortin e saj me një shkop të madh në mes të rrugës. Ndëshkimi tronditës u kap në kamera nga nj
Dyshonte se burri e tradhtonte, e reja kërkon ti jap fund jetës Një e re me banim në Tiranë ndërmarrë një veprim dramatik për shkak të xhelozisë për bashkëshortin e saj. Një ditë më
E tradhtonte me dy persona, shqiptari masakron të fejuarën ukrainase (FOTO LAJM) Vazhdon të jetë mister ngjarja e rëndë në itali ku një shqiptar vrau veten pasi denoncoi të humbur të fejuarën e tij.
Çfarë do bënte nëse do e tradhëtonte Besi? Xhensila çohet nga tavolina Ka pak kohë që këngëtarja Xhensila Myrtezaj vuri kurorë me aktorin Besart Kallaku, dhe çifti duket shumë i lumtur bashkë