999 rezultate për

topit

Neymar Jr lojtari i 12 në listën e Topit të Artë Neymar Jr është një lojtar fantastik te skuadra franceze, PSG. Ai është nominuar si lojtari i 12-të në listën e Topi
Lista e "Topit të Artë" bën xhiron në internet, zbulohet fituesi (FOTO LAJM) Zhvillohet mbrëmjen e sotme në Paris të Francës, ceremonia e “Topit të Artë”, çmimi i përvitshëm që jepet nga revista “F
Sot dita e madhe e "Topit të Artë", cili do jetë fituesi mes këtyre kandidatëve E hëna e 3 dhjetorit është dita e Topit të Artë. Mbrëmjen e sotme në Paris të Francës në orën 21:00 do të zbulohet fitue
Ronaldo bojkoton cermoninë e topit të Artë, duke e ditur se Modric është fituesi Cristiano Ronaldo nuk do të marrë pjesë në cermoninë e topit të artë, shkruan Albeu.com. Ylli Juventusit me sa duket
Nga Spanja janë të sigurt, ky është fituesi i Topit të Artë Edhe pak ditë kanë mbetur për startimin e ceremonisë së evenimentit më rëndësishëm që përcakton vlerësimin e futbollistë
Ronaldo thumbon pas lajmit për mbetjen jashtë treshes finaliste të Topit të Artë (FOTO LAJM) Nuk ka ende asgjë zyrtare, por pa dyshim që paralajmërimi i bërë nga “FranceFootball” mbi faktin se jo vetëm Cristiano R
Thyhet dominimi i Messit dhe Ronaldos, kjo është treshja finaliste e Topit të Artë Tashmë kanë nisur thashethemet se kush do të fitojë Topin e Artë dhe meqë votimi është mbyllur, spekulohet se tre kandid
"Nuk jam i fiksuar pas Topit të Artë" Përderisa ylli francez i Kombëtares së Francës, Antoine Griezmann, ka bërë të ditur se i dëshiron Topin e Artë, ai e ka
Zbulohet fituesi i “Topit të Artë”, ku ndodhet Messi dhe Ronaldo? Ceremonia e dhënies së “Topit të Artë” do të zhvillohet në datën 3 dhjetor, ndryshe nga sezonet e kaluar kur jepej në m
Caktohet data e dhënies së çmimit të “Topit të Artë” Çëshjta dhënies së çmimit të “Topit të Artë” në këtë sezon ka ngjallur një debat të jashtëzakonshëm pasi atë mund të fi
Trajneri i gjigantit europian tregon fituesin e “Topit të Artë” Dilema më e madhe e këtij viti është se cili do ta fitojë trofeun e çmimit prestigjioz të “Topit të Artë”. Në lidhje me
Mesfushori i PSG kritikon Neymarin dhe Mbappen Mesfushori italian i Paris Saint-Germainit, Marco Verratti, i ka kritikuar bashkëlojtarët e tij të fazës së sulmit, si N
Ditëlindja e Tanit të Topit, surpriza në përkujtimin e tij Sot, (16 tetor) Dritan Hoxha do të festonte ditëlindjen e 50. Themeluesi i Top Media-s u nda nga jeta në një aksident tr
Griezmann "zgjedh" fituesin e “Topit të Artë” Sulmuesi i Atletiko Madrid, Antoine Griezmann ka thënë se fituesi i çmimit prestigjioz individual “Topi i artë” duhet ta
Di Maria: Mbappe është fituesi i ardhshëm i Topit të Artë Mesfushori i Paris Saint-Germainit, Angel Di Maria, ka folur fjalë të mira për bashkëlojtarin e tij, Kylian Mbappen, duk
Di Maria tregon fituesin e "Topit të Artë", nuk është Neymar Mesfushori i Paris Saint-Germain, Angel Di Maria, beson se "Topin e Artë" do ta fitojë miku i tij i skuadrës, Kylian Mba
Pioli: Nuk ishte penallti, VAR duhet të funksiononte edhe te Chiesa Stefano Pioli beson që Fiorentina luajti në një nivel me Interin, duke besuar se meritonin një rezultat më të mirë. S
Messi dhe Ronaldo zgjedhin lojtarin më të mirë në botë nën moshën 21-vjeçare Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo do t’iu bashkohet ish-fituesve të Topit të Artë për ta shpallur lojtarin më të mirë n
Nuk u nominua, Messi shkon në ceremoninë e Topit të Artë Me vendimin e tij për të përcjellë mbrëmjen gala të FIFA-së të hënën, Lionel Messi ka treguar se është njëri prej lojtar
Ish-Topit i Artë "shpërthen" ndaj Neymar, Mbappe-s e Cavani-it Ish-fituesi Topit të Artë, Jean-Pierre Papin duket se nuk po e pëlqen aspak, lojën që po bëjnë të "magjishmit" e PSG, Ne