999 rezultate për

topallit

U nda nga vajza e Jozefina Topallit, këngëtari fotografohet me Fifin Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi ka qenë shumë e komentuar së fundmi në media për shkak të thashethemeve se
Nusja e djalit të Jozefina Topallit qenka sozia e këngëtares shqiptare (FOTO LAJM) Eva Murati shquhet për linjat e saj perfekte dhe kujdesin që ka për fytyrën e saj. Por në fakt ka qenë vetë moderator
Apeli konfirmon dënimet me burg ndaj Kurtit, Haxhiut, Kadajt dhe Topallit Gjykata e Apelit ka vërtetuar dënimin me burgim me kusht për liderin e Vetëvendosjes Albin Kurtin,Albulena Haxhiun,Donik
Djali i Jozefina Topallit shton dyshimet për ndarjen nga Eva Murati Eva Murati prej vitesh është në një lidhje me djalin e Jozefina Topallit, Genar Topalli. Megjithatë prej disa muajsh
U nda nga djali i Topallit? Eva Murati flet për dasëm Eva Murati prej vitesh është në një lidhje me djalin e Jozefina Topallit, Genar Topalli. Megjithatë prej disa muajsh
Pasi ndau vajzën e Jozefina Topallit, Luis Ejlli bën deklaratën e papritur Një vit më parë qarkulloi me shpejtësi lajmi se Luiz Ejlli dhe vajza e Jozefina Topallit, Megi i kishin dhënë fund lidhj
A është ndarë nga djali i Jozefina Topallit? Reagon më në fund Eva Murati Prej disa javësh në median online është aluduar fort për një ndarje të mundshme mes Eva Muratit dhe djalit të Jozefina T
Festoi ditëlindjen pa Gënarin, shtohen dyshimet për ndarjen e Eva Muratit Javën e kaluar lajmi se Eva Murati është ndarë nga Genari, djali i Jozefina Topallit, bëri namin në rrjete sociale dhe n
U nda me djalin e Jozefina Topallit? Eva Murati tregon lojën Moderatorja e njohur Eva Murati prej disa vitesh është në një lidhje serioze dashurie me Genar Topallin. Dyshja e nj
Eva Murati ndahet nga djali i Jozefina Topallit? Reagon Genari Moderatorja e njohur Eva Murati prej disa vitesh është në një lidhje serioze dashurie me Genar Topallin. Dyshja e nj
Pas lajmit për ndarjen nga djali i Jozefina Topallit, reagon Eva Një lajm se Eva Murati është ndarë nga dashuri i saj , Genari, djali i Jozefina Topallit, u përhap shumë shpejt. “P
Pas 8-vitesh lidhje, Eva Murati ndahet nga djali i Jozefina Topallit Moderatorja e njohur Eva Murati prej disa vitesh ishte në një lidhje serioze dashurie me Genar Topallin. Por duket s
Kritikoi publikisht Luanën, kërcënohet nusja e Jozefina Topallit Deklarata e Eva Muratit në "Thumb", ku u shpreh se Luana Vjollca nuk është tek shembujt që ajo ndjek në jetë, ka pushtua
Nusja e Jozefina Topallit për Luanën: S’do ndiqja kurrë shembullin e saj! Ajo konsiderohet si një nga moderatoret më të mira të showbizit shqiptar. E ftuar në “Thumb” moderatorja sportive dhe
Qenkemi gabuar, vajza e Jozefina Topallit nuk quhet Megi Megi Topalli edhe pse ndoshta pa dëshirë është bërë gjithnjë pjesë e botës së të famshmëve për vetë faktin që është vajz
Nusen e Jozefina Topallit nuk e lënë rehat: Do martohesh apo do ndahesh? Eva Murati ka folur në Pop Culture për projektet e saj të fundit dhe u ka dhënë përgjigje dy pyetjeve më të shpeshta që
Nusja e Jozefina Topallit bëhet nostalgjike dhe hap arkivat e fëmijërisë Modelja dhe moderatorja e njohur Eva Murati, e dashura e Genar Topallit, djalit të deputetes Jozefina Topalli është kthy
Nusja e Jozefina Topallit thumbon Sokol Ballën: Ma mbaj mirë studion Ndryshimi i televizionit nga Sokol Balla ishte padyshim një nga lëvizjet më të komentuara në mediat shqiptare. Nga T
Pas ndarjes nga këngëtari, vajza e Jozefina Topallit merr lajmin e madh (VIDEO) Pas ndarjes nga i dashuri i saj këngëtar, Luis Ejlli, vajza e Jozefina Topallit ka marrë një lajm shumë të mirë. Ajo
Nusja e Jozefina Topallit nxjerr për herë të parë foto pa make up (FOTO LAJM) Eva Murati përvecse që është një nga vajzat e njohura të ekranit është edhe e fejuara e djalit të Jozefina Topallit, Gen