E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet kreut, triumfon pastër ndaj Veronës (VIDEO)
999 rezultate për

topless

"Çmendet" rrjeti, motra bukuroshe e Afërdita Dreshajt pozon topless (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Aferdita Dreshaj, poston herë pas here fotografi me motrën e saj, Jehona, duke marrë menjëherë vëme
Nga fotot topless tek shamia, Shkëndije Mujaj: Ndihem e privilegjuar (FOTO LAJM) Shkendije Mujaj u paraqit si një ndër femrat që nuk njeh tabu, e cila tërhiqte vëmendjen për shkak të fotove provokative
Si kurrë më parë, Agnesa Vuthaj pozon topless (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj është padyshim një nga modelet më të suksesshme shqiptare, që falë punës së saj ka arritur të ndërtojë një
Si asnjëherë më parë, Adrola Dushi pozon topless dhe rrjeti u "çmend" (FOTO LAJM) Adrola Dushi është një nga modelet më të bukura shqiptare dhe kjo s’ka nevojë për diskutime. Ajo është shpërngulur pr
Topless dhe provokuese, Wanda Nara i rikthehet fuqishëm pozave sensuale (FOTO LAJM) Wanda Nara është kthyer, më seksi dhe më e guximshme se kurrë. Në muajt e fundit, ajo kishte zgjedhur të tregonte një
Në pritje të ëmbël, Chiara Ferragni pozon topless para 21 milion ndjekësve (FOTO LAJM) Blogerja italiane Chiara Ferragni ka publikuar vazhdimisht pamje që nga momenti, kur bëri të ditur shtatzëninë. Ajo d
Tayna guxon si asnjëherë, pozon "topless" (VIDEO) Tayna ka pozuar ‘topless’ diten e sotme duke shkruar se është frymëzuar nga Dua Lipa. Tre ditë më parë Dua Lipa pozoi
Foto topless dhe provokuese, partnerja e portierit amerikan nuk u kursehet ndjekësve (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe, Nora Segura vazhdon të sjellë pak kënaqësi për 300.000 ndjekësit e saj në Instagram gjatë kësaj periu
Shkrepje nga babai dhe foto topless, vajza e Sabianit "tërbon" me pozat (FOTO LAJM) Vajza e këngëtarit të njohur Sabiani, Keisi Medini, herë pas here tërheq vëmendjen e të gjithëve me postimet seksi që bë
Topless nga vaska, Tayna "tërbon" rrjetin (FOTO LAJM) Prej disa ditësh Tayna është “arratisur” drejt Amerikës, ku ka realizuar dhe një set fotografik mjaft provokues. Reperja
Nuk ka kufij për Madonnën, këngëtarja shfaqet topless në moshën 61-vjeçare (FOTO LAJM) Edhe pse vitet kalojnë, këngëtarja me famë botërore Madonna nuk ka komplekse. Së fundmi ajo është shfaqur topless në
Foto topless dhe provokuese, partnerja e portierit amerikan nuk u kursehet ndjekësve (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe, Nora Segura vazhdon të sjellë pak kënaqësi për 300.000 ndjekësit e saj në Instagram gjatë kësaj periu
Oriola Marashi pozon topless nga Ksamli, por ku është Grezda (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Oriola Marashi së fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet duke shijuar panoramën e bukuritë fantastik
Rita Ora publikoi foto topless, e ëma e kritikon publikisht në gjuhën shqipe (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, nuk e ka patur aspak problem që të shfaqej “topless” para miqve dhe të dashurit
Rita Ora "çmend' rrjetin, pushime topless me të dashurin dhe miqtë (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme dhe mjaft e dashur nga publiku Rita Ora, edhe këtë verë ka ditur të tërheqë vëmendje. Bukuroshja
Kështu se keni parë kurrë, dalin fotot topless të Ivanka Trump (FOTO LAJM) Ivanka Trump është cilësuar edhe si mjeshtre për të fituar vëmëndje pasi këtë di ta bëjë mjaft mirë. Ajo bëhet pjesë
Me look-un e ri, Rina Balaj pozon topless si asnjëherë më parë (FOTO LAJM) Nwse duhej tw veçonim njw emwr ndwr vajzat e showbizit shqiptar qw eksperimenton mw shumw mw look-un, padyshim ndwr tw p
Wow! Arbenita pozon topless nga vaska dhe i "çmend" të gjithë (FOTO LAJM) Bukuroshja Arbenita Ismajli s’ka aspak nevojë të zhvishet për të tërhequr vëmendjen e ndjekësve në Instagram. Por, me
Temperaturat e larta trullosin vajzat shqiptare, dalin topless në plazhin plot familjarë (FOTO LAJM) Temperaturat e larta duket se kanë bërë punën e tyre në bregdetet shqiptare. Dy vajza janë fotografuar topless ditën
Nisin "vrullshëm" pushimet në Jalë, vajzat dalin topless (VIDEO) Temperaturat e larta kanë bërë që shumë familje të zhvendosen drejt Jugut të Shqipërisë. Ata kanë zgjedhur bregdetin