999 rezultate për

topi

Bonucci i fut topin poshtë këmbëve, Ronaldo inatoset, Dybala feston (VIDEO) Cristiano Ronaldo nuk u duk aspak i lumtur në një seancë stërvitore këtë javë, pasi iu fut topi nën këmbë nga Leonardo B
Mbappe koshient: Nuk e meritoj "Topin e Artë" Ylli i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe, beson se ai nuk e meriton ta fitojë Topin e Artë këtë vit, mirëpo mendon se
Klopp: Messi më i miri, por "Topin e Artë" e meriton Van Dijk Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, e ka vlerësuar Lionel Messin si lojtarin më të mirë të kësaj gjenerate, por ka the
Mbappe: Messi meriton "Topin e Artë" (VIDEO) Sulmuesi francez, Kylian Mbappe, ka thënë se Lionel Messi e meriton “Topin e Artë” për këtë vit. Edhe pse të dy lojta
Nuk ndalet Interi, dyfishon rezultatin (VIDEO) Interi ka arritur të shënojë edhe golin e dytë përballë Torinos. Pas golit të Lautaros, është qendërmbrojtësi De Vrij
Gafë e Ramos, Sociedat shtang Realin (VIDEO) Eshtë zhbllokuar shumë shpejt ndeshja mes Raalit dhe Sociedat në Bernabeu. Janq miqtë ato që kanë kaluar në avantazh
Bamir Topi sulmon Ramën: I pangopur, në një vend tjetër s’do kishte shans "Në një vend tjetër nuk do të kishte shans që një kryeministër të mos ngopet. Këtu është cenuar në themel historia e dem
Topi: Situata është e rëndë, çfarë bisedova me Metën "Situata natyrisht është tepër e rëndë. Nuk kam nevojë ta mbush opinionin publik me pesimizëm, por po ndaj një opinion q
Messi: Iu tregoj "Topin e Artë" më të veçantë që kam fituar gjatë karrierës sime! Lionel Messi ka folur për rëndësinë e "Topit të Artë". Gjatë një interviste për mediat iberike, argjentinasi theksoi
Pas takimit me Metën, reagon Bamir Topi Bamir Topi ka folur për mediat pas takimit afro 40 minutësh me Ilir Metën. Topi u shpreh se Metën u diskutua kriza poli
Meta e ftoi për krizën politike, ish-presidenti Topi i përgjigjet thirrjes Ish-Presidenti Bamir Topi konfirmoi sot se do të takohet me Presidentin Ilir Meta. Ky takim vjen pas ftesës që ky i f
Sherr me Ben Blushin, zbulohen detaje nga largimi i Florian Agalliut nga Topi (FOTO LAJM) Pak ditë më parë u bë e ditur se pas dy sezonesh në emisionin "Në shtëpinë tonë", Florian Agalliu ka vendosur të largohe
Acerbi i "shtang" të gjithë: Ky sulmues italian meriton "Topin e Artë" Francesco Acerbi ka dhënë një deklaratë e cila është komentuar gjerësisht në mediat italiane. Mbrojtësi pretendon se
Rakitic sulmon ashpër Barcelonën dhe Valverden: Ma morën topin Lojtari i Barcelonës, Ivan Rakitic, këtë sezon ka humbur statusin e të qenit titullar në taktikat e trajnerit Ernesto Va
Bayerni dyfishon rezultatin ndaj Dortmund (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar edhe golin e dytë përballë Dortmund sapo ka nisur pjesa e dytë. Sulmuesi anësor Ganbry ka dë
Reali shënon dy gola në dy minuta përballë Eibar (VIDEO) Real Madridi ka zhbllokuar ndeshjen përballë Eibar në shtëpinë e këtyre të fundit. Pas disa tentativazh drejt portës
Mos e humbisni: Cervena-Tottenham, londinezët bombardojnë pafund portën për të shënuar gol (VIDEO) Tottenhami po udhëheq 0-1 në transfertë ndaj Cervena Zvezdas. Por për të arritur te goli iu desh jo pak punë të besuarve
Mbyllet pjesa e parë pa gola, De Ligt kap topin me dorë por arbitri nuk e sheh (VIDEO) Është mbyllur pa gola pjesa e parë supersfida mes Torinos dhe Juventusit. Në këtë sfidë protagonist është bërë sërish
Trezeguet befason Liverpoolin (VIDEO) Aston Villa ka befasuar Liverpoolin duke kaluar në epërsi në minutën e 21'. Për vendasit ka shënuar Trazeguet pasi pë
"Shpërthen" e ëma e CR7: Mafia në futboll ka penalizuar djalin tim për të fituar 'Topin e Artë' Dolores Aveiro, e ëma e Cristiano Ronaldos, ka shpërthyer në një deklaratë që ka dhënë për mediat në Portugali. SICNotic