999 rezultate për

torturoi

Arrestohet polici që torturoi dhe përdhunoi 16-vjeçaren nga Drenasi Inspektorati Policor i Kosovës sot përmes një njoftimi për media ka konfirmuar arrestimin e një zyrtari policor, me dysh
I biri torturoi vajzën jetime, debuteti nuk "zhgënjen" me reagimin e tij Një ditë pas arrestimit të djalit të tij, deputeti i PS, Rrahman Rraja ka thyer heshtjen pas përfundimit të mbledhjes së
"Përbindëshi" që torturoi për vdekje shokun e tij, ndërsa regjistronte momentin Një "përbindësh sadist" regjistroi veten duke rrahur, torturuar dhe vrarë shokun e tij. Një juri në gjykatë dëgjoi se si
Torturoi dhe rrahu prostitutën, në pranga shqiptari Një shqiptar ka tentuar të grabisë me dhunë një prostitutë në Itali. Ai është arrestuar pasi ka sulmuar me shkop dhe
Shqiptari përdhunues serial në Itali, rrëmbeu dhe torturoi infermieren Dhjetë vjet burg dhe gjobë është vendosur nga gjykata për shqiptarin Enriges Kavalli, përdhunuesin dhe torturuesin seria
Qytetari akuzon Xhafajn: Më torturoi në mënyrë ç'njerëzore kur isha 16 vjeç Ish-Kryeministri Sali berisha ka postuar mbrëmjen e kësaj të enjte mesazhin dhe njëkohësisht denoncimin e një qytetari s
Torturoi dhe helmoi gruan e tij, lihet në burg 45 vjeçari Mesditën e sotme, Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg shtetasin Tomor Zeqo, i cili torturoi dhe më pas helmoi me
Krim në një familje në Berat, rrëfehet motra e viktimës: Burri e torturoi gjithë natën Të dhëna të tjera kanë dalë në dritë, referuar krimit të rëndë që ndodhi në një familje në Berat, ndërsa burri vrau grua
Dëshmitari A: Ja si më torturoi Grupi i Drenicës Në Gjykatën Themelore të Mitrovicës së Veriut, ka nisur seanca ndaj grupit të parë të rastit Drenica. Dëshmitari A ka