999 rezultate për

tottenham

Koronavirusi prek edhe Tottenhamin, nuk zbulohet emri i të infektuarit Klubi i Tottenhamit konfirmoi këtë të mërkurë se një pjesëtar i tij ka rezultuar pozitiv me Koronavirus. Është rasti i v
Mourinho i mbyll "derën" një transferimi të mundshëm të Coutinhos Nuk do të jetë Tottenham Hotspur destinacioni i radhës në karrierën e Philippe Coutinhos. Jose Mourinho trajneri i gj
Mourinho jep "dritën e jeshile" për transferimin e Muriqit Vedat Muriqi mund të shkojë te Tottenham. Është vetë Jose Mourinho që i ka hapur rrugën sulmuesit të Kosovës. Sip
Tottenhami ofron vetëm pesë milionë euro për Muriqin Tottenhami i ka ofruar 5 milionë euro për transferimin e yllit të Kosovës, Vedat Muriqi, shkruan “A Spor”. Por, ofert
Fenerbahce merr ofertën e parë nga Tottenham për Muriqin Sipas asaj që raporton gazeta turke A Spor, Tottenham besohet se ka bërë një ofertë prej pesë milionë eurove për sulmues
Ylli i Tottenham detyron skuadrën të nis hetim, thyen rregullat e distancimit për herë të 3 27-vjeçari postoi një foto në rrjetet sociale, ku shihej ai dhe një berber pasi preu flokët. Berberët do të hapen nga
Pasi përfundoi shërbimin ushtarak, Son Heung-min kthehet në stërvitje me Tottenhamin 27-vjeçari ndërroi fanellën e futbollit ndërsa kaloi kohë në Seul pasi mbaroi shërbimin e tij të detyrueshëm kombëtar në
Shkëmbim i bujshëm mes Juventusit dhe Tottenhamit Juventusi dhe Tottenhami janë duke shqyrtuar të shkëmbejnë mbrojtësit anësor. Klubi kampion i Italisë planifikon ta ofro
Dëshirat e "special one" shpesh herë janë befasuese, kërkon Ibrahimovicin te Tottenham Synimet e Mourinhos në lidhje me transferimet siç duket janë të ndryshme nga trajnerët e tjerë. Kësaj radhe trajneri
Van Gaal: Pronari i Tottenham u largua nga shtëpia ime i fshehur në bagazhin e makinës Aventura te Manchester United ka qenë e fundit për Louis van Gaal. Ish-trajneri holandez ka vendosur ta ndërpresë karrie
Tottenham afër nënshkrimit me yllin e rivalëve Aventura e Willian te Chelsea duket se ka ardhur në fund. Sipas Daily Mail, braziliani ka arritur një marrëveshje me
Rakitic bie në "radarin" e Tottenham Pas spekullimeve që e lidhnin Rakitic me një transferimin te Juventusi e më pas te Interi, tashmë një tjetër skuadër int
Berbatov këshillon Kane të transferohet te Man.United Një nga sulmuesit më të mirë të viteve të fundi te Manchester United, Dimitar Berbatov, ka dhënë disa këshilla për yllin
Betimi i Pochettinos: Para se të vdes, do fitoj me Tottenham Pavarësisht se raporti profesional u ndërpre pas 5 vitesh e gjysëm me shkarkim, Mauricio Pochettino beson se një ditë do
Pochettino zbulon ëndrrën: Para se të vdes, dua të fitoj titullin me Tottenhamin Nëntorin e kaluar u shkarkua nga drejtuesit e Tottenham për rezultate të dobëta dhe u zëvendësua nga një emër i madh si
RËNDITJA/ Vlera e klubeve angleze, Tottenham në vendin e parë (FOTO LAJM) Tottenhemi është klubi me vlerën financiare më të madhe në Ligë Premier, sipas studimit të ekspertit të financave të fut
Tottenham rinis stërvitjen, Mourinhos i rikthehet Harry Kane Arsenali ishte skuadra e parë angleze që rinisi stërvitjen, ndonëse duke respektuar distancimin social, ndërsa klubet e
Surprizuese, Tottenham kalon Man.City dhe Liverpool si klubi më i vlefshëm në Angli (FOTO LAJM) Sipas një studimi universitar, Tottenham është shpallur ekipi më i vlefshëm në Premier League. Pavarësisht se kaloi j
Ylli i Tottenham befason nga karantina: Po rris pula, i kam si fëmijët e mi Prej disa javësh tashmë thuajse e gjitha bota është futur në karantinë, e shumë prej tyre nuk kanë me cfarë ta kalojnë k
Harry Kane drejt largimit, Tottenham nuk humb kohë për zëvendësuesin Harry Kane është gjithnjë e më larg Tottenhamit, me sulmuesin që duket se është lodhur duke mos fituar asnjë trofe me "G