Prokurorët zbarkojnë në Kuvend për arrestimin e Saimir Tahirit
999 rezultate për

tradhton

Maldinin "tradhton" Milanin, shikon Interin favorit për Derbin Inter dhe Milan do të takohen në derbin e xhiros së ligës italiane. Ky do të jetë ballafaqimi i 219 mes dy klubeve të
Panuçi: Tani jam i bindur që Xhaka nuk më tradhton Ceshtja e Xhakës ishte kryetema për shumë kohë pas debatit me De Biazin dhe pastaj me incidentin e Panucit që shkoi ta
Orinda reagon pas deklaratës së Turit se do ta tradhtonte Moderatori dhe këngëtari i njohur Turjan Hyska mbrëmjen e djeshme gjatë emisionit “Oktapod”, u shpreh se është i gatshëm
Edi Rama 1 tradhton Edi Ramën 2, del videoja që nxjerr zbuluar kryeministrin (VIDEO) Qeveria pritet të fusë në skemën e TVSH-jë të gjithë bizneset e vogla në vend duke rritur kështu automatikisht kostot dh
"Burri e tradhton gruan po nuk ia dha hakun në krevat", çfarë tha në të vërtetë imami Elvis Naçi (VIDEO) Ka shkaktuar debat në grupe të caktuara shoqërore shpërndarja e videos së imamit të njohur Elvis Naçi teksa thoshte se b
Topalli ende me inate ndaj Bashës: Ju tregoj aktin me të cilin ai po tradhton PD-në Jozefina Topalli ka komentuar kryetarin e PD-së, Lulzim Basha, për lëvizjen e tij më të fundit politike për reformën zgj
Lëvizje e paparashikueshme, Rama “tradhton” Mimi Kodhelin për … Kur duhen edhe dy ditë që kryeministri Rama të bëjë publike përbërjen e qeverisë së re, Televizioni Klan mëson të tjera
“Ezel” tradhton gruan, kapet duke u puthur me një femër tjetër (FOTO LAJM) Kenan Imirzalioglu është bërë i famshem në Shqipëri nga seriali “Ezel” ku luante rolin kryesor. Kenan është një nga akto
Deputeti i AKR-së "tradhton" Behgjet Pacollin Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli duket se do të mbështese PAN-in në votimin e ardhshëm në Kuvend duke siguruar kështu një
Këngëtarja e njohur shqiptare rrëfen se me kë do e tradhëtonte partnerin (FOTO LAJM) Teksa morën pjesë në “The Voice of Albania” Lindi dhe Venera fituan përvç famës edhe njëri tjetrin. Ditën e djeshme
Rihana tradhton Noizyn? Reperi i çudit të gjithë me këtë postim (FOTO LAJM) Të gjithë e njohim tashmë fiksimin e Noizyt për këngëtaren e famshme Rihanna. Ai ka komentuar në postimet e saj, madj
E tradhtoi burri sepse ishte e shëndoshë, hakmarrja e saj e bën të pendohet përjetë Betsy Ayala nga Shtet e Bashkuara të Amerikës, pasi solli në jetë vajzën e saj Isabella u shëndosh më shumë nga ç’ duhej
Kush është deputeti i PS që donte të tradhtonte Ramën? Meta zbulon emrin Ilir Meta ka deklaruar në emisionin “Opinion” se disa deputetë të PS-së i kanë kërkuar që t’i bashkohen LSI-së për shkak
Polici tradhton ministrin Demiraj, e filmoi fshehurazi me kamerën e shërbimit (VIDEO) Ministri i Brendshëm Dritan Demiraj është filmuar fshehurazi nga një vartësi i tij teksa ishte duke diskutuar me disa of
Bakaj nuk e "tradhton" Tiranën, mungon në duelin vendimtar të mbijetesës Elis Bakaj nuk do të luajë në ndeshjen me Tiranën të shtunën, pasi ia ka kërkuar diçka të tillë drejtuesve të klubit.
Gruaja lexon mesazhet e burrit me dashnoren, shokohet kur zbulon me kë po e tradhton (FOTO LAJM) Një ngjarje jo shumë e këndshme ka ndodhur në Tiranë. Në rrjetet sociale po qarkullojnë disa mesazhe të publikuar nga nj
PDK "tradhton" Nismën në nisje të bashkëpunimit Kadri Veseli gjatë një vizite në Malishevë ka siguruar elektoratin e PDK-së se kjo parti do t’i hyjë garës për kryetar t
Miliarderi shqiptar "tradhton" Pamela Anderson, ja me kë është sot (FOTO LAJM) Fatmir Hysenbelliu, djali i biznesmenit të njohur Irfan Hysenbelliu u kap nga paparacët e DailyMail në praninë e aktores
Coutinho "tradhton" Klopp-in: I lumtur për interesimin e Barçës! Philippe Coutinho ka folur hapur për të herë të parë në lidhje me interesimin e Barcelonës . Mesfushori brazilian ka lën
Ristani "tradhton" Bashën: Nuk ishin 600 mijë protestues në shesh Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani, e cilëson brenda pritshmërive protestën e organizuar nga opozita ditën