999 rezultate për

torpedo

Kukësi-Torpedo/ Penallti për Kukësin, Rexhinaldo nuk fal nga 11 metra Kukësi luan takimin e kthimit përballë Torpedo Kutaisit që zhvillohet në “Elbasan Arena”. Pas humbjes 5-2, në Gjerogji,
Kukësi kërkon vetëm fitore kundër Torpedo Kurtaisi, formacionet zyrtare Kukësi sonte do të përballet në Elbasan Arena kundër kampionit të Gjeorgjisë, Torpedo Kutaisi. Kuksianët mund ta vazh
Trajneri i Torpedos: Kukësi ankohet kot Klubi verilindor i Kukësit ditë më parë pati disa ankesa në lidhje me mënyrën e pritjes nga gjeorgjianët e Torpedo Kutai
Trajneri i Torpedos: I frikësohem shumë Kukësit Torpedo Kutaisi mposhti thellë, 5-2 Kukësin në ndeshjen e parë në Europa League, për turin e tretë eliminator, dhe trajn
Torpedo turpëron Kukësin në Gjeorgji, kualifikimi bëhet i vështirë por jo i pamundur Torpedo Kutaisi ka mposhtur sot me shifrat e përgjithshme 5-2 klubin shqiptar, Kukësin në "Mikheil Meskhi Stadium", ndes
Çmenduri në Gjerogji, Torpedo shkatërron Kukësin në pjesën e parë Torpedo Kutaisi ka shkatërruar Kukësin në kët1% pjesë të parë me shifrat e përgjithshme 4-1. Golat për gjergjianët i
Çfarë po ndodh? 5 gola në 30 minuta në Torpedo-Kukësi Një ndeshje e çmendur po zhvillohet në Gjeorgji ku në vetëm 30 minuta lojë janë shënuar plot 5 gola. Katër janë shënu
Torpedo nuk ndal, shënon edhe dy gola të tjerë ndaj Kukësit Torpedo Kutaisi ka shënuar edhe dy gola të tjerë ndaj Kukësit në "Mikheil Meskhi Stadium". Autori i golit të tretë ë
Super Harba, Kukësi ngushton rezultatin ndaj Torpedos Kukësi ka shënuar golin e parë ndaj Torpedo Kutaisi në "Mikheil Meskhi Stadium". Ai që ka shuënuar për veri-lindorët
Dorëzohet Kukësi, Torpedo dyfishon rezultatin Për 15 minuta lojë Kukësi ka pësuar 2 gola kundër Torpedo Kutaisi. Është përsëri Kukhiannidze që ka shënuar një dopi
Zhbllokohet ndeshja, Torpedo kalon në avantazh ndaj Kukësit Torpedo Kutaisi ka kalaur në avantazh ndaj Kukësit në "Mikheil Meskhi Stadium". Ai që ka shënuar është Kukhianidze q
Formacionet zyrtare: Torpedo - Kukësi Luhet në stadiumin Mikheil Meski sfida e parë në turin e tretë eliminator të Europa Leagues mes Torpedo Kutaisit dhe Kuk
Kjo është premioa e Kukësit për lojtarët nëse fitojnë ndaj Torpedos “Kualifikohuni dhe do të merrni 8 mijë euro premio secili”. Është kjo shifra që drejtuesit e Torpedo Kutaisit kanë vënë
Kukësi merr lajmin e madh para sfidës me Torpedon Kukësi ka udhëtuar drejt Gjeorgjisë për të zhvilluar ditën e nesërme ndeshjen me ekipin e Torpedos të vlefshme për turin
Skandal me vizat, Kukësi kërkon anulimin e ndeshjes me Torpedon E paprecedentë, katër lojtarëve të Kukësit u refuzohet viza për të udhëtuar sot në mbrëmje me ekipin drejt Gjeorgjisë.
Kukësi dorëzon listën për ndeshjen ndaj Torpedos në Europa League Në prag të ndeshjes së parë për turin e tretë eliminator në Europa League, ndaj Torpedo Kutaisit, ekipi i Kukësit ka dor
Konfirmohet, ky është kundërshtari me kë do të ndeshet Kukësi në turin e tretë në Europa League Tashmë është konfirmuar edhe kundërshtari i Kukësit, në turin e tretë të Europa Leagues. Verilindorët, pasi u eliminuan
Super-Kukësi fiton 2-0 kundër Torpedo Zhodinos Kukësi ka fituar me rezultatin 2:0 përballë ekipit bjellorus të Torpedo Zhodinos. Ndeshja nisi me Kukësin që morri me