999 rezultate për

topit

Lille dhe PSG e mbyllin në "paqe" (VIDEO) Ka përfunduar ndeshja mes Lilles dhe PSG-së, e vlefshme për javen e 16-të të Ligue 1. Ndeshja ishte e baraspeshuar me
Ronaldo njeriu i ndeshjes, Juventusi mposht lehtësisht Cagliarin (VIDEO) Juventusi ka arkëtuar pikët e plota në shtëpi ndaj Cagliarit duke fituar me rezultat 2 – 0, ndeshje e vlefshme për xhiro
Ceferin letër Infantinos: Të ndryshojë rregullimi i prekjes së topit me dorë Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino mori një kërkesë (me anë të një letre) nga presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin
Futbollistët "zhduken" kur dhe lama vrapon pas topit (VIDEO) Një ndeshje e futbollit anglez gjatë ditës së shtunë është ndërprerë nga një vizitor i pazakontë. Një lama e llojit Alpa
6 skuadrat me më së shumti fitues të "Topit të Artë" Topi i Artë’ është çmimi individual më prestigjioz. Sigurisht, synimi i secilit lojtar është që të kurorëzohet me kët
Super Zlatan, Milani kalon në avantazh ndaj Sampdorias (VIDEO) Milani ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt rezultatin përballë Sampdorias në shtëpinë e këtyre të fundit. Zlatan Ib
Epike: Pogba "kap mat" Antonio dhe Fernandes teksa qeshin me penalltinë e tij (VIDEO) Paul Pogba duket se ka kapur shokun e tij të skuadrës së Manchester United, Bruno Fernandes duke qeshur me Michail Anton
Anulimi i Topit të Artë, këta yje janë humbësit më të mëdhenj Për herë të parë që nga vitit 1956, Topi i Artë nuk do të ndahet për edicionin 2019/20 shkaku i ndikimit që kishte coron
Ronaldo e nis ters, tregohet i pasaktë nga pika e bardhë e penalltisë (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka lëshuar mundësi të artë për të kaluar në epërsi Juventusit. Pesë herë fituesi i Topit të Artë ka
Deklarata e fortë e Bamir Topit: Sot Edi Rama drejton opozitën! Bamir Topi ka deklaruar mbrëmjen e sotme në “Aktualitet” Lulzim Basha vijon të ndjek atë që thotë Berisha, ndërsa pohoi
MARCA: Dyshimet në fitimin e "Topit të Artë", ja yjet që nuk e fituan kurrë Topi i Artë gjithmonë hedh mjaft debate kur jepet çdo vit. Ka pasur disa fitues të diskutueshëm në të kaluarën, të tilla
U akuzua për prekjen e topit me dorë, De Ligt ironizon: Kam magnet te duart Ylli i Juventusit ka hasur shumë vështirësi ketë sezon me prekjet e topit me dorë. Holandezi shkaktoi disa herë penal
Skocezët ndalojnë fëmijët të godasin topin me kokë Skocia mund të bëhet vendi i parë në Europë që u ndalon fëmijëve goditjen e topit me kokë. Kjo për shkak se ata rrezikoj
Guardiola regjistron një rekord negativ Për herë të parë në karrierë, ekipi i Guardiolës pati posedimin më të ulët të topit, 37.8%. Manchester City ka pësuar
I bën spektakël topit dhe realizon gola të çuditshëm, njihuni me "bombën" braziliane, Natalia Guitler (VIDEO) Bukuroshja braziliane Natala Guitler është e apasionuar pas futbollit, shkrun Albeu.com Ajo numuron 1 milion ndjekës
Kosovare Asllani bën shqiponjën në ceremoninë e "Topit të Artë" (FOTO LAJM) Kosovare Asllani ishte e nominuar për Topin e Artë në konkurrencën e femrave. Ajo nuk e harroi shqiponjën dykrenore as n
Van Dijk vetëm 7 vota larg "Topit të Artë" Shifrat e plota të votimeve për Topin e Artë e kanë dëshmuar se sa afër i shkoi Virgil Van Dijku trofeut, duke mbetur pë
Nuk mori pjesë në ceremoninë e Topit të Artë, Mane kërkon falje Ylli i Liverpoolit, Sadio Mane, ka kërkuar falje që nuk mori pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të Topit të Artë n
Rrugëtimi i Messit drejt "Topit të Artë" Lionel Messi fitoi Topin e gjashtë të Artë në karrierën e tij madhështore. Ylli argjentinas ka qenë i jashtëzakonshëm
LIVE/ Ceremonia e "Topit të Artë", këta janë 10 yjet që synojnë trofeun (VIDEO) Do të startojë në orën 20:30 mbrëmja gala e dorëzimit të “Topit të Artë 2019”, teksa Leo Mesi është dhe kandidati favori