999 rezultate për

totti

Stadiumet bosh, flet Totti: Nuk është më futboll Edhe pse skuadrat janë rikthyer në fushën e lojës, një mungesë e madhe mund të quhet ajo e tifozëve, të cilëve u duhet t
Totti tregon simptomat: Koronavirusi nuk kalohet lehtë, më shteronin energjitë Françesko Toti ka mposhtur koronavirusin dhe pneumoninë që e kishte pushtuar prej kohësh. Këtë lajm e ka deklaruar ve
Pak kohë më parë humbi babain për shkak të Covid-19, tani infektohet edhe Totti Legjenda e Romës, Francesco Totti ka rezultuar pozitiv në analizat e koronavirusit. Sipas Sky Sport Italia, Totti ka
Totti i jep lamtumirën e fundit babait të tij (VIDEO) Këtë mëngjes në kishën Beatta Vergine Maria del Carmelo u kremtua varrimi i Enzo Tottit, babai i kapitenit historik të R
E TRISHTË/ Koronavirusi i merr jetën babait të Francesco Tottit Koronavirusi ka goditur rëndë familjen e Françesko Totit. Sot është bërë e ditur se është ndarë nga jeta në moshën 76-vj
Kur fati bashkon rrugët sërish! I dorëzoi shiritin e kapitenit në ndeshjen e lamtumirës, Totti bën biznes me Almavivan re vite më parë, më 28 maj të vitit 2017 Françesko Toti do të luante ndeshjen e tij të lamtumirës. një karrierë e tërë e
15 vjet martesë, Francesco Totti dhe Ilary Balsi festojnë përvjetorin (FOTO LAJM) Pesëmbëdhjetë vjet martesë por gjithmonë e njëjta dashuri. Francesco Totti dhe Ilary Balsi festuan sot përvjetorin e
Totti bën goditjen e parë si zbulues, bëhet menaxher i talentit 16-vjeçar të Interit Simone Bonavita ka një të ardhme në Serie A. Mesfushori i lindur në vitin 2004 ka bindur Francesco Tottin me cilësitë e
Totti: Cassano refuzoi Juventusin prej meje, e kam si vëlla Francesco Totti ka folur për marrëdhënien speciale që ka pasur me Cassanon. Kapiteni legjendar i Romës ka thënë se Ca
Totti: "Panenka" tani është bërë një gjest banal, Zidanen e kam admiruar Totti ka shënuar edhe “Panenka”, ose siç njihet ndryshe “goli lugë”. Në këtë pikë të intervistës, ai shton: “Sergio Ramo
Cassano zgjedh formacionin e preferuar, përfshihen vetëm lojtarët që kishte shokë skuadre Cassano, i cili ka pasur një karrierë mjaft të pasur, duke luajtur me skuadra si Bari, Roma, Real Madrid, Sampdoria, Mil
Zaniolo gëzon tifozët e Romës: Dua të bëhem ikonë e klubit Një nga talentet më të mirë në Itali dhe Europë nën gjirin e Romës momentalisht, dëshiron që të bëhet një ikonë e klubit
Totti jep deklaratën e fortë: Sezoni nuk do të rifillojë Legjenda e Romës, Francesco Totti, ka dhënë mendimin e tij mbi atë se si do të vendoset rreth sezonit aktual. Ikona e
27 vjet më parë, Francesco Totti vetëm 16 vjeç do të debutonte me Romën Teksa ndeshja po i afrohej fundit dhe Roma po fitonte me rezultatin 0-2 në fushën e Brescias, tre minuta nga fundit për
Ndryshimi i pronarëve, Totti merr në konsideratë kthimin te Roma Me James Pallotën nuk pati një marrëdhënie të mirë dhe për këtë arsye u largua nga Roma, skuadër në të cilën kishte kalu
Mos e humbisni: Besart Ibraimi shënon gol në stilin e Francesco Tottit (VIDEO) hkëndija e Tetovës barazoi 2-2 jashtë fushe ndaj Rabotnickit në ndeshjen kthyese të çerekfinales së Kupës së Maqedonisë
Tërbohet Totti, shikoni eurogolin e tij (VIDEO) Francesco Totti vazhdon të kënaqet tifozët e futbollit me magjinë e tij. Pas lamtumirës së futbollit tre vjet më parë
U largua nga Roma, Totti nis punën e re Legjenda e Romës u largua nga Roma jo në mënyrën më të mirë të mundshme. Së fundmi Totti ka formuar agjencitë e tij të s
Totti hyn në "sherr" me tifozët e Romës pas këtij "like" në Instagram (FOTO LAJM) Francesco Totti ka shkaktuar një tjetër "problem" në Instagram. Pas pëlqimit të një postimi nga një tifoz i cili bënt
Mosha ikën talenti mbetet, shijoni "perlën" e Tottit (VIDEO) Vitet kalojnë, por klasi mbetet gjithmonë. Ish-kapiteni legjendar i Romës, Francesco Totti , e provoi diçka të tillë. Mj