999 rezultate për

totenham

Ekip fantastik me futbollistët e lirë në verën 2020 (FOTO LAJM) Merkatoja verore 2020 do të jetë një periudhë mjaft nxitëse në futboll. Shumica e futbollistëve të lirë do të kenë m
Inter me ofertë zyrtare për mesfushorin e Totenhamit, Dembele Sipas FCInterNews, klubi nga Milano ka ofruar 10 milionë euro për mesfushorin e Tottenhamit, Dembele. Belgu mbush 31
Real Madrid me super ofertë për dyshen e Totenhamit E përditshmja angleze ‘Daily Mail’, ka zbuluar edhe ofertën shokuese që ‘Los Blancos’ pritet ta dërgojnë tek Tottenham p
Kane me një super gol kalon Totenhamin në epërsi kundër Liverpoolit (VIDEO) Tottenham Hotspur ka gjetur golin e parë në ndeshjen e tyre në shtëpi ndaj Liverpoolit. Është sulmuesi në formë, angl
Barazimi i Totenhamit, ja edhe sa pikë i duhen tani Leicesterit Leicester City është më afër se kurrë titullit të Premer League. Pas barazimit të Tottenham Hotspurs me WBA 1:1, skuadrë
Liverpool dhe Totenham ndahen në barazim (VIDEO) Liverpool dhe Totenham kanë barazuar me rezultatin 1:1 në një nga ndeshjet kryesore të kësaj jave në Premier League.
Super Pochetino, zbuloi 11 yje të Anglisë (FOTO LAJM) Nëse Anglia për momentin ka një kombëtare shumë të mirë, merita më e madhe ndoshta nuk i takon Roy Hodgson por Mauricio
Tottenham i pandalshëm (VIDEO) Totenham duket se është ekipi i vetëm tashmë që mund ta ndalë surprizën e Premier League, Leicesterin. Ekipi i Totenh
Tottenham dhe Arsenal ndahen në "paqe" (VIDEO) Ndeshja më e rëndësishme e javës në Premier League ka dhuruar spektakël, teksa Totenham dhe Arsenal në fund janë ndarë v
United gropos Arsenalin, Totenhami përmbys Suonsin (VIDEO) Nuk mund të kishte një debutim më të mirë, as në ëndrrat më të bukura të talentit të United Rashford. 18 vjecari ka zhvi
Chelsea ndalet edhe ndaj Totenhamit (VIDEO) Chelsea vijon krizën në Premier League. Skuadra e Jose Mourinhos nuk ka mundur që të shkojë më shumë se një barazim pa g
Mike Dean një gjyqtar tifoz, ja rastet e tjera (VIDEO) Mike Dean është një personazh mjaft interesant në Angli. Kjo është hera e dytë që ai filmohet duke festuar një gol të To
10 gabimet më të pafalshme të gjyqtarëve (VIDEO) Një nga faktorët që vendosin shumë në fatet e lojës janë vendimet e gjyqtarëve të cilët shumë shpesh gabojnë, por ka nga
Klopp debuton me këtë formacion ndaj Totenhamit (FOTO) Jurgen Klopp do të debutojë pas pak minutash në kampionatin anglez me skuadrën e Liverpoolit. Të kuqtë do të luajnë një
Totenhami një "uragan", turpëron City-in (VIDEO) Surprizat nuk kanë fund në Premier League. Manchester City ka pësuar një humbje shokuese 1-4 në transfertë ndaj një Tote
Arsenali eleminon Totenhamit (VIDEO) Arsenali ka mposhtur Totenhamin me rezultatin 2-1 në derbin e Londrës. Ekipi i Arsenalit ka dominuar lojën qysh në fi
United mund minimalisht Totenhamin, mjafton një autogol (VIDEO) Manchester United e ka nisur me këmbën e mbarë sezonin e ri në Premier League. "Djajtë e Kuq" kanë marrë 3 pikët e para
United ofertë të re për Harry Kane Mediat në Angli raportojnë se Manchester United është gati të bëjë gjithçka për të përfituar shërbimet e sulmuesit të To
Yjet e MLS-së janë të frikshëm, mundin Totenhamin (VIDEO) Skuadra e MLS All Stars mposhti skuadrën e Tottenham, me in 2-1. Në një ndeshje miqësore të zhvilluar në Amerikë, MLS Al
Çmenduri angleze, United hap thesin për dy yje (FOTO LAJM) Edhe pse jemi në ditën e finales së madhe, nuk mund lëmë pas as merkaton. Manchester United padyshim që është skuadra që