Frika e trazirave, anulohet seanca e Kuvendit
999 rezultate për

torres

Torres shpëton skuadrën e tij nga rënja e kategorisë, në ligën Japoneze (VIDEO) Fernando Torres ka shënuar golin ne fitores duke i dhuruar suksesin skuadërs Segan Tosun e cila lufon për mbijetesë. Is
E mposhti 3-0, Torres ka një mesazh prekës për Iniestan Fernando Torres dhe Andres Iniesta janë pjesë e kampionatit japonez që pas sezonit që lamë pas. Së fundmi ato janë p
Torres shënon për herë të parë në Japoni, ndëshkon klubin e Iniestas Fernando Torres së fundmi aktivizohet në kampionatin japonez që pas largimit nga Atletico Madridi dhe tashmë ka realizua
Prezantimi më "trishtues" i Torres, asnjë tifoz në stadium (FOTO LAJM) Fernando Torres së fundmi i është bashkuar klubit kinez, Sagan Tosu. Torres dha dorëheqjen pas dy sezoneve në Madrid
Fernando Torres nuk heq dorë nga futbolli Sulmuesi spanjoll, Fernando Torres, pas përfundimit të aventurës me Atletico Madridin në La Liga, duket se nuk ka hequr
Formacionet zyrtare: Panama - Tunizi Panamaja dhe Tunizija do të luajnë ndeshje e tretë dhe të fundit në Grupin G të Kupës së Botës. Si Tunizia dhe Panam
Zbulohet aksidentalisht e ardhmja e Fernando Torres (FOTO-LAJM) Fernando Torres pak ditë më parë i dha lamtumirën klubit të Atletico Madrid-it, por nuk ka pohuar nëse do të largohet ng
Atletico Madrid fiton miqësoren përballë Nigerisë (VIDEO) Atletico Madrid mposhti Nigerinë me rezultatin e përgjithshëm 3-2 në një miqësore që është luajtur në stadiumin "Godswil
Tifozët e Atleticos vërshëllejnë Griezmannin, francezi përlotet pas fjalëve të Torresit (VIDEO) Atletico Madrid luajti këtë të dielë ndeshjen e fundit të sezonit në La Liga, por Torres ishte në qendër të vëmendjes pa
Fernando Torres i jep lamtumirën mes lotësh Atletico Madridit (VIDEO) Fernando Torres i dha lamtumirën klubit të Atleticos së Madridit, pas fitores së trofeut të Europa Leagues. Sulmuesi nuk
Fernando Torres fiton trofeun e parë me Atletico Madrid Fernando Torres ka fituar trofeun e parë me klubin e tij të fëmijërisë, Atletico Madrid duke triumfuar në UEFA Europa Le
Torres dhe Tevez mund të jenë partnerë sulmi në Amerikë Ylli argjentinas i Boca Juniors, Carlos Tevez është objektivi i parë i skuadrës amerikane, DC United. Tevez ka një ko
Atletico Madrid poshtëron Levanten e Armando Sadikut (VIDEO) ​Atletico Madridi ka mposhtur pastë sot Levante në “Wanda Metropolitano”, duke triumfuar 3-0, ndeshje e vlefshme p
Ky është destinacioni i ardhshëm i Fernando Torres Sulmuesi i Atletico Madridit, Fernando Torres, ka konfirmuar edhe zyrtarisht se në fund të këtij sezoni do të largohet n
Fernando Torres konfirmon se do të largohet nga Atletico në fund të sezonit Fernando Torres ka paralajmëruar se ai do të largohet nga Atletico Madrid në fund të sezonit 2017-18, por ka thënë se do
Zyrtare: Fernando Torres largohet nga Atletico Madrid Zyrtarish Fernando Torres do të largohet nga Atletico Madrid në fund të sezonit kur kontrata e tij skadon. Ishte viti
Punë ditësh dhe Torres lë Atletikon për kampionatin kinez Sulmuesi veteran 34-vjeçar, Fernando Torres do të jetë një lojtar i lirë në qershor dhe gazeta spanjolle Marca thotë se
Fernando Torres nuk i "shqitet" Benitezit Fernando Torres mori emër nën urdhrat e Rafa Benitez dhe mesa duket nën urdhërat e teknikut spanjoll do ta mbyllë karrie
Torres ndjen mall për Premier Leaguen, gati të rikthehet përsëri në ishull Sulmuesi i Atletico Madridit, Fernando Torres, dëshiron të rikthehet në Premier Ligë qysh në janar. The Mirror raport
Amerika duhet të presë, Torresin e kërkojnë në Angli E ardhmja e Fernando Torres me shumë mundësi mund të projektohet larg Atletico Madrid. Sulmuesi nuk po gjen shumë hap