999 rezultate për

topi

Marcelo magjistar në stërvitje, e ndal topin pa e parë fare (VIDEO) Marcelo njihet për spektaklin që ofron në fushë dhe për aftësitë që disponon edhe pse është një mbrojtës. Një video q
Zhbllokohet derbi, goli i parë është për Interin (VIDEO) Është zhbllokuaur shumë shpejt derbi i Madonninës që në minutën e 3-tët. Është mesfushori Vecino ai i cili dërgon top
Everton fundos Chelsea (VIDEO) Pas barazimit me Wolves vjen një tjetër rezultat negativ për Chelsea në Premier League. Everton ka arritur të marë nj
Bayern Munchen shënon golin e 2-të ndaj Mainz (VIDEO) Bayern ka arritur të dyfishojë rezultatin përballë Mainz falë një goli shumë të bukur nga mesfushoti Rodriguez. James
Napoli kalon në epërsi përballë Udinese (VIDEO) Napoli ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Udineses fal një goli mjaft të bukur. Ështe mesfushori shumë pak
Video që ve në dyshim golin e dytë të Ronaldos bëhet virale në Internet (VIDEO) Goli i dytë i Cristiano Ronaldo-s ndaj Atletico Madrid është dhënë me ndihmën e teknologjisë së vijës fatale që i ka thë
Bayern Munchen i bashkohet Realit, Liverpool vazhdon rrugëtimin (VIDEO) Bayern Munchen ishte i pafuqishëm përballë gjigandëve anglez të Liverpool. Ndeshja e zhvilluar në "Alliaz Arena" favo
Liverpool hesht “Allianz Arenën” (VIDEO) Anglezët e Liverpool kanë arritur të shënojnë një gol mjaft të rëndësishëm në "Alliaz Stadium". Autori i golit është
CR7 mer përdore Juventusin për në çerek-finale (VIDEO) Juventusi ka bërë mrekullinë në “Alliaz Stadium” me Cristiano Ronaldon që shënon het-trikun. Portugezi justifikoi tër
Manchester City “manita” përballë Shalke 04 (VIDEO) Shkërmoqet Shalke 04 është vetëm minuta e 70 dhe gjermanët kanë pësuar plot 5 gola. Është radha e portugezit Bernard
Goli i çmendur i Xhakës bën namin në Angli,"shpërthejnë" konspiracionet (VIDEO) Granit Xhaka ka shkëlqyer në fitoren 2-0 të Arsenalit ndaj Manchester United. 26-vjeçari ka shënuar një gol të bukur
Arsenal i shkakton humbjen e parë United nën drejtimin e Solskjaer (VIDEO) Manchester United nuk ka arritur dot të mar as edhe një pikë përballë Arsenal i cili me këtë fitore i mer vendin e 4-tët
VAR i bën gjëmën Interit (VIDEO) Inter ka kaluar në avantazh në minutën e 31’-të ndaj Spal. Ka qenë Lautaro Martinez që shënoi një gol të bukur, por ka n
Surprizohet Barcelona,Vallecano kalon në avantazh (VIDEO) Rayo Vallecano ka arritur të kaloj në avantazh përballë Barcelonës brenda në Camp Noë, shkruan Albeu.com De Tomas ka
Napoli tripletë kundër Salzburg (VIDEO) Skuadra Italiane e Napolit ka arritur të marë një rezultat mjaft pozitiv përballë gjermanëve të Salzburg, shkruan Albeu.
Vjen goli i 3-të për Napolin (VIDEO) Napoli ka arritur të trefishojë rezulatatin këtë herë me anë të një autogoli që qënkan të shumtë sonte në Europa League,
Arsenal shënon përballë Rennes (VIDEO) Topçijtë e Londrës kanë arritur të gjejnë golin mjaft shpejtë me talentin Iëobi, shkruan Albeu.com Goli ka ardhur vet
United bën mrekullinë në “Park des Princes” (VIDEO) Manchester United bën mrekullinë përballë PSG duke kthyer disavantazhin 0-2, shkruan Albeu.com Anglezët hapën sfidën
Ish- gjyqtari spanjoll tregon nëse ishte i rregullt goli i tretë i Ajax-it Goli i tretë i Ajaxit në triumfin 1:4 ndaj Real Madridit të martën në Santiago Bernabeu ishte mjaft kontrovers, dhe gjyq
Nuk ndalet Ajax shënon golin e 3-të (VIDEO) Skuadra e Ajax ka arritur të shënoj golin e tretë duke shtangur të gjithë të pranishmit, shkruan Albeu.com Goli i tre