999 rezultate për

tottenhamit

Pamjet e Mourinhos në takim me Kane bëhet viral në internet (VIDEO) Po vazhdojnë të zbulohen pjesë nga dokumentari i Tottenhamit, aty ku zbulohen edhe pjesë nga biseda private. Në një p
Harry Kane i jep fitoren Tottenhamit në minutat e fundit (VIDEO) Tottenhami në fund ka arritur të arkëtojë pikët e plota kundër West Bromwich Albion duke fituar me rezultat minimal 0 –
"Lëkundet" pozicioni i Solskjaer, Man.United ka gati zëvendësuesin Humbja e thellë 6-1 e Manchester United përballë Tottenhamit i ka lëkundur ndjeshëm pozitat e Ole Gunnar Solskjaer. D
Afrimi i Gareth Bale, nxjerr jasht "përdorimit" Dele Allin Në shtëpinë e Tottenhamit po diskutohet bë vazhdimësi për Dele Allin, i cili tashmë është kthyer në çështje te Spurs-at,
ZYRTARE/ Bale dhe Reguillon i bashkohen Tottenhamit Fillimisht Tottenham zyrtarizoi mbrojtësin e Real Madrid i cili sezonin e fundit ishte hazuar te Valencia ndërsa vetëm p
ZYRTARE/ Joe Hart i bashkohet Tottenhamit të Mourinhos Skuadra e Tottenham ka zyrtarizuar transferimin e portierit anglez, Joe Hart. Anglezi ka nënshkruar kontratë me klubi
Barcelona interesohet për dy yjet e Tottenhamit Skuadra e Barcelonës ia ka vërë syrin dy futbollistëve të Tottenham, Tanguy Ndombele dhe Ryan Sessegnon. "London Even
Nuk ka hapësira te Juventusi, Ramsey i ofrohet Tottenhamit Vetëm një sezon pasi u transferua te Juventus, Aaron Ramsey pritet të përgatit valixhet për t’u larguar nga Torino. M
Shkëmbim i bujshëm mes Juventusit dhe Tottenhamit Juventusi dhe Tottenhami janë duke shqyrtuar të shkëmbejnë mbrojtësit anësor. Klubi kampion i Italisë planifikon ta ofro
Ylli i Tottenhamit mbërrin në kampin ushtarak në Korenë e Jugut Sulmuesi i Tottenhamit, Heung-Min Son, ka vendosur që të filloj stërvitjen e tij ushtarake në Korenë e Jugut këtë javë.
Para se të blente Chelsean Abramovich tentoi të blente Tottenhamin, por si dështoi? Roman Abramovich ka kërkuar të blejë Tottenhamin para se të shtinte në dorë klubin tjetër të Londrës, Chelsea-n. E zbulo
Futbolli i pezulluar, ylli i Tottenhamit shkon në Korenë e Jugut për të kryer shërbimin ushtarak Ylli i Tottenham, Son Heung-Min është i vendosur të përfundojë shërbimin katër javor në ushtri në Korenë e Jugut derisa
Mourinho ndryshe nga të tjerët, fillon stërvitjen online Pandemia e koronavirusit mund të shpëtojë sezonin e Tottenhamit nëse realizohet skenari i rastit më të keq dhe sezoni i
Kane i vë kushte Tottenhamit: Largohem nëse skuadra nuk është konkuruese Harry Kane vijon të punojë për t’u rikuperuar nga dëmtimi që e ka lënë jashtë fushave prej kohësh, ndërsa ndërprerja e f
Panik për familjarët e Vertonghen, merren peng Familja e mbrojtësit belg të Tottenhamit, Jan Vertonghen ka kaluar orë tmerri mbrëmjen e 10 marsit, ndërkohë që vetë fut
Mourinho kërkon përforcime në mesfushë, interesohet për yllin e Valencias José Mourinho ka hedhur sytë nga mesfushori i Valencias, Kondogbia, në mënyrë që të forcojë mesfushën e Tottenhamit, që
Mourinho "ngul" këmbë për yllin e Realit, nga sezoni i ardhshëm e do te "spurs" Gareth Bale është objektiv i madh i Tottenhamit për sezonin e ri. Gareth Bale mund të rikthehet në Tottenham. "El
Eriksen ia bën të qartë drejtorit të Tottenham: Dua të largohem Christian Eriksen i ka treguar drejtorit ekzekutiv të Tottenhamit, Daniel Levyt, se dëshiron ta kompletojë transferimin
Pas refuzimit të Xavit, Barcelona në sulm për Pochettinon Pas refuzimit të Xavit për t’u ulur menjëherë në stolin e Barcelonës, mediat spanjolle raportojnë se tani favorit për të
Ylli i Chelsea reagon pas racizmit: Kur do përfunfojë kjo marrëzi? Mbrojtësi i Chelsea, Antonio Rudiger, u ka bërë thirrje autoriteteve t’i gjejnë tifozët të cilët ushtruan racizëm ndaj t