999 rezultate për

tottenhamin

Interi në bisedime me Tottenhamin për Milan Skriniar Tottenham Hotspur dhe Inter kanë nisur bisedimet për mbrojtësin sllovak Milan Skriniar. Sipas mediave italiane, Inter
Befason trajneri i Laçit: Doja Tottenhamin Armando Cungu komenton shortin e Laçit në turin e dytë të Europa Leagues. Në një prononcim për Abc News, trajneri i skua
Koronavirusi prek edhe Tottenhamin, nuk zbulohet emri i të infektuarit Klubi i Tottenhamit konfirmoi këtë të mërkurë se një pjesëtar i tij ka rezultuar pozitiv me Koronavirus. Është rasti i v
Pasi përfundoi shërbimin ushtarak, Son Heung-min kthehet në stërvitje me Tottenhamin 27-vjeçari ndërroi fanellën e futbollit ndërsa kaloi kohë në Seul pasi mbaroi shërbimin e tij të detyrueshëm kombëtar në
Pochettino zbulon ëndrrën: Para se të vdes, dua të fitoj titullin me Tottenhamin Nëntorin e kaluar u shkarkua nga drejtuesit e Tottenham për rezultate të dobëta dhe u zëvendësua nga një emër i madh si
Para se të blente Chelsean Abramovich tentoi të blente Tottenhamin, por si dështoi? Roman Abramovich ka kërkuar të blejë Tottenhamin para se të shtinte në dorë klubin tjetër të Londrës, Chelsea-n. E zbulo
Po "fundos" Tottenhamin, Murinjo shpërthen ndaj VAR Zhoze Murinjo duket që nuk e pranon lehtë humbjen dhe ajo në Kupën FA ku skuadra e tij u dorëzua me penallti përballë No
Manchester United kalon Tottenhamin, bën hap para drejt Championsit (VIDEO) Manchester United bën detyrën ndaj Watfordit në “Old Trafford”, fiton 3-0 dhe i merr vendin e pestë Tottenhamit. “Dja
Lampard mposht për herë të dytë mësuesin (VIDEO) Chelsea ja ka dalë përsëri të mposhtë Tottenhamin e drejtuar nga mësuesi i Lampard, Jose Mourinho. Chelsea i Franck
Zhbllokohet sfida, Leipzig befason Tottenhamin (VIDEO) Leipzig ka befasuar Tottenhamin duke zhbllokuar rezultatin. Është Werner i cili dërgoi topin në portën e Lloris falë një
"Rikthimi i vështirë", agjenti i Gareth Bale dëshpëron Tottenhamin Agjenti i Gareth Bale ka dhënë disa detaje mbi të ardhmen e wellsianit. Sulmuesi i Realit u përfol shumë për një larg
Nëse kualifikon Tottenhamin në Champions, për Mourinhon ka një shpërblim të madh Jose Mourinho është i sigurt se do ta dërgojë Tottenham-in në Champions League sezonin e ardhshëm. Këtë e konfirmon një
Liverpool i sigurtë drejt titullit, mposht minimalisht Tottenhamin (VIDEO) Liverpool ka arritur fitore shumë të rëndësishme ndaj Tottenham me rezultat minimal 0:1. Roberto Firmino i dha fitore
Eriksen te Interi? Zikaltërit mohojnë zërat Mesfushori i Tottenhamit, Christian Eriksen, ka qenë i përfolur për një transferim në Inter, mirëpo drejtori ekzekutiv i
Brighton befason Tottenhamin në 45 minutat e para (VIDEO) Tottenham është befasuar nga Brighton në pjesën e parë duke e mbyllur në disavantazhin mininal 0-1. Për miqtë shënoi
Chelsea shokon Tottenhamin, shënon dhe golin e dytë (VIDEO) Chelsea e ka mbyllur në avantazh 2-0 pjesën e parë të ndeshjes kundër Tottenham-it. Protagonisti i ndeshjes është Wil
Zhbllokohet derbi i Londrës, Chelsea ndëshkon Tottenhamin me një supergol (VIDEO) Chelsea ka zhbllokuar shpejt rezultatin në derbin e Londrës ndaj Tottenhamit. Është Willian ai i cili relizoi një sup
Pochettino synon Manchester United Mauricio Pochettino shpreson të bëhet trajner i ri i Manchester Unitedit pas shkarkimit nga Tottenham. Arsenali, Real
Shënohet goli i parë në Champions, Olympiakos befason Tottenhamin (VIDEO) Është shënuar goli i parë në Champions. Olympiakos ka befasuar Tottenhamin duke kaluar në epërsi në minutën e 6 me anë t
Liverpooli mposht me përmbysje Tottenhamin, "blindon" kreun (VIDEO) Liverpooli ka shënuar fitore të vështirë në "Anfield" në javën e 10-të të Premierligës. Kampionët e Evropës mposhtën