999 rezultate për

tradhetar

Sarri "tradhëtar", faqja zyrtare e Napolit "demaskon" trajnerin (VIDEO) Sarri u rikthye në Itali pas vetëm një viti por këtë herë tek Juventusi. Tifozët e Napolit e quajnë si një tradhti kë
Sarri te Juventusi, kjo video po "tërbon" tifozët bardhezi (VIDEO) Mauricio Sarri duket se e ka marrë vendimin për tu rikthyer në atdhe sipas disa mediave por edhe deklaratës së tij ku th
Si eskaloi situata kur Kabashi i akuzoi si tradhëtarë Hajredin Kuçin dhe Nait Hasanin Në 20-vjetorin e masakrës që forcat serbe orkestruan ndaj të burgosurve në burgun e Dubravës, situata eskaloi kur ish-i
Berisha shpall tradhëtarë dy politikanë të njohur dhe një analist (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha është i bindur se, treshja Rama-Thaçi-Haxhiu punojnë në kurriz të interesave kombëtare dhe
Dalin dy “tradhtarët” e radhës në opozitë, kërkojnë mandatin e deputetit Kandidati i listës së Partisë Demokratike në Qarkun e Korçës, Andi Permeti është paraqitur sot në KQZ për të dorëzuar fo
Kush nuk i thotë Hashim Thaçit tradhëtar, "ai është gomar"! Nga Enver Bytyci Përpjekjet për korrigjimin (në të vërtetë ndryshim-shkëmbimin) e territoreve të Kosovës nga
Kryemadhi i shpalli tradhëtarë por deputetët nuk tërhiqen, marrin mandatet Komisioni Qëndror i zgjedhjeve vendosi t'i japë mandatet e deputetëve kandidatëve të listëts së LSI-së të cilët do të zë
Monika Kryemadhi nxjerr emrat e tradhëtarëve të partisë "Nuk ka për t'ju falur asnjëri, tradhtarë". Kështu u shpreh kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryema
Trump e quan ish-drejtorin e FBI-së tradhëtar Disa ditë pas shkarkimit të ish-drejtorit të FBI-së James Comey, zoti Rosenstein caktoi Robert Mueller-in si Prokuror të
Ish-presidenti i Ukrainës shpallet tradhëtar pse kërkoi ndryshimin e kufirit Një gjykatë në Kiev e shpalli ish-presidentin e Ukrainës, Viktor Yanukovych, fajtor për tradhti dhe për bashkëpunim në p
Haxhiu sulmon PSD-në: Tradhëtarë, tani po bëheni patericë e Thaçit Deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu ka reaguar ndaj propozimit të PSD-së, që opozita të jetë pjesë e ekipit negoc
Arnaudov: Askush nuk është tradhëtar Deputeti Luben Arnaudov, i akuzuar për ngjarjet e 27 prillit të vitit të kaluar në Kuvendin e Maqedonisë, sot përpara se
Trump në kërkim të tradhëtarëve, a e pranoi vërtetësinë e librit? Presidenti i SHBA’ve, Donald Trump, ka dhënë urdhër të prerë të zbulohet se kush nga kabineti i tij ka dhënë deklaratat
Vetëvendosje sulmon Thaçin: Tradhëtar Lëvizja Vetëvendosje ka sulmuar presidentin Hashim Thaçi duke e quajtur tradhtar. Sipas partisë së Albin Kurtit Thaçi po
Kryeministri grek quhet tradhtar në Londër (VIDEO) Marrëveshja për emrin në mes të Greqisë dhe Maqedonisë është konsideruar të jetë një arritje historike në mes dy vendeve
Metoda më e re për hakmarrje ndaj tradhëtarëve Teknologjia ka lehtësuar edhe metodat për tu hakmarrë ndaj dikujt që iu tradhëton,shkruan albeu.com. Kështu ka ndodhu
Mbrojtësi i Kosovës shpërthen ndaj komentarit shqiptar: Na quajtën tradhëtarë Amir Rrahmani ka shpërthyer kundër komentatorit të RTSH, Kosta Grillo , i cili ditën e djeshme deklaroi se ishte tifoz
Vëllai i Haradinaj tregon sa plumba kanë në trup, a janë tradhëtarë? Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj ka folur për kohën e luftës dhe tradhëtitë që përflitet kët
Prokuroria Speciale: Hashimi nuk është tradhëtar i kombit për demarkacionin Prokuroria Speciale e Kosovës ka hedhur poshtë kallëzimin penal për “tradhti kombëtare” të ushtruar nga deputeti Sami Ku
Ish-trajneri i Belgjikës akuzon babain e Courtoisit si spiun dhe tradhëtar Ish-trajneri i Belgjikës, Mark Vilmots, ka zbuluar një detaj para ndeshjes me Italinë e fituar nga “axurrët” 2-0 (gol Xh