Kryebashkiaku i Pogradecit pranon lajmin e Albeu.com pasi e përgenjështroi

tottenhamit

Trajneri vendos kush do të jetë kapiteni i Anglisë në Rusi 2018 Harry Kane do të jetë kapiten i Anglisë në Kampionatin Botëror “Rusi 2018” 2018. Trajneri Gareth Southgate ka vendosu
Chelsea dhe Manchester United duan shërbimet e mbrojtësit të Tottenhamit Dy skuadrat e mëdha angleze, Chelsea dhe Manchester United janë futur në garë për transferimin e mbrojtësit anësorë, Dan
Legjenda e Realit shihet në stërvitje tek skuadra e Tottenhamit Legjenda e Real Madrid Raul është parë sonte në qendrën stervitore të Tottenham derisa ish ikona e Real Madridit është d
Koreani i Tottenhamit detyrohet nga shteti i tij që të fitojë medalje ose të bëjë ushtrinë Sulmuesi i Tottenhamit, Song do të vuajë nga lojërat aziatike që do të nisin më 11 gusht. Heu Song Minit me shumë mundës
Mourinho i vihet pas lojtarit të Tottenhamit Mbrojtësi i Tottenham Hotspur, Danny Rose ka përfunduar në radarët e Manchester Unitedit. Sipas Evening Standard, an
Federata Angleze i kërkon falje Unitedit dhe Tottenhamit për këtë postim tallës (FOTO LAJM) Federata e Futbollit Anglez (FA), ka kërkuar falje për një postim në llogarinë zyrtare të FA Cup, në të cilin sulmuesi i
Manchester United përmbys rezultatin ndaj Tottenhamit (VIDEO) Manchester United ka përmbysur rezultatin ndaj Tottenhamit në "Wembley Stadium". Ai që ka shënuar është mesfushori sp
Manchester United barazon rezultatin ndaj Tottenhamit (VIDEO) Manchester United ka barazuar rezultatin ndaj Tottenhamit në "Wembley Stadium". Autori i golit është sulmuesi kilina
Manchester City nuk ndalet, shënon edhe golin e tretë ndaj Tottenhamit (VIDEO) Manchester City ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Tottenham Hotspur në "Wembley Stadium". Ai që ka shënuar është an
Manchester City shënon edhe golin e dytë ndaj Tottenhamit (VIDEO) Manchester City brenda pak minutave ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Tottenham Hotspur në "Wembley Stadium". Ai që
Manchester City kalon në epërsi ndaj Tottenhamit (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Tottenham Hotspur në "Wembley Stadium". Ai që ka shënuar për Cityzens ësh
Barcelona nuk heq dorë për yllin e Tottenhamit Barcelona nuk është dorëzuar ende për yllin e Tottenam Hotspur, Christian Eriksen. Sipas të përditshmes Sport, danez
United favorit për të marrë lojtarin e Tottenhamit Toby Alderëeireld do ta lërë Tottenham Hotspur në fund të edicionit. Kontrata aktuale e Alderëeireld me Spurs skadon në
PSG rivalizon Unitedin dhe Barcelonën për mbrojtësin e Tottenhamit Paris Saint-Germain janë të gatshëm të konkurrojnë me Manchester United dhe Barcelonën për qendër-mbrojtësin e Tottenham
Luka Modric indetifikon lojtarin e Tottenhamit si zëvendësues e tij tek Real Madrid Luka Modric ka identifikuar lojtarin e Tottenhamit, Dele Alli si njeriun për ta zëvendësuar atë në Real Madrid. Me Mo
Për Allegrin përmbysja ndaj Tottenhamit nuk mjafton: Nuk jemi ndër favoritët për Championsin Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri është optimist për garën në Ligën e Kampionëve, por tregohet realit duke thë
Juventus bën mrekullinë me dy gola të shpejtë ndaj Tottenhamit (VIDEO) Juventus ka bërë çmendurinë e madhe ndaj Tottenhamit në "Wembley Stadium". Ai që ka barazuar është sulmuesi argjenti
Statistikat e pjesës së parë në sfidën mes Tottenhamit dhe Juventusit (FOTO LAJM) Tottenham është duke fituar 1-0 pas 45 minutave të para ndaj Juventusit në "Wembley Stadium". Skuadra angleze Tottenh
Penalltia që nuk u dha për Juventusin (VIDEO) Ndeshja mes Tottenhamit dhe Juventusit po zhvillohet në "Wembley Stadium". Në minutën e 17'-të futbollistët e Juvent
Juventus publikon listën e lojtarëve për ndeshjen kundër Tottenhamit (FOTO LAJM) Juventusi ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen ndaj Tottenhamit në UEFA Champions League Trajner