999 rezultate për

total

188 raste të reja në Kosovë, si paraqitet situata e të infektuarve Koronavirusi u ka marrë jetën gjatë 24 orëve të fundit 12 persona në Kosovë, raportojnë autoritetet shëndetësore, duke e
Françeska Jaçe kalon pritshmëritë, pozon totalisht e zhveshur para aparatit (FOTO LAJM) Franceska Jaçe shpesh ndan fotografi provokative në rrjete sociale, dhe për këtë ajo është një ndër modelet më të koment
Ulet numri i rasteve të reja dhe viktimave në Itali në 24 orët e fundit Janë 295 rastet e reja me koronavirus në Itali në 24 orët e fundit, një shifër në rënie në krahasim me dje, kur u regjis
Pritet të ulen me 270 euro të ardhurat e shqiptarëve, sa shkon humbja totale Në kuadrin e fundit makroekonomik, qeveria shqiptare parashikon që të ardhurat për frymë në vitin 2020 të zbresin në 553
Çinari mposht koronavirusin, pastrohet totalisht Partizani Te Partizani tashmë nuk ka më asnjë lojtar të prekur me Covid-19. Edhe Erald Çinari e ka hedhur pas krahëve koronavirusi
Italia mposht me sukses COVID-19, sot shënon më pak viktima se Shqipëria Për të katërtën ditë radhazi janë në ulje rastet e reja me Covid-19 në Itali: 170 sot, ndërsa dje ishin 255. Megjitha
"Ai më pëlqen kështu", Einxhel Shkira ndryshon totalisht look (FOTO LAJM) Moderatorja e sportit, Einxhel Shkira po bëhet një ndër emrat më të përfolur të shoëbizit. Ajo i ka qëndruar gjithnjë
COVID-19/ Mbi 100 të infektuar vetëm sot e 4 viktima, shkon në 4 008 totali i të infektuarve Ministria e Shëndetësisë ka nxjerrë të dhënat e fundit mbi situatën e COVID-19 në Shqipëri. 102 raste të reja me koro
Tre viktima në 24 orë nga COVID-19 Në 24 orët e fundit në vendin tonë kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit edhe tre persona të tjerë. Kështu, në tot
Tre të vdekur në 24 orë nga COVID-19 Tre persona e kanë humbur betejën me Covid-19 në 24 orët e fundit. Kështu numri total i viktimave nga koronavirusi në
4 viktima nga COVID-19, mes tyre një 21 vjeçare 4 pacientë kanë ndërruar jetë gjatë ditës së sotme tek spitali Infektiv. Kjo e ka çuar humrin e viktimave në 101 në t
Me vetulla të holla, vajzat e famshme shqiptare dukeshin totalisht ndryshe (FOTO LAJM) Vetullat vendosin standarde bukurie dhe kanë një ndikim shumë të madh në estetikën e njerëzve. Ndikojnë shumë tek pam
Sot vetëm shtatë viktima, sa raste të reja shënoi Italia Në 24 orët e fundit Italia ka regjistruar 7 viktima dhe 192 raste të reja me Covid-19. Ndërsa numri i të infektuarve
Totalisht e dashuruar, Angela Martini krenohet me gjestin human të partnerit (VIDEO) Angela Martini së bashku me bashkëshortin e saj kanë qenë në një restorant peshku. Dragos ka porositur një karavidhe
Hoti: Nëse vazhdon ky ritëm, do të detyrohemi t’i kthejmë masat e izolimit total Përmes një postimi në Facebook, Hoti ka thënë se rastet me COVID-19 po rriten shumë duke shtuar se më këtë ritëm, shpejt
Infektohet me COVID-19 punonjësja në Gjykatën e Apelit në Shkodër ISHP njoftoi për 6 raste të reja me koronavirus sot në Shkodër duke e çuar në 116 numrin total të të sëmurëve aktivë në
Të dhënat e fundit: 47 persona humbin betejën me COVID-19 në 24 orë Në Itali janë regjistruar 47 viktima nga koronavirusi, duke e cuar në total numrin e personave që kanë humbur betejën me
Delinda Disha ndryshon totalisht look, fansat të mahnitur me aktoren (FOTO LAJM) Përfundimi i karantinës ka ardhur me ndryshime të mëdha tek personazhet e njohur të shoëbiz-it shqiptar. Thuajse të g
Gati për pushime? Këtë verë, pilafi dhe një kafe do ju kushtojnë shumë shtrenjt Të gjithë njerëzit, jo vetëm në Shqipëri por kudo në botë janë prekur nga kriza e koronavirusit. Në këto ditë, ftesa
Ndryshim total në pamje, si dukej Hekuran Billa 14 vite pas krimit që kreu në Angli (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar në Tiranë u ekzekutua me armë zjarri një shtetas i identifikuar si Hekuran Billa, 40-vjec. Billa n