999 rezultate për

totaj

Prokuroria e Tiranës nis hetimet për Elisa Spiropalin, burrin dhe vëllain Pak ditë më parë PD denoncoi publikisht me dokumente bashkëshortin e Elisa Spiropalit, sipas të cilave ky i fundit i kis
Vetëvendosje bën veprimin e drejtë, tërheq padinë ndaj PDK-së Lëvizja Vetëvendosje! ka tërhequr padinë kundër kandidatit të PDK-së për kryetar të Prizrenit, Shaqir Totaj.Lënda është
Artistë e drejtorë, kush janë bashkëshortët e politikaneve të lënë në hije Ato janë të forta, të zgjuara, me pushtet dhe të arrira në profesionin e tyre. Politikanet shqiptare ia kanë dalë të
Beqaj drejt shkarkimit, ky mund të jetë ministri i ardhshëm Aktakuza e ministrit të Inovacionit, Besim Beqaj në rastin “Pronto”, ka bërë që PDK-ja ta shqyrtojë shkarkimin e tij. N
ATK gjobitet me 5 mijë euro për largimin nga puna të Shaqir Totaj Administrata Tatimore e Kosovës (ATK) është dënuar me 5 mijë euro, për largimin nga puna të menaxherit në Prizren, Shaqi
PDK pret ndryshim të rezultatit sipas këtij skenari Zgjedhjet e 19 nëntorit rezultuan me humbje të lehtë të Partisë Demokratike të Kosovës karshi Lëvizjes “Vetëvendosje” n
Dramë edhe në Prizren: Vetëm 53 vota ndajnë kandidatët nga njeri-tjetri Wshtë e pabesueshme ajo që po ndodh në Prizren ku kandidatët e PDK-së dhe VV-së ndryshojnë vendet me njeri-tjetrin në pa
Fitoi Prizrenin, Totaj ka një kërkesë për kundërshtarin Gjatë ditës së sotme janë mbajtur zgjedhjet lokale të balotazhit në Kosovës. Kutitë e votimit janë hapur në orën 07:00 t
AAK-ja i tha "po" PDK-së në Prizren Partia Demokratike e Kosovës dhe Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës kanë arritur marrëveshje koalicioni për qytetin e Priz
Shaqir Totaj, i “riu” që kërkon t’i ndryshojë fytyrën Prizrenit Kush është Shaqir Totaj? SHT: Jam i lindur dhe rritur në Prizren, qytetin emblematik të Kosovës. Prizreni është një k
Shaqir Totaj, i bindur se do të dalë fitues edhe pas balotazhit Kandidati i PDK-së për kryetar të Prizrenit, Shaqir Totaj, i cili do të jetë në balotazh me kandidatin e VV-së, Mytaher
Ndryshojnë numrat në Prizren, sa vota e ndajnë PDK-në nga Vetëvendosja Vijon numërimi në Prizren ku sipas të dhënave të siguruara në terren nga Albeu.com, rezultati deri më tani është si më p
Kutitë e para në Prizren: Sa vota morën PDK, LDK dhe Vetëvendosja Janë hapur kutitë e para edhe në Prizrën, ku sipas të dhënave të siguruara në terren nga Albeu.com, rezultati deri më ta
Medresisti i Beratit, shpallet piktori i ri më i mirë në botë Nxënësi i Medresesë së Beratit Adi Totaj, ka fituar çmimin e parë në Konkursin Ndërkombëtar të Piktorëve “A Youthful Vis