999 rezultate për

tottenhami

"Lëkundet" pozicioni i Solskjaer, Man.United ka gati zëvendësuesin Humbja e thellë 6-1 e Manchester United përballë Tottenhamit i ka lëkundur ndjeshëm pozitat e Ole Gunnar Solskjaer. D
Interi në bisedime me Tottenhamin për Milan Skriniar Tottenham Hotspur dhe Inter kanë nisur bisedimet për mbrojtësin sllovak Milan Skriniar. Sipas mediave italiane, Inter
Afrimi i Gareth Bale, nxjerr jasht "përdorimit" Dele Allin Në shtëpinë e Tottenhamit po diskutohet bë vazhdimësi për Dele Allin, i cili tashmë është kthyer në çështje te Spurs-at,
Tottenhami përmbys rezultatin ndaj Southampton (VIDEO) Tottenhami ka përmbysur rezultatin ndaj Southampton. "Spurs" fillimisht barazuan në fundin e pjesës së parë më Son. M
ZYRTARE/ Bale dhe Reguillon i bashkohen Tottenhamit Fillimisht Tottenham zyrtarizoi mbrojtësin e Real Madrid i cili sezonin e fundit ishte hazuar te Valencia ndërsa vetëm p
Bales i rikthehet buzëqeshja tek Tottenham, uellsiani mbërrin në Londër (VIDEO) Në Qendrën Stërvitore të Tottenham, pak minuta më parë ka mbërritur Gareth Bale dhe Sergio Reguilon. Mediat britanike
Befason trajneri i Laçit: Doja Tottenhamin Armando Cungu komenton shortin e Laçit në turin e dytë të Europa Leagues. Në një prononcim për Abc News, trajneri i skua
ZYRTARE/ Joe Hart i bashkohet Tottenhamit të Mourinhos Skuadra e Tottenham ka zyrtarizuar transferimin e portierit anglez, Joe Hart. Anglezi ka nënshkruar kontratë me klubi
Tottenham fiton derbin ndaj Arsenalit (VIDEO) Tottenhami ka mposhtur 2-1 Arsenalin. Pas vetëm 16 minutash lojë Alexandre Lacazette kaloi Arsenakin në epërsi me një
Barcelona interesohet për dy yjet e Tottenhamit Skuadra e Barcelonës ia ka vërë syrin dy futbollistëve të Tottenham, Tanguy Ndombele dhe Ryan Sessegnon. "London Even
Nuk ka hapësira te Juventusi, Ramsey i ofrohet Tottenhamit Vetëm një sezon pasi u transferua te Juventus, Aaron Ramsey pritet të përgatit valixhet për t’u larguar nga Torino. M
Koronavirusi prek edhe Tottenhamin, nuk zbulohet emri i të infektuarit Klubi i Tottenhamit konfirmoi këtë të mërkurë se një pjesëtar i tij ka rezultuar pozitiv me Koronavirus. Është rasti i v
Tottenhami ofron vetëm pesë milionë euro për Muriqin Tottenhami i ka ofruar 5 milionë euro për transferimin e yllit të Kosovës, Vedat Muriqi, shkruan “A Spor”. Por, ofert
Pasi përfundoi shërbimin ushtarak, Son Heung-min kthehet në stërvitje me Tottenhamin 27-vjeçari ndërroi fanellën e futbollit ndërsa kaloi kohë në Seul pasi mbaroi shërbimin e tij të detyrueshëm kombëtar në
Shkëmbim i bujshëm mes Juventusit dhe Tottenhamit Juventusi dhe Tottenhami janë duke shqyrtuar të shkëmbejnë mbrojtësit anësor. Klubi kampion i Italisë planifikon ta ofro
Pochettino zbulon ëndrrën: Para se të vdes, dua të fitoj titullin me Tottenhamin Nëntorin e kaluar u shkarkua nga drejtuesit e Tottenham për rezultate të dobëta dhe u zëvendësua nga një emër i madh si
Ylli i Tottenhamit mbërrin në kampin ushtarak në Korenë e Jugut Sulmuesi i Tottenhamit, Heung-Min Son, ka vendosur që të filloj stërvitjen e tij ushtarake në Korenë e Jugut këtë javë.
Para se të blente Chelsean Abramovich tentoi të blente Tottenhamin, por si dështoi? Roman Abramovich ka kërkuar të blejë Tottenhamin para se të shtinte në dorë klubin tjetër të Londrës, Chelsea-n. E zbulo
Tottenhami mund të heqë dorë nga shërbimet e Kane, por me një kusht Për rregulluar borxhin e madh që ka klubi për shkak të stadiumit të ri, "spurs" janë gati të shesin edhe lojtarin kryeso
Tottenhami vihet pas portierit francez, për të zëvendësuar Hugo Lloris, Tottenham ka hedhur vështrimin nga Mike Maignan, portieri 25-vjeçar i Lille. Sipas mediave franceze, trajneri José Mouri