999 rezultate për

topin

Ibrahimovic: Jam i lumtur që Modric fitoi Topin e Artë Sulmuesi i Los Angelos Galaxy Zlatan Ibrahimovic është i lumtur që Luka Modric fitoi Topin e Artë. Ai ka folur për me
Moment epike, gjyqtari i fsheh topin Agueros (VIDEO) Sergio Aguero mbrëmjen e djehsme është treguar i papërmbajtshëm duke shënuar tre gola të mrekullueshëm kundër Chelseas.
Humbi penallti kundër Chievos, Ronaldo zbulon bastin me Allegrin Cristiano Ronaldo ka humbur mbrëmjen e djeshme një penallti përballë portierit Sorentino të Chievos. Megjithëse bard
Shikoni supergolin e Milot Rashicës në stërvitje (VIDEO) Milot Rashica futbollisti Kombëtares së Kosovës ka arritur të realizojë një supergol në stërvitje me skuadrën e Werder B
Buffon: Neymar dhe Mbappe duhet të fitojnë Topin e Artë Gianliugi Buffon në një intervistë të dhënë për Eurosport, ka folur për dy shokët e tij të skuadrës, Neymar dhe Kylian M
Portierët flasin për goditjet e lira të Lionel Messit Ai është vdekjeprurës nga goditjet e lira. Mund ta gjuajë topin mbi murin, nën të, në anën e djathtë apo të majtë të por
Sherr për një penallti, tërbohet Ranierit: Doja ta vrisja sulmuesin tim (VIDEO) Sherr për një penallti. Ajo që ka ndodhur pasditen e djeshme në sfidën e Premier League mes Fulham dhe Huddersfield ka b
Messi: E dija që këtë vit nuk do e fitoja Topin e Artë Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, ka zbuluar se ai e ka ditur se nuk do ta fitonte Topin e Artë këtë vit. “Kam dëgjuar
Asnjë futbollist nuk po mundet dot të thyejë këtë rekord të Fenomenit Ronaldo Nazario vazhdon ta mbajë një rekord të madh në futboll. Sulmuesi brazilian i cili fitoi Topin e parë të Artë në
Xavi flet për Topin e Artë: Më vjen mirë që nuk u përsërit 2010 Xavi Hernandez është rikthyer të flaës për “Topin e Artë” të fituar nga Luka Modriç. Spanjolli ishte i pranishëm në
Ronaldo nuk është bindur ende: E kam merituar unë "Topin e Artë" Cristiano Ronaldo nuk arriti ta marrë çmimin e Topit të Artë në këtë vit, pasi ish-bashkëlojtari i tij te Real Madridi,
Talenti Real Madrid dështon duke dribluar topin (VIDEO) Një video e shpërndarë në Facebook tregon se si dështon braziliani i Real Madridit, Vinicius Junior për t’i tejkaluar
Ish lojtari Milanit shënon super gol në Katar (VIDEO) Ish-ylli i Milan dhe përfaqësueses holandeze Nigel de Jong ka shënuar një perlë për Al Ahli ndaj Al-Gharaffa gjatë pasdi
Skandal me "Topin e Artë", votoi gazetari që nuk ekziston Duket se nuk ka kaluar pa probleme votimi për "Topin e Artë", çmim të cilin e fitoi kroati, Luka Modriç duke lënë pas e
Rrëfehet Modric: Fjeta me Topin e Artë Është gjithmonë e vështirë të gjesh fjalët e duhura për të treguar se si ndihet një futbollist që sapo është ngjitur në
Allegri beson se Ronaldo do e fitojë Topin e Artë me Juventusin Max Allegri ka thënë se Cristiano Ronaldo “ka motiv që ta fitoj Topin e Artë me Juventusin” “Është zhgënjyese, pasi q
Del Piero: Modric e meritoi Topin e Artë Ceremonia e Topit të Artë u mbajt mbrëmë, me mesfushorin e Real Madridit, Luka Modric që është fituesi i këtij çmimi të
Modric fitues i Topit të Artë, shpërthen motra e Ronaldos Luka Modric fitoi mbrëmjen e djeshme “Topin e Artë”, duke thyer kështu hegjemoninë 10-vjeçarë te Ronaldos dhe Messit.
Ramos pyet se kur do ta marrë Topin e Artë (FOTO LAJM) Qendërmbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram disa foto me Topin e Artë të
Wanda Nara: Icardi duhet të largohet nga Interi që të fitojë Topin e Artë Wanda Nara bashkëshortja e Mauro Icardit dhe njëkohësisht menaxherja e futbollistit ka befasuar teksa ka bërë me dijë se