999 rezultate për

tost

Makina me targa zyrtare, "flakë" me 180 km/h në autostradë (VIDEO) Aksidentet nëpër rrugët e Kosovës këto ditë janë shtuar, ku shumë prej tyre po përfundojnë edhe me vdekje. Për këtë,
Lapaj: 1 km autostradë më pak duam dhe Teatrin e ndërtojmë me lekët tona Juristi Adriatik Lapaj mbrëmjen e djeshme ka qenë i ftuar në emisionin “Tepora” në RTV Ora ku ngriti problemin se situa
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, paralizohet trafiku Një aksident ka ndodhur në afërsi të Sukthit, ku raportohet se janë përplasur disa makina. Siç shihet edhe nga fotot
Trafik kilometrik në autostradë, përplasen 2 makina në Fushë-Krujë Situata e qarkullimit rrugor në aksin Fushë-Krujë-Thumanë është mjaft e rënduar për shkak të trafikut të krijuar. Ndë
Aksidenti në autostradën Tiranë-Durrës shkakton trafik kilometrik Autostrada Tiranë-Durrës ndodhet e bllokuar momentalisht. Bllokimi i madh i mjeteve është nga pjesa e Sukthit në drejtim
E RËNDË/ Furgoni godet punëtorët e autostradës "Ibrahim Rugova" Një aksident ka ndodhur para pak minutash në autostradën "Ibrahim Rugova". Indeksonline mëson se një furgon ka goditu
Çifti vritet në "Autostradën e Lotëve", të zhdukura 55 gra (FOTO LAJM) Një çift u qëllua për vdekje në një autostradë kanadeze, ku me dhjetëra gra janë vrarë ose janë zhdukur ndër vite. Au
Makina kthehet përmbys në autostradën Tiranë-Durrës, ka të lënduar Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në autostradën Tiranë-Durrës. Një automjet është përmbysur në rrugë
Aksident në autostradën Tiranë-Vorë, vdes pasagjerja Një aksident me pasojë vdekjen e një gruaje është regjistruar pak më parë në autostradën Tiranë-Vorë. Një fugon mallr
Aksident në autostradën Shkup-Tetovë, përmbyset makina (VIDEO) Një aksident komunikacioni ka ndodhur para më pak se një ore në autostradën Shkup-tetovë, më saktë afër pompës së benzin
Shoferët ndalojnë të bëjnë foto, policia i shemb me gjoba Policia e Kosovës përkatësisht Njësia për Kontroll të Autostradave, me qëllim të parandalimit të aksidenteve në autostra
Aksidenti në autostradë, pamje nga momenti i përplasjes së autobusit me kamionin (FOTO LAJM) Një autobus pasagjerësh me targa të Kosovës është përfshirë në një aksident në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të M
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, autobusi nga Kosova del nga rruga Një autobus pasagjerësh me targa të Kosovës është aksidentuar në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të Maminasit. Si
Inagurohet autostrada e hapur para një muaji (VIDEO) Mijëra automjete tashmë e kanë bërë rrugën në autostradën e re Milladinoc- Shtip, pushteti sot në mëngjes në mënyrë sole
Mjeti bujqësor përplaset me "Audin" që vinte nga autostrada, plagoset drejtuesi në Fier (VIDEO) Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Ngjarja është shënuar rreth orës 20:00, në vendin ku kryqëzohe
3 ushqimet që nuk duhet të konsumoni para mardhënieve me partnerin Thonë që dashuria lind nga stomaku, por as seksi nuk mund t’i shpëtojë grackave të tij sidomos nëse përpara takimit pasi
Humnera ku u gjetën të vdekur dy të rinjtë sot në mëngjes (FOTO LAJM) Arianit Bytyqi dhe Gentrit Gallopeni janë dy të rinjtë që humbën tragjikisht jetën në autostradën “Ibrahim Rugova” në or
Këta janë dy të rinjtë që vdiqën tragjikisht në autostradë (FOTO LAJM) Arianit Bytyqi, 26 vjeçar dhe Gentrit Gallopeni, 20 vjeç janë dy personat që kanë ndërruar jetë si pasojë e rënies në nj
Prokuroria zbulon shkakun e vërtetë të aksidentit tragjik me dy të vdekur në Kosovë Dy të rinjë kanë humbur jetën pas një aksidenti në autostradën “Ibrahim Rugova” në orët e para të mëngjesit. Bëhet f
Aksident i rëndë në Kosovë, dy persona humbin jetën në autostradën "Ibrahim Rugova" Me datë 29.06.2019 rreth orës 00:07 minuta përmes Qendrës Rajonale të Komunikimit , Policia është informuar se në autos