999 rezultate për

tost

Merr flakë makina në autostradën "Ibrahim Rugova" Një veturë është parë duke u djegur në autostradën "Ibrahim Rugova" Shqipëri-Kosovë apo rrugën e kombit. Vetura është
Autostrada nënujore dhe pushime në hapësirë, kështu do duket bota pas 50 vitesh (FOTO LAJM) Autostradat nënujore, sportet dhe pushimet në hapësirë janë disa nga zbulimet e ardhshme të cilat do konsiderohen si të
Autostrada nënujore, sporte dhe pushime në Hapësirë: Si do duket bota pas 50 vitesh (FOTO LAJM) Autostradat nënujore, sportet dhe pushimet në Hapësirë ??janë disa nga zbulimet e ardhshme të cilat do të jenë të zakons
Çfarë po ndodh në autostradën Prishtinë-Pejë, raportohet për 10 aksidente dhe të lënduar (VIDEO) Rreth 10 aksidentet të ndryshme kanë ndodhur në Autostradën Prishtinë-Pejë saktësisht në vendin e quajtur Kroi i Mbretit
Aksident në autostradën Tiranë- Durrës, një i plagosur (VIDEO) Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës. Shkak për aksidentin dyshohet të jetë shpejtësi
Shkrumbohet kamioni në autostradën "Arbën Xhaferri" Një kamion transportues është kapluar nga zjarri në autostradën “Arbën Xhaferi”. Nuk është raportuar për persona të l
Merr flakë autobusi në autostradën Tiranë-Elbasan, bllokohet aksi rrugor NNjë autobus është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Elbasan. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, ku mëso
Aksidenti i rëndë në autostradën "Ibrahim Rugova", vdes 1 person plagosen 4 të tjerë Sot rreth orës 10:00, në një aksident të rëndë trafiku që ka ndodhur në autostradën “Ibrahim Rugova” afër Suharekës në K
Pse djemtë duan seks në mëngjes dhe vajzat në mbrëmje Femrat parapëlqejnë të bëjnë seks gjatë natës, kurse meshkujt preferojnë orët e para të mëngjesit. Ju me siguri e keni v
Paralizohet trafiku tek 'Unaza e Madhe', tensione mes drejtuesve të automjeteve Protesta ne Astir ka bllokuar rrugën. Mirëpo, ndryshe nga herët e tjera, sonte është shkaktuar një trafik tepër i rëndua
Vodhi anësoret e autostradës, dënohet me 3 vite burg Gjykata Themelore e Prizrenit përmes një komunikate për media bën të ditur se ka dënuar me tre vjet burgim dhe gjobë për
Dieta ruse që nuk do iu zhgënjejë, do humbisni 12 kg Ajo quhet Ruse dhe ndihmon të humbi peshë ne 1 muaj, rreth 12 kilogramë. Parimet kryesore të dietës ruse janë:
Aksidenti bllokon autostradën drejt Lushnjes Një aksident rrugor në të cilin janë përfshirë tre makina është regjistruar pasditen e sotme në autostradën Lushnje-Fier
Aksident i rëndë në autostradën Shkup-Tetovë, plagosen rëndë disa persona Një aksident trafiku ka ndodhur në autostradën Shkup – Tetove, në afërsi të hyrjes për në Matkë. Gjatë aksidentit kan
Tymi i zi mbulon zonën, digjet biznesi në Durrës (VIDEO) Pak momente më parë, një biznes ka shpërthyer në flakë në autostradën Tiranë-Durrës, [pikërisht në dalje të Durrësit.
Kardiologu më i mirë i Evropës jep dietën 5-ditore, humbisni 7 kg Një dietë e mirë është gjithmonë e domosdoshme për secilin nga ne. Nëse ju apo ndonjë i afërm i juaji keni probleme m
Makina me targa zyrtare, "flakë" me 180 km/h në autostradë (VIDEO) Aksidentet nëpër rrugët e Kosovës këto ditë janë shtuar, ku shumë prej tyre po përfundojnë edhe me vdekje. Për këtë,
Lapaj: 1 km autostradë më pak duam dhe Teatrin e ndërtojmë me lekët tona Juristi Adriatik Lapaj mbrëmjen e djeshme ka qenë i ftuar në emisionin “Tepora” në RTV Ora ku ngriti problemin se situa
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, paralizohet trafiku Një aksident ka ndodhur në afërsi të Sukthit, ku raportohet se janë përplasur disa makina. Siç shihet edhe nga fotot
Trafik kilometrik në autostradë, përplasen 2 makina në Fushë-Krujë Situata e qarkullimit rrugor në aksin Fushë-Krujë-Thumanë është mjaft e rënduar për shkak të trafikut të krijuar. Ndë