999 rezultate për

tortes

Të frysh qirinjtë e tortës i bën keq shëndetit dhe do të çuditeni Një studim i ri ka zbuluar se fryrja e qirinjve në tortë mund të jetë vërtetë e rrezikshme për shëndetin tuaj. Imagjinon
Romantik si Blero, publikohet kënga surprizë për Afronën në dasmë (VIDEO) Një moment shumë i veçantë i dasmës padyshim se është edhe prerja e tortës. Në dasmën e çiftit të njohur, Blero Muhar
Të frysh qirinjtë e tortës i bën keq shëndetit dhe ne u çuditëm Një studim i ri ka zbuluar se fryrja e qirinjve në tortë mund të jetë vërtetë e rrezikshme për shëndetin tuaj. Imagjinon
E vogla e Eminës nuk mund t'i rrezistojë tortës së ditëlindjes (FOTO & VIDEO) Ditën e djeshme Emina Cunmulaj dhe familja e saj kanë festuar një vjetorin e pjestarit më të ri të familjes. Vajza e vo
Ermal Fejzullahu feston ditëlindjen e djalit, bie në sy forma e tortës (VIDEO) Djali i Ermal Fejzullahut sot ka festuar ditëlindjen e 10-të me shokët e shoqet e shkollës ku studion. E pranë tij nuk k
Askush nga të ftuarit sdo mund të hajë tortën e dasmës së Meghan dhe princit Harry Pastiçeria e tortës së dasmës së Meghan Markle dhe Prince Harry është zbuluar se ndodhet në Londër. Mysafirët e ftuar
Përse s'duhet t'i fryni qirinjve të tortës Për ata që mezi presin të hanë një copë nga torta e ditëlindjes ndoshta do të duhet të mendohen dy herë. Të dhëna të
Pamjet e tortës së pavarësisë përsëritën në Turqi: Mijëra banorë i sulen kynefesë... (VIDEO) Skenat e tortës së 100 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë janë përsëritur sëfundmi edhe në Turqi. Autoritetet lokal
Ermal Mamaqi: Ka çifte që nuk puthen pas prerjes së tortës, kanë turp nga familja Sa herë është i ftuar Ermal Mamaqi në ndonjë emision, ai gjithmonë e ka batutën e radhës. I ftuar në emisionin "Opinion"
Zjarri në Francë, 13 personat vdiqën nga qirinjtë e tortës (VIDEO) Të paktën 13 persona kanë vdekur dhe gjashtë te tjerë u plagosën pasi një zjarr “krejtësisht aksidental” shkatërroi një
Arrestohet shqiptari, fshehu drogën me vlerë 100 mijë euro brenda tortës Policia e Veronës, ka arrestuar një shtetas shqiptar, të cilit i gjeti gjatë kontrollit rutinë në makinë një sasi prej 1
Dubravë, tentojnë të fusin dy celularë nëpërmjet tortës Dy persona janë arrestuar më 31 dhjetor pasi kanë tentuar të fusin brenda ambjenteve të burgut të Dubravës dy telefona c
1 vjetori i fëmijës dhe simbolika e tortës (FOTO LAJM) Ditëlindja e parë e fëmijës padiskutim përbën një ngjarje të rëndësishme për prindërit, ndërsa mendojnë deri në detaj pë
Disa hapa në përzgjedhjen e tortës së dasmës Torta mund të duket e bukur dhe e jashtëzakonshme por shija nuk duhet të jetë e tmerrshme. Zgjidhni shijen Hapi i
Ndarja e tortës, kinezët qënkan më të rrezikshëm se shqiptarët (VIDEO) Një skenë e ngjashme me atë të publikuar nga mediat shqiptare me rastin e 100-vjetorit të pavarësisë në Tiranë pak kohë
Flet ideatori i tortës gjigande: Si ma përdhosën punën! Adrian Millonaj, ideatori i tortës gjigante për 100 vjetorin e Pavarësisë, shpjegon punën e palodhur që kanë bërë për re
Video e plotë, ja çfarë i ndodhi tortës së 100-vjetorit (VIDEO) Për realizimin e tortës së 100- vjetorit të Pavarësisë është dashur puna disa ditore e një personeli i cili i kaloi 200
Skandal me ndarjen tortës së Pavarësisë (VIDEO-FOTO) Pas ceremonisë zyrtare ku personalitetet shqiptare kanë ngrënë nga torta e 100-vjetorit, duket se organizatorëve u ka da
100-vjetori, 550 metra katrore për tortën 13 tonëshe Ambienti i jashtëm pranë Teatrit të Operas dhe Baletit është bllokuar pasi aty ka nisur përgatija e tortës 13 tonëshe e
Nis puna për përgatitjen e tortës së pavarësisë (FOTO-LAJM) Ka nisur puna për përgatitjen e tortës gjigante me rastin e 100- vjetorit të pavarësisë, e cila do të jetë me shije sheg