999 rezultate për

torinos

Icardi vs Higuain sfida për derbi që vlen dhe për Botërorin, zbuloni statistikat e tyre Një përballje ku u besohet dy “bomerave” respektivë, Gonzalo Higuainit dhe Mauro Icardit. Janë të dy argjentinas, ri
Goditja fantastike e portierit të Torinos në ndeshjen e mbrëmshme kundër Carpit (VIDEO) Portieri i Torinos, Vanja Milinkoviç-Saviç, u bë protagonist mbrëmjen e djeshme, pasi lëshoi një silurë në minutat shtes
Milan nuk di të fitojë dy herë radhazi, ndahet në paqe pa gola kundër Torinos Milan është ndalur sërish, këtë herë nga Torino. Kuqezinjtë ishin më superior duke mbajtur dhe topin, tentoi të rrezi
Montela flet para ndeshjes me Torinon: Jemi më të përqendruar Montela ka folur para ndeshjes së nesërme kundër Torinos. Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella ka deklaruar se ndaj T
Presidenti i Torinos pranon interesimin e Realit për Belottin Sulmuesi i Torinos, Andrea Belotti ka ngjallur interesimin e shumë skuadrave të mëdha Europiane dhe njëra ndër to është
Fillon lufta e gjigantëve për Belottin Sipas mediave britanike Manchester Unitedi dhe Chelsea do të ‘luftojnë’ me Real Madridin për sulmuesin e Torinos, Andrea
Mësoi se e kërkon Reali, Presidenti i Torinos i përgatit rinovimin Belottit Torino është vënë në alarm pas rikthimit të zërave për interesimin e klubeve të mëdha europiane për shërbimet e Andrea B
Inter merr përgjigjet e dëmtimit të Icardit Mauro Icardi trembi kampin zikalter me dëmtimin e pësuar në ndeshjen e fundit kundër Torinos. Kapiteni i zikaltërve n
Mihajloviç flet si ndihet pas presionit që po ushtrrojnë mbi të E ardhmja e Sinisa Mihajloviç në stolin e Torinos, është e lidhur ngushtë me rezultatin e nesërm ndaj Cagliarit. Trajnër
3 hajdutë sulmojnë ish portierin e Torinos Portieri i kombëtares angleze dhe aktualisht portieri i West Ham, Joe Hart pas përfundimit të seancës stërvitore të së p
Shkatërrohet banda e grabitësve shqiptarë në Torino, 5 të arrestuar Policia e Torinos, të koordinuar nga zyra e prokurorisë, kanë zbuluar lidhjen mes vjedhjeve dhe një grupi shqiptarësh,
Italisë i shtohen hallet para ndeshjes me Shqipërinë, dëmtohen dhe dy lojtarë të tjerë Lista e të dëmtuarve të Italisë po vazhdon të zgjerohet me kalimin e orëve. Pas Daniele De Rosit, Verratit dhe Belottit,
Juventus fiton derbin ndaj Torinos (VIDEO) Juventusi shënoi një fitore të lehtë në derbin ndaj Torinos me rezultat 4-0 në Serie A. Në këtë takim Paulo Dybala sh
Saga Milan - Belotti vazhdon, rososonerët gati për aksionin e minutave të fundit Milan akomapo vazhdon të interesohet ëpr numrin 9 të Torinos, Belottin. Drejtori sportiv i Milanit, Massimiliano Mira
Drridhet Juventus, Barcelona gati për tu nisur drejt Torinos Barcelona do të duhet të kërkojë për një zëvendësuar Neymarin. Me një mega buxhet në duar katalanasit po trembin çdo
Presidenti i Torinos i kujton diçka Milanit dhe Belottit Sulmuesi i Torinos qëndron pas spekullimeve të Milanit. "Nuk ka pasur kontakt me Milanin", përsëriti pronari i Torino
Conte kontakton Torinon, merr shpjegime për Belottin Chelsea vazhdon kërkimin e tyre për të gjetur një zëvendësim afatgjatë për Diego Costa, teksa Belotti mbetet një objekti
Mourinho i fiksuar pas Belottit, bën ofertën e radhës Andrea Belotti po mendon për të ardhmen e tij edhe pse tani është me pushime. Sulmuesi i Torinos ndodhet në Ibiza së bas
Ndalohet në doganë tutori i shpallur në kërkim për prostitucion Një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar është vënë në prangat e policisë kufitare të Muriqanit, Shkodër. Mbrëmje
Manchesteri niset drejt Torinos për Bellottin, pasi Morata po vonohet Murinho kërkon zëvendësuesin e Ibrahimoviçit. Alvaro Morata është i preferuari i tij por madrilenët po i hakmarren p