999 rezultate për

topless

Topless dhe me ëmbëlsira në dorë, modelja nuk do t' ia dijë për kilet (FOTO LAJM) Kerry Katonae shijoi çdo kafshatë të burgerit teksa qëndroi ulur në shtratin e plazhit. Nëna e pesë fëmijëve u fotog
Bora Zemani provokon me foto "topless" në shtrat (FOTO LAJM) Moderatorja Bora Zemani është kthyer në një nga personazhet e ekranit shiptar më të komentuar në rrjet. Ajo ashtë sh
45 vjeçarja poston foto topless në pishinë, por duket si njëzet (FOTO LAJM) Duket sikur për të, koha ka ndalur. Edhe pse ajo mban shumë vite mbi supe, Heidi Klum duket aq tërheqëse dhe në formë
Aktorja shqiptare habit publikun, shfaqet topless Aktorja Monika Lubonja padyshim është një nga aktoret që habit me bukurinë e saj. Së fundmi i ka surprizuar të gjithë
Reperi postoi foton e saj topless, reagon për herë të parë Ronela Hajati Paçka se Ronela Hajati pak ditë më parë u kthye në fiksimin e reperëve – pasi S4MM postoi foton e saj topless të shoqëru
Ish-gruaja e futbollistit shqiptar i vë "flakën" Instagramit me video "topless" (VIDEO) Ish-gruaja e Blerim Dzemalit, Erjona Sulejmani është një ndër modelet më të komentuar në rrjet. Ajo numëron mijëra n
Për herë të parë, Miriam Cami habit fansat dhe shfaqet topless (FOTO LAJM) Miriam Cami shquhet për vetkontrollin e saj dhe natyrën e rezervuar. Ama këtë herë ajo ka sjellë një surprizë për të
Provokuese dhe topless, këngëtarja shqiptare “çmend” fansat në Instagram (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Morena Taraku është një ndër personat publik më të ndjekur në rrjetet sociale në vendin tonë. A
Morena thyen rrjetin me fotot e reja, shfaqet topless (FOTO LAJM) Morena Taraku ka hequr edhe një herë të gjitha rrobat për t’u fotografuar. Këtë herë modelja e njohur ka pozuar për a
Postoi foton topless të Ronelës, reperi merr vendimin drastik Reperi S4MM disa ditë më parë ka pohuar në një intervistë se kishte fiskim këngëtaren Ronaela Hajti. Së fundmi reper
"E kam fiksim", reperi publikon foton topless të Ronela Hajatit (FOTO LAJM) Reperi S4MM disa ditë më parë ka pohuar në një intervistë se kishte fiskim këngëtaren Ronaela Hajti. Së fundmi reper
Bleona noton pa reçipeta në Florida (FOTO LAJM) Këngëtarja Bleona Qereti ka shijuar një fundjavë të qetë në Miami të Floridas sëbashku me familjen e saj. Në videot e
Ronela i bashkohet “grupit”, hedh foto topless (FOTO LAJM) Ronela Hajati shkakton gjithmonë bujë si me projektet muzikore ashtu edhe me lajmet mbi jetën private. Këngëtarja me
U shfaq topless, vajza e biznesmenit shpërthen ndaj fansave Fituesja e "Miss Shqipëria 2012" dhe "Miss Globe", Niki Delijorgji pak ditë më parë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me i
Oriola Marashi topless para pasqyrës, kujdes ata që kanë zemër të dobët (FOTO LAJM) Setet e saj fotografike janë nga më të lakuarit në media. Oriola Marashi gjithmonë kujdeset të rrëmbejë vëmendjen e t
Vapë e madhe, aktorja shqiptare heq bluzën e del topless Ana Lika është një ndër personazhet më interesantë në showbizin shqiptar. Ajo është aktore dhe moderatore e cila nji
Jepte lajmet topless, Greta Hoxhën e shkarkojnë nga puna Ajo është juriste por dashuron gazetarinë dhe për t'u futur në tregun e medias është e aftë të bëjë çdo gjë. Greta H
Guximi i tepruar i Rita Orës, shfaqet “topless” në Manchester (FOTO LAJM) Rita Ora shquhet për natyrën e saj të guximshme dhe faktin që shpeshherë ekspozohet më shumë sec duhet. Kështu ka ndo
Po fotografohej topless, modelja e njohur bie nga shkëmbi (VIDEO) Modelja e famshme Kate Upton u rrëzua nga një shkëmb, ndërsa po bënte foto për një revistë topless në një ishull ekzotik
Jep lajmet topless, spikerja e "Zjarr Tv" thotë se ndihet krenare (FOTO LAJM) Ajo është juriste por dashuron gazetarinë dhe për t'u futur në tregun e medias është e aftë të bëjë çdo gjë. Greta H