999 rezultate për

topit

Karius del bllof, shikoni golin qesharak në Turqi (VIDEO) Ndeshja e fundjavës në Superligën turke, mes Besiktasit dhe Jeni Malatiasporit, përfundoi me fitoren e vendasve në shifr
Ishte me pushime, Ronaldo rikthehet në stërvitje te Juventusi Edhe pse Portugalia luajti në Ligën e Kombeve, Ronaldo ishte lënë jashtë nga trajneri Fernando Santos. Ai shfrytëzoi
Kjo është pamja e re e topit të Champions League (FOTO LAJM) Champions League është një nga kompeticionet më të ndjekura të futbollit dhe çdo ndryshim në lidhje me të është i rëndës
"Stop goditjes së topit me kokë, dëmton trurin" Goditja e Topit me kokë për moshat nën 18-vjeç duhet të ndalohet! Benet Ormalu, një nga ekspertët më të mirë në botë
Feynoordi mposht PSV dhe fiton Superkupën e Holandës Feynoord ka fituar sot superkupën e Holandës kundër PSV. Pjesa e parë e këtij takimi përfundoj me rezultat të baraba
Mbappe tregon fituesit e mundshëm të "Topit të Artë" Kylian Mbappe është kthyer në një nga futbollistët më të pëlqyer në Europë. Mediat sportive madje e rendisin në listë
Griezmann apo Mbappe? Deschamps tregon fituesin e "Topit të Artë" Trajneri i Francës, Didier Deschamps, padyshim që ka një meritë të madhe për punën e tij që në fund u shpërblye duke u k
Çmenduri, prekja e topit me dorë në zonë, jo më penallti Penalltia e akorduar në favor të Francës në finalen e Botërorit pas një rasti të dyshimtë në zonë ka ngjallur shumë pole
Matthaus tregon fituesin e "Topit të Artë", nuk është as Messi as Ronaldo Lothar Matthäus beson se francezi i talentuar, Kylian Mbappe ka për ta fituar “Topin e Artë”. Sipas Matthaus, 19-vje
Fantastikë meksikanët, çojnë "pancerat" kokëulur në dhomat e zhveshjes Sapo është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes Gjermani-Meksikë me rezultat 0-1. Meksika ka arritur të kaloj në avantazh
Topi, një tjetër kundërshtar i Ronaldos në Botëror Cristiano Ronaldo do të ketë një ketë një kundërshtar më shumë në Botërorin e Rusisë. Bëhet fjalë për ‘Telstar 18’,
Evoluimi i topit që nga fillimi e deri më tani në Kupën e Botës Kupa e Botës staron pas dhjetë ditëve dhe tashmë skuadrat kanë nisur të zbardhin listat e lojtarëve. Por, shpesh ka q
Strakosha mbron kolegun Karius Thomas Strakosha, i ka dalë në mbrojtje portierit të Liverpool, Loris Karius. Karius u bë shenjestër e sulmeve dhe ak
Lori Hoxha flet për herë të parë publikisht për të atin: Ishte shumë fanatik Sot mbushen 10 vite nga ndarja tragjike nga jeta e themeluesit të Top Medias dhe njeriut që revolucionarizoi median në S
Shokon fituesi i "Topit të Artë, do ishte bëre kriminel Fituesi i "Topit të Artë" Hristo Stoichkov ka bërë bujëtë madhe në media me deklaratën për sa i përket fatit të tij nëse
Nipi i Bamir Topit dhe Luan Bregasit mbush 1 vjeç, festa e realizuar deri në detaje (FOTO LAJM) Duket se dita e djeshme për Bamir Topin ishte e veçantë. Nipi i ish-Presidentit Bamir Topi, Etian ka mbushur 1 vjeç.
Statistika e pjesës së parë mes Juventusit dhe Milanit (FOTO LAJM) Ka përfunduar pjesa e parë e finales së Kupës së Italisë, Juventus – Milan. Një pjesë e parë me një dominim të Juvent
Ramos pranon se Iniesta e ka merituar fitimin e Topit të Artë por problemi për të ka qenë emri Edhe Sergio Ramos është i trishtuar nga pensionimi nga Barcelona i Andres Iniestas. Rivaliteti i El Clasios nuk shko
Boll ndenjtët para laptopit apo celularit, mësoni ç’duhet bërë para se të flini Le të themi që koha përpara gjumit është pjesa më e bukur pas një dite të lodhshme. Disa nga ne mezi presin që të zhyten
S'pyet për takat e xhinset, shihni çfarë i punon topit këngëtarja shqiptare (VIDEO) Këngëtarja e njohur Anjeza Branka prej disa kohësh nuk e kemi parë më aktive në muzikë. Por pavarësisht kësaj, ajo ë