999 rezultate për

totalisht

Totalisht bjonde, jeni dakord me këtë ndryshim drastik të Oriolës? (FOTO LAJM) Oriola Marashi është padyshim një ndër vajzat më të bukura shqiptare, e cila ka ruajtur natyralitetin dhe deri tani s’ka
Pas performancës "erotike" në skenë, Jennifer Lopez pozon totalisht nudo (FOTO LAJM) Pa e shijuar ende mirë superperformancën e saj në “American Music Awards” përkrah Maluma-s, Jennifer Lopez i ka vënë sër
Shkrumbohet totalisht nga flakët shtëpia dykatëshe në Korçë Një banesë dykatëshe është përfshirë nga flakët në qendër të qytetit të Korçës, në afërsi të Muzeut Arkeologjik të qytet
Ish-Sofi e "Zonë e Lirë" ndryshon totalisht look, si duket tani bukuroshja (FOTO LAJM) Nëse do flisnim për lezetin e emisionit "Zonë e Lirë" në drejtimin e Arjan Çanit, padyhim që është "Sofia" e tij e cila
E zbulon mjeku francez i ish-diktatorit, ja pse Enver Hoxha izoloi totalisht Shqipërinë Shqipëria përjetoi një ndër diktaturat më të ashpra nën udhëheqjen e Enver Hoxhës. Më 11 prill është dita kur 27 vjet më
Baret e restorantet hapen totalisht më datë 1, po muzika? Përgjigjet eksperti Edhe pse mund të hapen baret dhe restorantet në ambientet e brendshme, muzika nuk do të lejohet sërish pas orës 20:00.
Njihuni me "rregullin 5 sekondësh" që mund të ndryshjë totalisht jetën tuaj Në moshën 41-vjeçare, Mel Robbins kishte bërë një zbulim të rëndësishëm. Biznesi i restorantit të bashkëshortit të saj f
Me look totalisht ndryseh, fansat po "çmenden" pas Era Istrefit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, ka guxuar gjithmonë me ndryshimet në ‘look-un’ e saj. Me ardhjen e vjeshtës, duket
Totalisht tjetër njeri, Adele shfaqet me 44 kilogramë më pak (FOTO LAJM) Daljet e saj të fundit kanë qenë më të komentuara ndohta se të gjitha vitet e saj të karrierës, e kjo për shkak të ndrys
Totalisht i dedikuar, Erosi publikon foton intime me Oriolën (FOTO LAJM) Oriola dhe Eros padyshimë mbajnë "kurorë" si një ndër çiftet më të komentuar të kësaj vere. Gjithmonë e më shpesh dek
"Spitali e ndryshoi totalisht", flet mikesha e 29 vjeçarit që u hodh nga Sanatoriumi Xhino Koça, 29-vjeçari me portretin e qeshur, nga qyteti bregdetar i Durrësit, nuk jeton më. I shtruar në spital i infek
Golat dhe statistikat, Bayerni dominon totalisht Barcelonën në pjesën e parë (VIDEO) Në “Estadio da Luz” të Lisbonës po luhet çerekfinalja e Champions League mes Barcelonës dhe Bayern Munchen, shkruan Syri
Françeska Jaçe kalon pritshmëritë, pozon totalisht e zhveshur para aparatit (FOTO LAJM) Franceska Jaçe shpesh ndan fotografi provokative në rrjete sociale, dhe për këtë ajo është një ndër modelet më të koment
Çinari mposht koronavirusin, pastrohet totalisht Partizani Te Partizani tashmë nuk ka më asnjë lojtar të prekur me Covid-19. Edhe Erald Çinari e ka hedhur pas krahëve koronavirusi
"Ai më pëlqen kështu", Einxhel Shkira ndryshon totalisht look (FOTO LAJM) Moderatorja e sportit, Einxhel Shkira po bëhet një ndër emrat më të përfolur të shoëbizit. Ajo i ka qëndruar gjithnjë
Me vetulla të holla, vajzat e famshme shqiptare dukeshin totalisht ndryshe (FOTO LAJM) Vetullat vendosin standarde bukurie dhe kanë një ndikim shumë të madh në estetikën e njerëzve. Ndikojnë shumë tek pam
Totalisht e dashuruar, Angela Martini krenohet me gjestin human të partnerit (VIDEO) Angela Martini së bashku me bashkëshortin e saj kanë qenë në një restorant peshku. Dragos ka porositur një karavidhe
Delinda Disha ndryshon totalisht look, fansat të mahnitur me aktoren (FOTO LAJM) Përfundimi i karantinës ka ardhur me ndryshime të mëdha tek personazhet e njohur të shoëbiz-it shqiptar. Thuajse të g
Lamtumirë brune, Genta Ismajli ndryshon totalisht look dhe duket yll (FOTO LAJM) Këngëtarja e dashur për publikun, Genta Ismajli, ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe me rezultatin ajo është shumë e këna
Totalisht e zhveshur, Naomi Campbell "pushton" metrot e New York (FOTO LAJM) Para pak ditësh mbushi 5 dekada jetë, por pavarësisht kësaj, “Pantera e Zezë”, Naomi Campbell, vazhdon të mbetet një pre