999 rezultate për

toure

Kolo Toure ka shtuar peshë, Mourinho tallet me të para ndeshjes ndaj Leicesterit (VIDEO) Kolo Toure ka shtuar peshë, Mourinho tallet me të para ndeshjes ndaj Leicesterit Një nga momentet më të mira në botën
Yaya Toure: Ja pse nuk dua që djali im të luajë futboll Në moshën 36 vjeç, ai po përjeton muajt e fundit të një karriere që arriti kulmin në Europë me Manchester City: Yaya Tou
Tërbohet Toure, merr karton të kuq pas 10 sekondave lojë (VIDEO) Ish lojtari i Barcelonës dhe Manchester City, Yaya Toure i ka bërë një mbyllje zhgënjyese eksperiencës së tij në Kinë.
ZYRTARE/ Dikur lojtar i Barçës, nuk do ta besoni ku është transferuar sot Yaya Toure (FOTO LAJM) Ish-mesfushori i Manchester City dhe Barcelonës, Yaya Toure, ka finalizuar transferimin e tij te skuadra kineze Qingdao
Agjenti tha se Toure "vari këpucët në gozhdë", lojtarin bën lëvizjen e befasishme Ish-mesfushori i Manchester Cityt dhe i Barcelonës, Yaya Toure do ta vazhdojë ende karrierën e tij në futboll. Agjent
Yaya Toure i jep karrierës madhështore në futboll Yaya Toure do tërhiqet në fund të sezonit. Afrikani do ti thotë lamtumirë pas një karrierë të pasur në futboll. Sot
Yaya Toure nuk do të rikthehet në Premier League Aventura e Yaya Toure tek Olympiakos në greqi zgjati vetëm 4 muaj. Ish mesfushori Barcelonës dhe Manchester City, u përf
Yaya Toure largohet nga Olympiacos Rikthimi i Yaya Toure tek ekipi i Olimpiakosit në verë krijoi një entuziazëm të madh në Pire. Të gjithë dolën në rrugë p
Leonardo pazar në Francë, blenë Yaya Touren e ri Leonardo po kërkon të përforcojë sa më shumë skuadrën dhe të kualifikohen në UEFA Champions League. Kuqezinjtë kanë
Zyrtare: Yaya Toure transferohet te Olympiacos Ish-mesfushori i Manchester Cityt, Yaya Toure, i është ribashkuar klubit grek, Olympiakos, si lojtar i lirë, ku është pr
Toure kalon testet mjekësore, por skuadra e re mbetet mister Yaya Toure do të bëhet me klub të ri dhe sic raportohet në mediat britanike ai i i ka kaluar testet mjekësore në Londër
Barcelona hedh poshtë rikthimin e mesfushorit Yaya Touren së fundmi është përfolur për një rikthim në klubin e tij të dikurshëm, Barcelona. Por nga ana e katalana
Yaya Toure: Guardiola është racist me futbollistët afrikan Yaya Toure, ku mbylli karrierën si futbollist tek Manchester City, ka zgjedhur të flasë dhe të jap mendimin e tij rreth
"Do transferohem tek United për t'i mësuar disa gjëra Pogbas" Yaya Toure ka thënë me shaka se do të dëshironte t’i bashkohej Manchester Unitedit, në mënyrë që ta ndihmojë Paul Pogban
Toure tregon sa shumë e urren Maticin Yaya Toure ka shpërthyer me shaka se e urren serbin Nemanja Matic, të cilin e ka përshkruar si kundërshtarin më të fortë
Zhduket lojtari i Cityt, Kombëtarja e tij nuk i di vendodhjen Bregut të i Fildishtë është në ankth për mesfushorin e Manchester City-t, i cili nuk është paraqitur edhe pse duhej të t
"City ka sulmin më të mirë se Reali dhe Barcelona" Yaya Toure mendon se Manchester City e ka “eklipsuar” Barcelonën dhe Real Madrid, pasi është bërë skuadra që sulmon më m
Yaya Toure zgjat qëndrimit dhe për një sezon me City-n Yaya Toure ka rënë dakord për një marrëveshje të re njëvjeçare për të qëndruar në Manchester City. Yaya Toure është i
Toure dhe Zabaleta gjest të madh për viktimat në Manchester Mesfushori i Manchester Cityt, Yaya Toure dhe mbrojtësi Pablo Zabaleta janë prekur shumë nga sulmi terrorist që ndodhi g
Guardiola "paqe" me Tour-n, e merr me vete në Champions Jaja Toure është përfshirë në skuadrën e Manchester Cityt për ndeshjet e Ligës së Kampionëve. Pep Guardiola, trajneri i