999 rezultate për

toyota

Kjo është letërporosia nga Gjermania për kushërinjtë e milionave të Toyota Yaris Alfred dhe Elvis Vladi, dy personat e dyshuar si porositësit e makinave “Toyota Yaris”, ku rreth 1 vit më parë u kapën 3
Çështja "Toyota Yaris", çfarë ka vendosur gjykata për Ballën e Bashën Gjykata e Tiranes ka njoftuar se ka përfunduar shqyrtimin në lidhje me padinë për "shpifje" të Taulant Ballës kundër Lul
Mos u ankoni për makinën tuaj, ky person kalon 1 milionë kilometra (FOTO LAJM) Kompania gjigante e veturave “Toyota” ka vendosur t’i dhurojë një veturë, markë e re, personit që kishte vozitur 1 milio
Prokuroria zbarkon në Belgjikë për të zbardhur paratë e pista të Toyota Yaris Sekuestrimi i 3.4 milion euro në “Toyota Yaris” në portin e Durrësit, në muajin mars 2018, ka bërë që Prokuroria e Krime
Basha nxjerr dy emra deputetësh të tjerë si të përfshirë në skandalin Toyota Yaris Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka nxjerrë emrat e dy deputetëve të tjerë socialistë si të përfshirë në aferën e 3.4 mi
“Toyota Yaris, dy deputetë të PS të përfshirë” Akoma nuk është harruar cështja e Toytoa Yaris dhe mesa duket ka zhvillime të reja. Në emisionin “Java” në RTSH anali
Merren në pyetje të arrestuarit e "Toyota Yaris" me 3.4 milion euro brenda Bllokimi i 3.4 milion eurove të fshehura në disa makina “Toyota Yaris” që importoheshin nga jashtë bëri bujë të madhe në
I arrestuari për 3.4 milion eurot në Toyota-t kërkon lirinë: Dua të nis shkollën I arrestuari për 3.4 milionë eurot e sekuestruara në dy makinat“Toyota Yaris” në portin e Durrësit kërkon lirinë. Kle
Toyota tërheq një milion mjete nga tregu, ja pse Toyota Motor Corp tha të mërkurën se planifikoi të tërheqë rreth një milion automjete, duke përfshirë modelin e vet Priu
Është 70 vjeç, por babai i Taulant Ballës paguhet sa një drejtor në kryeministri (FOTO LAJM) Babai i moshuar i Taulant Ballës, i cili duhej të kishte dalë tashmë në pension, paguhet plot 100 000 lekë të reja në mu
Nis me dyer të mbyllura seanca për Toyota Yaris: Sekrete hetimore Ditën e sotme ka nisur seanca për masën e arrestit në ngarkim të arrestuarve për 3.4 milionë eurot e fshehura brenda një
Shqipëria kërkon informacione nga tre shtete për "Toyota-n" plot me euro Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dërguar letërporosi në 3 shtete, në lidhje me të arrestuarit për çështjen e gjetjes së
Dosja e milionave euro tek "Toyota" kalon tek Krimet e Rënda Dosja hetimore për shumën e parave prej 3.4 mln euro të gjetura në Toyota Yuris në portin e Durrësit pak ditë më parë, ë
3.4 milionë euro në Toyota, zbulohen rolet e 4 të arrestuarëve Prokuroria ka kërkuar arrest me burg për 4 të arrestuarit e Toyotës me 3.4 milionë euro, bllokuar në Portin e Durrësit.
Balla nxjerr foton: Ja lidhje e Bashës me "Toyota Yaris-in" plot me euro Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla paralajmëroi se do të nxirrte dokumente që implikonin kryedemokratin B
Deputeti shkon me "Toyota Yaris" dhe dy çanta plot me para në Kuvend (FOTO LAJM) Ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë priten debate të nxehta për shkak të akuzave ndaj Taulant Ballës për përfshirje n
Zbardhen rrëfimet e 4 të arrestuarëve për 3.4 milion euro tek "Toyota Yaris" Katër personat e arrestuar nga policia, si të përfshirë në kalimin nga Belgjika drejt Shqipërisë të 3.4 milionë eurove k
Flet shqiptari që i bëri letrat Toyotave të famshme Pronari i Konçesionarit në Gjermani, Ilir Doçi ka folur për Opinion këtë mbrëmje, ku ka deklaruar se makinat e sekuestru
3.4 milion euro, zbulohet porositësi i Toyotave të famshme Policia dhe Prokuroria e Durrësit kanë numëruar sasinë e eurove kontrabandë që po futeshin në Shqipëri me dy automjete T
Po hyn me "Toyota", valixhe e thasë, lumi i eurove në Shqipëri po shkatërron kursin e këmbimit Euro e ka nisur javën duke humbur pikë ndaj monedhës vendase, teksa të njëjtën tendencë kanë pasur të gjitha monedhat e