E FUNDIT/ Zhbllokohet derbi i Madridit (VIDEO)
999 rezultate për

torinos

ZYRTARE/ Shkak Covid-19, shtyhet ndeshja Torino – Sassuolo Ndeshja mes Torinos dhe Sassuolos është shtyrë shkaku i rasteve me COVID-19 te skuadra vendase. Torino ka një numër t
Oferta e re e Torinos nuk e bind Belottin, rinovimi thuajse i pamundur Sulmuesi Andrea Belotti po luan sezonin e 6 me fanellën e Torinos dhe drejtuesit e klubit po punojnë për t’i rinovuar ko
Barazimi me Spezian "mbush" drejtuesit e Torinos, shkarkohet trajneri Giampaolon Barazimi pa gola ndaj Spezias pasditen e djeshme ka rezultuar fatal për trajnerin Marco Giampaolo, i cili është shkarkua
U dëmtua ndaj Milanit, sa do mungojë Vojvoda? (FOTO LAJM) Torino njofton se në ditët në vijim do të dihet shkalla e lëndimit. Mbrojtësi i Torinos, Mërgim Vojvoda, është lëndua
Milani zhbllokon rezultatin ndaj Torinos (VIDEO) Milani ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Torinos në "San Siro". Për kuqezinjtë ka shënuar Leao në minutën e 2
Vjen lajmi i shumë pritur për Milanin, rikthehet Ibra Klubi i Milani sot ka marrë një lajm të mirë para ndeshjes me Torinon, që zhvillohet sonte. Pas një mungese disajavor
Milan-Juventus drejt anulimit, autoritetet e Torinos japin alarmin pas rasteve me Covid-19 Dy raste të reja me Covid-19 te skuadra e Juventusit e kanë rrezikuar derbin ndaj Milanit që është planifikuar të luhet
Dy humbje radhazi për Napolin, Gattuso merr masa ndaj skuadrës Dy humbjet radhazi në kampionat, kundër Interit dhe Lazios nuk janë pritur mirë nga drejtuesit e Napolit dhe as nga traj
Juventusi fiton me përmbysje derbin ndaj Torinos (VIDEO) Sot u luajt derbi i qytetit të Torinos ndërmjet Juventusit dhe Torinos, në kuadër të javës së 10-të të Serie A. Der
"Zgjohet" Juventusi, përmbys rezultatin ndaj Torinos në minutat e fundit (VIDEO) Juventusi ka arritur të ndizet në minutat e fundit të lojës në ndeshjen me Torinon duke shënuar tdy herë dhe duke përmby
Me shumë vështirësi, Juventusi arrin të barazojë rezultatin ndaj Torinos (VIDEO) Më në fund Juventusi ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Torinos. Është mesfushori amerikon, McKennie lojtari që d
Juventus - Torino, formacionet zyrtare: "Zonja e vjetër" kërkon që të ngushtojë distancën me kreun Sot do të luhet derbi i qytetit të Torinos ndërmjet Juventusit dhe Torinos, në kuadër të xhiros së 10-të të Serie A.
Përmbysje e "çmendur", Interi "bën me zemër" tifozët (VIDEO) Inter ka arritur të marrë një fitore spektakolare përballë Torinos, sot në “San Siro”. Edhe pse në disavantazh të dy
Interi dhe Roma në garë për yllin e Torinos Torino e ka vendosur mbrojtësin Armando Izzo në merkato për janar, ndërsa Roma dhe Inter thuhet se janë favoritët që ta
Muriqi nga minuta e parë për Lazion ndaj Torinos Vedat Muriqi do të jetë në fushë nga minuta e parë në derbin ndaj Torinos së Mërgim Vojvodës. Për sulmuesin nga Kosov
Tjetër lojtar me koronavirus te Torino Skuadra e Torinos ka lajmëruar tifozët e saj së në testet e bëra sot për Covid-19, një futbollist i skuadrës së parë ka
Prestigjozja italiane zbulon vendimin për ndeshjen Juventus - Napoli Sipas mediave Italiane, ndeshja midis Juventusit dhe Napolit do të zhvillohet në një datë tjetër, por skuadra e Gattusos
Thyen karantinën, yjet e Juventusit në Prokurori Respektimi i urdhrave për izolim është kthyer në telashin kryesor të klubeve italiane, pasi shumë lojtarë e kanë të vësh
Çfarë po ndodh me Juventus-Napoli? Bardhezinjtë marin në tavolinë fitoren 3-0 (VIDEO) Sfida e madhe e Juventus-Napoli nuk do të luhet. Këmbëngulja edrejtuesve napolitanë për të mos udhëtuar drejt Torino
Juventus - Napoli mbetet në pikëpyetje, skuadra e Gattusos nuk udhëton as sot drejt Torinos Juventus-Napoli është shndërruar në një çështje shtetërore në Itali, me napolitanët nuk kanë udhëtuar drejt Torinos për