topin

Capello: Zaniolo ka potencial për "Topin e Artë" Fabio Capello thotë se ylli i Romës, Nicolo Zaniolo, ka potencial për t’u bërë fitues i "Topit të Artë" në të ardhmen.
Arsenal barazon rezultatin në finalen e Kupës së FA (VIDEO) Arsenal ka arritur të barazojë rezultatin në minutën e 27'. Kapiteni Aubameyang ka dërguar topin në rrjetë nga pika e
Sipas statistikave, Messi do të fitonte Topin e Artë, ndërsa Ronaldo do të mbetej jashtë top treshes Sipas asaj që thonë statistikat, Lionel Messit i është "grabitur" Topi i Artë i shtatë në karrierë. Ceremonia e famsh
Plas lufta në rrjetet sociale, nipi i Agnellit i sulet Barçës dhe "thumbon" Messin për Topin e Artë “France Football” njoftoi zyrtarisht ditën e djeshme se nuk do të ketë një fitues të Topit të Artë për këtë vit. Një
Barcelona thumbon rivalët pas vendimit për "Topin e Artë": E dinim kush ishte fituesi Nuk ka munguar edhe reagimi i klubit të Barcelonës për sa i përket anulimit të “Topit të Artë”. Katalanasit me anë t
Ja kush ishin favoritët për Topin e Artë dhe rënditja e golashënuesve më të mirë France Football sot ka njoftuar vendimin e tyre për mos dhurimin e Topit të Artë në vitin 2020. Me situatën e krijuar
Tifozëve nuk u del inati me UEFA-n, mendojnë se Lewandowski është "plaçkitur" për Topin e Artë këtë vit Këtë të hënë është bërë me dije se për herë të parë që nga vitit 1956, Topi i Artë nuk do të ndahet për sezonin e ri 201
Nuk ka më dilema, merret vendimi përfundimtar për "Topin e Artë" për këtë vit “France Football” ka njoftuar se çmimi prestigjioz i “Topit të Artë” nuk do të jepet këtë vit dhe nuk do të kemi një fit
Tirana shënon dhe golin e dytë ndaj Bylisit (VIDEO) Tirana ka shënuar dhe golin e dytë në përballjen ndaj Bylisit, e vlefshme për gjysmëfinalet e kthimit në Kupën e Shqipër
20 kandidatët për "Topin e Artë", ja kush kryeson listën Bashkë me kampionatet, është rikthyer edhe gara për “Topin e Artë”, që po zhvillohet me lojtarët më të mirë në botë.
Polemikat në Itali për 2 penalltitë e Juventusit, shikoni moviolën për ndeshjen me Atalantën Juventusi barazoi me Atalantën 2-2 në shtëpi ditën e djeshme në një ndeshje që ka ngjallur polemika të shumta në Itali.p
Statistika e pabesueshme e Atalantës ndaj Juventusit, nuk e la të prek topin për 8 minuta (VIDEO) Juventus dhe Atalanta dje luajtën baras në ndeshjen në kuadër të Serie A-së, me rezultat 2:2. Atalante ishte dyherë n
Tjetër penallti, Ronaldo barazon sërish rezultatin (VIDEO) Juventusi është me fat kur në minutat e fundit të ndeshjes Muriel prek topin me dorë dhe arbitri akordon penallti për ve
"Tronditet" Juventusi, Atalanta kalon përsëri në avantazh (VIDEO) Kur të gjithë po prisnin golin e dytë të Juventusit, i cili iu afruan shumë me Ronaldon, janë miqtë ato që e dërgojnë to
Super Atalanta, kalon në epërsi ndaj Juventusit (VIDEO) Atalanta ka zhbllokuar rezultatin ndaj Juventusit në shtëpinë e këtyre të fundit. Është qendërsulmuesi Zabata ai që e
Quaresma dhuron show, shikoni si e fut topin në rrjetë (VIDEO) Ricardo Quaresma, sulmuesi portugez që luan te klubi turk Kasimpasa ka dhuruar spektakël në stërvitje. 36-vjeçari e
Spal befason Milanin (VIDEO) Spali ka befasuar në minutat e para Milanin. Vendasit kanë shënuar me Valotin i cili dërgoi topin në rrjetë pas një r
Merr fund epoka Messi-CR7? Renditja e 10 futbollistëve në garën për "Topin e Artë" ka befasi me vendin e parë Topi i Artë këtë sezon do të ketë surpriza të këndshme. Sulmuesi i Bayern Munichut, Robert Lewandowski, kryeson rendi
Reali e mbyll në avantazh pjesën e parë (VIDEO) Reali e ka mbyllur pjesën e parë në avantazh kjo falë Casemiros i cili shënoi në minutat e fundit. Braziliani dërgoi