999 rezultate për

torturua

Ekzekutoi vëllezërit Bilali dy vite më parë, avokati i autorit: U torturua në qeli Avokati i Arsen Stojkut, i cili akuzohet si i përfshirë në vrasjen e dy vëllezërve Bilali në Shkodër dy vite më parë tho
E "torturuam" në verë, si të kujdeseni për lëkurën gjatë vjeshtës Ekzema mund të jetë jashtëzakonisht irrituese dhe e dhimbshme për njerëzit që vuajnë nga kjo gjendje e lëkurës. Ndërsa h
Jemi torturuar më kot! Me këtë recetë pastroni "xixë" tualetin në 30 sekonda Do donim shumë që pastrimi i tualetit të mos kërkonte shumë kohë dhe fuqi. Prandaj, kombinimi i amoniakut dhe peroks
Shqiptari humb jetën në burgun francez, familjarët: E kanë torturuar Një 36-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë më 1 shkurt teksa ndodhej në qeli në një burg në Francë. Autoritetet franceze u
Arrestohet shqiptari në Greqi, akuzohet se torturoi deri në vdekje 85-vjeçarin për para 40-vjeçari shqiptar u arrestua për vrasje që kishte kryer pesë vjet më parë në Plagiari, Selanik gjatë një vjedhje me dh
Haradinaj letër Kurtit: Të kanë rrahur e torturuar, të lutem mos ia hiq taksën Serbisë Ish – kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ia ka shkruar një letër kryeministrit aktual Albin Kurti dhe e ka publikua
Torturuan dhe groposën Prengën, merret vendimi për 5 të arrestuarit Gjykata e Tiranes ka lënë në burg 5 të arrestuarit për rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës, konkretisht: Gjykata vend
Dalin pamjet e para nga Gjykata, kush janë personat që vranë e torturuan Jan Prengën Kanë dalë për herë të parë imazhet e pesë personave të arrestuar për rrëmbimin, vrasjen dhe zhdukjen e Jan Prengës më da
Rrëmbyen dhe torturuan Jan Prengën, sot caktohet masa e sigurisë për 5 autorët Ka nisur seanca për dhënien e masës së sigurisë për 5 të arrestuarit për rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës. Deri më
E torturuan sa i morën jetën, zbulohet kush është Jan Prenga (FOTO LAJM) Ky që po shihni në foto është Jan Prenga, 49-vjeçarit që mbeti i vrarë pas rrëmbimit të ndodhur në Kamzë 10 ditë më parë
"Nuk e kam bërë unë", flasin të rinjtë që torturuan dhe vranë gruan në Mallkastër Tre të rinjtë të cilët grabiën shtëpinë dhe vranë Drita Saliajn në Mallakastër janë lënë në burg nga Gjykata. Ngjarja
Torturuan dhe hodhën në rezervuar Drita Saliajn, gjykata jep vendimin për tre të rinjtë Gjykata ka lënë në burg tre të rinjtë e akuzuar për vrasjen e Drita Saliajt mbrëmjen e 5 janarit në fshatin Gjerbës të M
Boll torturuat veten, nëse keni vënë re këto 5 gjëra në lidhjen tuaj jepini fund T’i japësh fund një lidhjeje nuk është e thjeshtë, por ndoshta është zgjedhja më e mirë për të dy. Ndiheni se jeni i/e m
Rrëfimi rrëqethës i familjes Kasneci: Si u torturuan dhe u ndanë nga jeta një nga një pjestarët (FOTO LAJM) Kjo eshte historia e panjohur e familjes Kasneci nga fshati Kir i Pultit të Dukagjinit e cila u persekutua në mënyrën më
I prenë gishtin, veshin dhe i shkulen thonjtë! Shqiptari i torturua barbarisht para vrasjes në Spanjë Mediat spanjolle kanë bërë publike detaje të reja në lidhje me vrasjen e një 46-vjeçari shqiptari në Spanjë. Bëhet fjalë
Çfarë nuk ndodh, ky indian kapet duke torturuar miun (VIDEO) Një video e pabesueshme shfaq një mi të lidhur për një shishe të plastikës, duke u rrahur me një shkop derisa të urinojë
Deputeti nga Kosova rrëfen si u torturua nga shërbimi sekret serb Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Sllobodan Petroviq është ndalur sot në Merdarë nga xhandarmëria serbe, e cila ia ndaloi
E torturuan dhe e bënë copa copa, çfarë fshihet pas vrasjes së gazetarit saudit Kush ishte vërtet gazetari saudit i vrarë në Turqi. Çfarë do të ndryshojë në ekuilibrat ndërkombëtarë dhe çfarë do të që
Edhe pse e torturuan, Zahir Pajaziti kënaqej në Tiranë (FOTO LAJM) Ndër të rënët e shumtë që ka dhënë kontribut për lirinë e këtij vendi padyshim që është edhe komandanti Zahir Pajaziti.
E “torturuam” në verë, si të kujdeseni për lëkurën gjatë vjeshtës Ekzema mund të jetë jashtëzakonisht irrituese dhe e dhimbshme për njerëzit që vuajnë nga kjo gjendje e lëkurës. Ndërsa h