999 rezultate për

totale

Basha në Himarë: Të bashkuar për ndryshimin ‘Në praninë e OSBE/ODIHR-it u faktua se ky njeri është i paaftë të organizojë zgjedhje të lira. Në këtë kuadër, përpj
Ronaldo prezanton bishën e radhës (VIDEO) Shpejtësi në fushë, shpejtësi dhe jashtë saj. Cristiano Ronaldo është i njohur për pasionin e tij për shpejtësinë me kat
Meta kërcënon Ramën me dorëheqje duke e futur vendin në krizë totale Ilir Meta nuk është ndjerë asnjëherë komod në postin e Presidentit të Republikës, në të cilin u emërua me detyrim-përcak
230 apartamente, 10 milion euro dhe hotele! Kush është "bossi" nga Lezha i arrestuar nga policia Policia shqiptare arrestoi sëfundmi një biznesmen nga Lezha në llogari të autoriteteve italiane, të cilit më parë i ishi
Papërgjegjshmëri totale, shikoni si sillen këta shoferë në Tiranë (VIDEO) Drejtuesit e papërgjegjshëm të automjeteve kanë rrezikuar të bëhen shkak për aksidente të frikshme në kryeqytet. Fal
Ajax rikthen baraspeshën totale në "Alliaz Stadium" (VIDEO) Ashtu si edhe në "Johan Cruyff Arena" pas golit të shënuar nga Ronaldo nuk ka zgjatur shumë përgjigja nga Ajax. Vetëm
E pazakontë, ja si futet droga në burgun e Lipjanit Në oborrin e Qendrës Korrektuese në Lipjan një person i panjohur me veturën e tij në lëvizje e sipër ka hedhur nga drita
Rusia planifikon shkëputjen totale nga interneti? Rusia po planifikon të shkëputet përkohësisht nga interneti, si pjesë e përgatitjeve për një luftë të ardhshme kiberneti
Izraeli bombardon bazat iraniane, frikë për luftë totale në Lindjen e Mesme Izraeli ka vazhduar me kryerjen e sulmeve ajrore në Siri si pjesë e një fushate kundër pranisë së Iranit në këtë vend. D
Premier League dominon futbollin, Manchester City, më e vlefshmja në histori Klubet e Premier League vijojnë dominimin e tyre përkundrejt rivalëve të tjerë europianë, sa u përket fitimeve dhe shpen
SBASHK-u paralajmëron: Do të ketë paralizë totale të arsimit Mësimdhënësit e të gjitha niveleve të arsimit në Kosovë po presin që deri në fund të këtij muaji, institucionet përkatës
Statistikat Man.Utd-Juventus, barazi totale Sonte në mbrëmje në “Teatrin e Ëndërrave” do të luhet takimi i shumëpritur mes Manchester United dhe skuadrës së Juventu
Krisje totale, Tirana merr vendimin ekstrem për Ze Marian Ze Maria merr përsipër faturën e humbjes në derbi dhe startin e dobët të sezonit, sepse Tirana ka vendosur ta largojë.
Erdogan bën dhëndrin ministër të thesarit, tronditen bursat, lira turke në rënie totale Prej disa ditësh, bursat dhe kursi i këmbimit në Turqi kanë pësuar një goditje të fortë pasi Erdogan shpalli kabinetin e
Televizioni francez TV5 përshkruan Shqipërinë mes gjakmarrjes, kanabisit e korrupsionit Në një film dokumentar, Televizioni francez TV5, që shikohet në të gjithë botën, e ka përshkruar pozitivisht Shqipërinë
Basha pret Pacollin: Mbështetje totale për sfidat e qeverisë së Kosovës Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha priti në takim zv-kryeministrin dhe Ministrin e Jashtëm të Kosovës z.Behxhe
Zbuloni shifrën totale të shpenzuar për të blerë shqiptarët Shqiptarët protagonistë në merkaton e verës. Lojtarët e Kombëtares kanë zënë një hapësirë të veçantë dhe shumë të rëndës
Koreja e Veriut bën gati raketat: Luftë totale nëse na cënojnë (FOTO LAJM) Korea e Veriut ka kërcënuar me "luftë totale" nëse SHBA-të sipas autoriteteve të Penianit do të guxonin të godisnin baza
Juve-Barça sfidë totale, kush e fiton duelin jashtë fushës? (FOTO LAJM) Është gati e pamundur për të bërë një parashikim se kush do të kalojë në gjysmëfinale mes Juventusit dhe Barcelonës, por
15 ditë errësirë në nëntor, e vërtetë apo një shaka e radhës? Planeti Tokë do të përfshihet nga një errësirë totale për 15 ditë me rradhë gjatë muajit nëntor. Lajmi është përhapu