999 rezultate për

torino

Gjithçka që nuk u pa mbrëmë në Torino-Napoli: Foto ekskluzive të Albeu.com (FOTO LAJM) Torino dhe Napoli ndanë pikët mbrëmë në një barazim pa gola ndërsa futbollisti i kombëtares kuqezi, Elseid Hysaj u largu
Hysaj dhe Ujkani në një foto për Albeu.com Futbollisti i Napolit Elseid Hysaj dhe portieri i Torinos Samir Ujkani kanë pozuar së bashku për fotoreporterin e Albeu.
Mancimi publikon listën e Italisë për dy ndeshjet e ardhshme Italia e ka riftuar yllin e Romës, Nicolo Zaniolo për ndeshjet kualifikuese për Euro 2020, por kësaj radhe nuk janë ftua
Ancelotti po shqyrton mundësinë e largimit nga Napoli Carlo Ancelotti raportohet se mund të largohet nga pozita e trajnerit të Napolit në fund të këtij sezoni nëse klubi ital
Më keq nuk bëhej: Renditja e Milanit pas tre humbjeve në Seria A (FOTO LAJM) Milani pësoi një tjetër humbje shokuese 2-1 në përballjen ndaj Torinos e vlefshme për javën e 6-të në Serie A. Fillim
Milani i përgjumur, Torinos i mjaftojnë 4 minuta për të përmbysur gjithçka (VIDEO) Milani ka lëshuar pikët nga duart, duke humbur 2-1 në udhëtim te Torino. Pas humbjes 2-0 në derbi nga Interi, Milani
Befasohet Milani, Torino përmbys rezultatin (VIDEO) Torino e çmendur në 45 minutat e dyta përballë Milanit. Kapiteni Belotti tregon edhe njëherë potencialin e jashtëzako
Torino barazon rezultatin përballë Milanit (VIDEO) Torino ka arritur të barazojë rezultatin përballë Milanit në minutën e 71’ me kapitenin Belotti. Vendasit e nisin ndr
Milani zhbllokon rezultatin përballë Torinos (VIDEO) Milani ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Torinos. Një penallti e fituar nga Leao në minutën e 17’ kthehet në
Torino – Milan, formacionet zyrtare: Shumë prurje të reja në formacion për kuqezinjtë Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Torinos dhe Milanit. Torino dhe Milani do të përballen në ora 21:00
Formacionet e mundshme: Torino-Milan, kuqezinjtë duan kthesën (FOTO LAJM) Sot vëmendja më e madhe do të jetë në Olimpico të Torinos aty ku vendasit e Walter Mazzarrit presin Milanin e plagosur p
CR7 i maskuar dhuron spektakël në rrugët e Torinos, por fansat e pikasin (VIDEO) Cristiano Ronaldo u maskua si një person tjetër, dhe doli në qendër të Torinos për të luajtur me njerëzit që ishin aty.
Ujkani: Kosova i përballon mungesat, i lumtur për rikthimin në Serinë A Ditën e djeshme nënshkroi kontratën një vjeçare me Torinon, duke vulosur kështu rikthimin në Serinë A, ndërsa sot Samir
E BUJSHME/ Samir Ujkani kryen vizitat mjekësore te Torino Samir Ujkani është futbollisti më i ri i Torinos. Portieri i përfaqësueses së Kosovës pasi mbylli marrëveshjen me turqit
Nuk u ambjentua te Juventus, dy klube të mëdha synojnë Emre Can E ardhmja e mesfushorit gjerman Emre Can nuk mund të jetë me Juventus raporton Gazzetta dello Sport. Barcelona dhe PS
Tifozët i kërkojnë Dybala-s të mos largohet, kjo është përgjigja e argjentinasit (VIDEO) Paulo Dybala është një nga emrat më të përfolur, për një largim nga skuadra e Juventus. Argjentinasi ka pasur shumë o
Bakaj para ndeshjes me Torinon: Do ti godasim në kundërsulm Ish-sulmuesin e Kukësit tashmë pjesë e ekipit bjellorus Shakhtyor Soligorsk ku në 27 ndeshje ka shënuar 9 gola ka folur
Blerja më e re e Juventusit zbret në Torino (VIDEO) Ka zbarkuar sot në mbrëmje në aeroportin e Linates në Torino, futbollisti i ri i Juventusit, Danilo, braziliani që vjen
Dybala mbërrin në Torino, takim ballë për balllë me Sarrin (VIDEO) Me Pantallona të zeza, bluza të bardhe dhe me kapele në kokë, Paulo Dybala mbërriti sot në Torino. Sulmuesi argjen
Manchester United kërkon Douglas Costan në këmbim të Lukakut Juventus dhe Manchester United janë në përpjekje për të realizuar një shkembim lojtarësh. "Daily Mail" raporton se Un