999 rezultate për

topcinjte

Ditë "pazari" te Arsenali, këto janë dy lëvizjet e ditës së "topçinjtë" Arsenali ka patur një ditë të suksesshme në pazar. Skuadra londineze edhe zyrtarisht e ka pranuar ofertën e Aston Vil
Zhbllokohet ndeshja hapëse e Premier League, Arsenal në avantazh (VIDEO) Arsenali ka shënuar golin e parë për sezonin e ri të Premier League përballë Fulham. Për "topçinjtë" topin në rrjetë
E ardhmja e Mkhitaryan vihet në dyshim te Roma, armeni pritet të kthehet te "Topçinjtë" ihet gjithnjë e më tepër në dyshim e ardhmja e Henrikh Mkhitaryan te Roma. I huazuar për një sezon nga Arsenali, fantazi
Sot 8 vite më parë, Henry i jep lamtumirën Arsenalit me golin Champions (VIDEO) Legjenda e Arsenalit Thierry Henry luajti ndeshjen e fundit për “Topçinjtë” si sot 12 vite më parë kundër Sunderland në
"Topçinjtë" marrin lajme të mira nga Mustafi, heqin dorë nga merkatoja Arsenali ka marrë lajmë të mira nga mbrojtësi Shkodran Mustafi i cili la fushën në ndeshjen ndaj Bournemouth. Lëndimi
Patrick Vieira merr drejtimin e Arsenalit? Arsenali po zhvillon një ndër sezonet më të këqinj të viteve të fundit, me “Topçinjtë” që renditen në vendin e 10 me 19
Arsenal e mbyll në disavantazh pjesën e parë ndaj Norwich (VIDEO) Edhe pse me trajner të ri pas shkarkimit të Emery, Arsenal duket i njëjti. Pas golit të barazimit me Aubameyang u men
Kapiteni i Arsenal nuk po rinovon kontratën, Barça në sulm Ylli i Arsenalit, Pierre Emerick-Aubameyang, nuk pranon të rinovojë kontratën e tij me “Topçinjtë”, për shkak të situatë
Postimi i Xhakës tërbon tifozët e Arsenal, tjetër sulm në rrjet nga "Topçinjtë" Vijojnë konfliktet mes Granit Xhakës dh tifozëve të Arsenal. Pas kontestimeve me kore e vërshëllima ndaj mesfushorit në
Guimaraes 'shtang' përsëri Arsenalin (VIDEO) Pas golit të barazimit të Arsenal miqtë kanë arritur të ndeshkojnë përsëri 'topcinjtë'. Golin e dytë e ka shënuar Dua
Arsenali shkatërron Valencian, pret biletën për në finale Arsenal është kualifikuar për në finalen e Europa League e cila do të luhet më 29 maj në stadiumin Olimpik të Bakut në A
Formacionet zyrtare, Arsenal – Rennes: Topçinjtë me më të mirët kërkojnë rikthimin Arsenali kishte humbur ndeshjen e parë me rezultat 3-1 ndaj Rennes në Ligën e Evropës. Në ndeshjen kthyese Unay Emery
West Ham befason Arsenalin Arsenali është befasuar në trasnfertë teksa West Ham ka kalaur në epërsi me anë te Declan Rice në fillim e pjesës së dyt
Arsenal shkatërron Fulhamin 5-1 Skuadra e Arsenalit ka arritur një fitore të thellë 5-1 duke konkretizuar fitoren e 6 radhazi në Premier League dhe tash
Arsenal vazhdon të insistojë për Lemar Raportimet nga Anglia sugjerojnë se Arsenali do të vazhdojë të tentojë nënshkrimin e Thomas Lemar nga Monako. Francez
Wolcott nuk do t'ia dijë për asgjë, vetëm të qëndrojë tek Arsenal Theo Walcott i cili me 16 mars mbushi 28 vje, synon të vazhdojë në radhët e "topçinjtë". Sipas Daily Star këtë vendim
Sanches po mendon diçka të re që i kënaq tifozët Alexis Sanchez po mendon ta vazhdojë dhe pjesën tjetër të kontratës së tij në Arsenal pavarësisht spekulimeve për një ka
Ozil asnjë akord me drejtuesit, gati largimi nga "topçinjtë" Mesut Ozil është gjithnjë e më larg Arsenalit. Mesfushori gjerman nuk ka pranuar të rinovojë kontratën e tij me klubin l
Arsenal-Bayern, mision i pamundur për "topçinjtë" (FOTO) Sonte në mbrëmje do të priten dy biletat e para çerekfinale te Uefa Champions League. Arsenal-Bayern duket si një sfidë
Arsenali i falet një 11-metërshi në fundin e ndeshjes (VIDEO) Arsenali fiton vetëm në minutat e fundit për të kaluar pengesën e Southamptonit. Topçinjtë fituan falë një 11-metërshi t