999 rezultate për

tottin

Nuk do ta besoni, vitin e ardhshëm Tottin do ta shohim si aktor Për 25 vite, Francesco Toti i kushtoi të gjithë karrierën e tij ngjyrave verdhekuqe, ku fitoi dashurinë e tifozëve të kë
Dokumentar për legjendën e Romës, nisin xhirimet me Francesko Tottin Fillimisht u mendua si një serial televiziv mbi Francesco Tottin, por autobiografia "Un Capitano" do të bëhet një film d
Film për Tottin, aktori i njohur dëshiron ta luajë rolin e tij (FOTO LAJM) Kapiteni legjendar i Romës, Francesco Totti ka pasur një karrierë të jashtë zakonshme në futboll. Ai e nisi në vitin
"Refuzova Juventusin vetëm që të luaja me Tottin" Antonio Cassano së fundmi ka bërë një deklaratë për mediat ku ka deklaruar edhe simpatinë e tij për futbollistin Fancesc
Kjo është data ku do të publikohet libri autobiografik për Tottin Legjenda e Romës, Francesco Totti do të prezantoi autobiografinë e tij në simbolin më ikonik të Romës: Koleseumin. Bi
Roma eleminoi Barcelonën, por për Tottin Liverpool është shembulli që duhet ndjekur Francesco Totti zgjedh Liverpoolin si shembull për t’u ndjekur nga Roma. Sipas tij vetë shqiptimi i emrit Liverpool mbje
Perez: Tentova të transferoja Tottin, por më tha se nuk mund ta braktiste Romën Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e ka konfirmuar se kishte tentuar ta transferohet legjendën e Romës, Franc
Roma pa Tottin, si Barcelona pa Messin ​Conti thotë se Totti ende po i mungon Romës. Bruno Conti, i cili merret me të rinjtë e Romës, thotë se jeta pa
Messi me fjalë të jashtëzakonshme për Tottin Edhe pse me dy ditë vonesë, ylli i Barcelonës, Leo Messi nuk ka harruar të thotë fjalë të mëdha për Francesco Tottin, i
"Do ta mbyll Tottin gjithë ditën në shtëpi dhe do ta bëj të lumtur" (FOTO LAJM) Francesco Totti ka zhvilluar dje ndeshjen e tij të fundit me fanellën e Romës, teksa gruaja e tij Ilary Blasi, do të duh
Maradona këshillon Tottin: Luajë deri 50 vjeç Një nga futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave, Diego Armando Maradona, i ka dërguar një porosi kapitenit dhe leg
Mesazhi i Messit për Tottin: Të kam admiruar gjithmonë (VIDEO) Ylli i Barcelonës, Lionel Messi i ka uruar Francesco Tottit ditëlindjen duke i thënë se gjithmonë e ka admiruar. Kapite
Emocionuese/ Realizoi ëndrrën pasi takoi Tottin, ja si reagon vajza (VIDEO) Francesco Totti është njëri nga lojtarët më të mëdhenj që ka njohur bota e futbollit. Legjenda e Romës dhe Italisë do
Spalletti: Ndër të paktët që e konsideroj Tottin akoma si lojtar të vërtetë Luciano Spalletti ka deklaruar se ai është ndër të paktët që e trajton Francesco Tottin akoma si një lojtar të vërtetë.
Ky është tatuazhi i çmendur për Tottin (FOTO LAJM) Ai është adhurues i legjendës së futbollit italian, Francesco Totti që në moshen 6-vjeçare. Ky është, Thomas Jonsson, i
Roma humbet Tottin, rrezikon edhe Dzeko Fitorja ndaj Carpit ka lënë jashtë 3 të dëmtuar për Romën. Në vigjilje të ditëlindjes së tij të 39, Totti u dëmtua në pu
Roma-Juventus, një betejë për fitoren e parë (FOTO LAJM) Roma-Juventus është kryendeshja e javës së dytë në Serinë A. Verdhekuqtë e Rudi Garsias do të kërkojnë një fitore ndaj
Ndodh për herë të parë pas 24 vitesh për Tottin Me ardhjen e Edin Dzekos te Roma, në formë huazimi nga Manchester City, u kuptua fare qartë se cili do të jetë roli i Fr
Osvaldo: Pres Pirlon dhe Tottin te Boca Juniors Sulmuesi i Boca Juniors Daniel Pablo Osvaldo ka dhënë një intervistë të gjatë për "Corriere dello Sport" në të cilën ka
Sulmuesi izraelit imiton Tottin, gol dhe selfie (VIDEO) Sulmuesi izraelit Ido Exbard ka imituar kapitenin e Romës Francesco Totti. Pasi shënoi nga pika e bardhë e penalltisë në