999 rezultate për

topless

Instagrami i fshin foton topless ikonës Naomi Cambell Instagrami i ka fshirë foton topless bukuroshes Naomi Cambell, duke i klasifikuar si imazhe të papërshtatshme. Ikona
Era Istrefi provokon topless (FOTO LAJM) Era Istrefi nuk ka të ndalur me zhveshjet e saj. Ndërsa ende nuk ka lajmëruar për të sjellë një projekt të ri, ajo mban
Motra e Kim Kardashian pozon topless (FOTO LAJM) Një ndër pjestaret e familjes Kardashian po korr një sukses të jashtëzakondshëm në fushën e modelimit. I referohemi
Vildane Zeneli del topless, bum komentesh (FOTO LAJM) Ajo nuk ka të ndalur, e ndërsa fotot e saj të fundit të postuara në Instagram e kanë kaluar kufirin e imagjinatës së shf
Kim Kardashian shokon sërish, del topless për ditëlindjen e mikut të saj (FOTO LAJM) Për të uruar mikun e saj për 40 vjetor, Kim Kardashian ka postuar një foto topless. 33 vjeçarja edhe këtë herë nuk k
Heidi Klum nuk ka turp të zhvishet, ja kush i qëndron pranë (FOTO LAJM) Modelja e njohur gjermane Heidi Klum, ka postuar një foto në Instagram ku është topless, ndërsa miku i saj Zac Posen, i
Katie Holmes topless për "Glamour" Katie Holmes ka zgjedhur të pozojë nudo për revistën "Glamour". Linjat e saj ishin perfekte, ndërsa aktorja mbante të ve
Vajza e Demi Moore del “topless” në qytet, protestë ndaj Instagram Vajza e Demi Moore dhe Bruce Willis është tejet rebele dhe kjo është reflektuar edhe me "protestën" që ajo ka mbajtur pë
Rita Ora vjen më e nxehtë se kurrë (FOTO LAJM) Edhe pse së fundmi fotografi i njohur Terry Richardson u akuzua nga një modele se i kishte kërkuar seks në këmbim të fot
Lori e BB7: Jam paguar mirë për të pozuar "topless" (FOTO LAJM) Lori flet për jetën e saj si modele në Itali. Ajo tregon se si nisi të merrej me atë profesion. Banorët e pyesin për sti
Topless në aeroport (VIDEO) Dy gra janë zhveshur topless në aeroportin e Manchesterit gjatë kontrollit. Kelly Hadfield dhe Ann Chadëick u gjobit
Rihanna, "topless" për parfumin e ri (FOTO LAJM) Ylli i muzikës, Rihanna, ka pozuar topless për promovimin e parfumit të ri "Rogue". Ajo shfaqet në një pozë të ideuar pl
Papa "topless" (FOTO-LAJM) Një shkulm ere ka bërë që kësula e Papa Françeskut të fluturojë tej. Mediat e huaja, që arritën të kapnin këtë moment, n
Pas Afërditës, Di Caprio me një brune topless (VIDEO) Leonardo Di Caprio e ka shumë të vështirë që të qendrojë larg femrave të bukura. Pasi u fotografua përkrah Afërdita D
Parashqevi Simaku “Topless” Këngëtarja e shumë çmimeve të para, apo një nga këngëtaret më të bukura të skenës shqiptare edhe ne vitet e regjimit dik
Irina Shayk topless me një mashkull tjetër Reflektorët janë kthyer edhe kësaj here mbi Irina Shayk. Është e pamundur që supermodelja ruse të kalojë pa u vënë re. K
Irina Shayk, pozon topless për Replay Moledja Irina Shayk, e mrekullueshme për linjat e saj, ka pozuar topless për shtëpinë italiane të modës, Replay. Irina S
Mirjeta e Big Brother del topless Ajo ishte pa dyshim një nga vajzat më seksi që ka patur ndonjëherë shtëpia e “Big Brother”. Një miks i lezetshëm i vajzë