999 rezultate për

topollaj

Si justifikohet shqiptari i kapur me drogë me vlerë 250 mijë paund I riu shqiptar Ardian Topollaj, si njw emigrant i paligjshëm në Britani pretendon se atij i ngeli pak zgjedhje përveçse
Vendimi për shembjen e Teatrit, Meta: Nuk mund ta besoj që edhe kjo ka ndodhur! Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas denoncimit të këshilltarit opozitar në Bashkinë e Tiranës, Fabian Topollaj, i cili b
Bindje Demokratike tregon arsyen pse u tërhoq kandidati i Bashkisë Skrapar Fabian Topollaj, përfaqsues i partisë "Bindja Demokratike" ka dalë ditën e sotme në një konferencë për shtyp. Ai ka t
“Qytetarë rrini të qetë, çmimi i ujit nuk është rritur” Këshilltari i djathtë i Bashkisë së Tiranës, Fabian Topollaj, ka deklaruar se vendimet e miratuara sot nga këshilli bash
Këshilltari i PD-së sherr me gazetarin: Çfarë do të bësh ti me gojën tënde…? (FOTO LAJM) Këshilltari i PD-së në Këshillin Bashkiak të Tiranës, Fabian Topollaj ka replikuar ashpër me gazetarin e “Java News”, Ar
Flamur Noka vs. Fabian Topollaj, kjo video po thyen rrjetin (VIDEO) Seancat e mbledhjes në komisionet e Kuvendit apo të Këshillit të Bashkisë së Tiranë janë karakterizuar shpesh nga tensio
Ja momenti kur këshilltari i PD-së i hedh në fytyrë dokumentet Veliajt (VIDEO) Një konflikt i ashpër ka nisur sot mes Fabian Topollaj dhe Erion Veliajt në Këshillin Bashkiak. Këshilltari i djathtë
Degjeneron mbledhja në Këshillin Bashkiak, Topollaj godet Veliajn me letra (VIDEO) Një konflikt i ashpër ka pasur sot mes Fabian Topollaj dhe Erion Veliajt në Këshillin Bashkiak. Këshilltari i djathtë
Plas “sherri” në Këshillin Bashkiak, Topollaj: Veliaj një kryebashkiak i paaftë Një situatë e pakëndshme ka ndodhur gjatë mbledhjes së këshillit bashkiak të Tiranës mes anëtarëve të forcave të ndryshm
Fjalor rruge në Këshillin Bashkiak, Veliaj ndaj këshilltarit demokrat: S'të p...dh hiç Një situatë mjaft e tensionuar është shoqëruar në mbledhjen e Këshillit Bashkiak të Tiranës. Erion Veliaj është përplasu
PD: 9 vendime hajdutërie nga Veliaj në një ditë të vetme Partia Demokratike, me anë të një deklarate të këshilltarit të saj në Këshillin Bashkiak të Tiranës, Fabian Topollaj, th